loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A przetłumaczysz? ;)
3
Kompromitacja...
0
I jak tam? Miło wspominam ta miejscowość ;)
0
Czy czasem Rakitić nie jest od niego lepszy? Bo profil piłkarzy podobny.
0
Może pociąg poszedł w ruch? ;)
0
Haha nieźle mu jadą ;)
0
Okład z młodych piersi.
1
Znalazł nawet włoską surogatkę.
0
Tak. Sandały.
1
W dowód też mu się lampiłaś?
4
Jak spojrzysz na poprzednie wielkie imprezy to zrozumiesz dlaczego.
1
Taka z Ciebie lama, że w rękach nie umiesz umyć? Ja bym takich nie prał ;)
1
Tylko, że sam Guardiola powiedział: "Tiki taka to jest gówno" ;)
0
Dobre ;)
0
W którym momencie? Przed, po dogrywce?
0
Ciekawe te studio ;)
0
Ja ma krossa level a2 już 7 czy 8 lat i sobie chwalę ;).
0
Tak jest. Powinniśmy brać przykład z brazyliczyków albo argentyńczyków. Oni nigdy się nie cieszą gdy ta druga nacja przegrywa i kibice ślą wyrazy wsparcia :).
0
Nie no straszne to jest przecież.
0
Niesamowite :p
3
Taaaa.
0
Henry a Giroud czy Griezmann to też różnica klas ;)
0
No i co z tego? ;)
0
A af1 się fajnie chodzi, kwestia podeszwy i flyknit też spoko materiał, mega leciutkie buty. Adasie nie mam pojęcia. Najlepiej przymierz.
1
Przegląd sportowy tak samo jak i fakt należą do tego samego właściciela, i to nawet nie polskiego a niemieckiego. Rudzki to w ogóle prze typ, już po Senegalu w Misji na siłę szukał tematu i sensacji wśród gości programu, że Szczęsny to pewnie wybiegł i popełnił błąd bo chciał się popisać itd.
0
Wyjęte z kontekstu :p
0
Bo taki to jest właśnie z niego dziennikarzyna ;). Gdyby udało sie osiągnąć jakiś sukcesik na tym mundialu to by napisał, że zawsze wierzył.
0
A Ty byś strzelił focha?
0
Kilka baniek ponoć ;)
1
Teraz dziady a wcześniej o mało co dziennikarzyny nie zagłaskali grajków.