0

A przetłumaczysz? ;)

3

Kompromitacja...

0

I jak tam? Miło wspominam ta miejscowość ;)

0

Czy czasem Rakitić nie jest od niego lepszy? Bo profil piłkarzy podobny.

0

Może pociąg poszedł w ruch? ;)

0

Haha nieźle mu jadą ;)

0

Okład z młodych piersi.

1

Znalazł nawet włoską surogatkę.

0

Tak. Sandały.

1

W dowód też mu się lampiłaś?

4

Jak spojrzysz na poprzednie wielkie imprezy to zrozumiesz dlaczego.

1

Taka z Ciebie lama, że w rękach nie umiesz umyć? Ja bym takich nie prał ;)

1

Tylko, że sam Guardiola powiedział: "Tiki taka to jest gówno" ;)

0

Dobre ;)

0

W którym momencie? Przed, po dogrywce?

0

Ciekawe te studio ;)

0

Ja ma krossa level a2 już 7 czy 8 lat i sobie chwalę ;).

0

Tak jest. Powinniśmy brać przykład z brazyliczyków albo argentyńczyków. Oni nigdy się nie cieszą gdy ta druga nacja przegrywa i kibice ślą wyrazy wsparcia :).

0

Nie no straszne to jest przecież.

0

Niesamowite :p

3

Taaaa.

0

Henry a Giroud czy Griezmann to też różnica klas ;)

0

No i co z tego? ;)

0

A af1 się fajnie chodzi, kwestia podeszwy i flyknit też spoko materiał, mega leciutkie buty. Adasie nie mam pojęcia. Najlepiej przymierz.

1

Przegląd sportowy tak samo jak i fakt należą do tego samego właściciela, i to nawet nie polskiego a niemieckiego. Rudzki to w ogóle prze typ, już po Senegalu w Misji na siłę szukał tematu i sensacji wśród gości programu, że Szczęsny to pewnie wybiegł i popełnił błąd bo chciał się popisać itd.

0

Wyjęte z kontekstu :p

0

Bo taki to jest właśnie z niego dziennikarzyna ;). Gdyby udało sie osiągnąć jakiś sukcesik na tym mundialu to by napisał, że zawsze wierzył.

0

A Ty byś strzelił focha?

0

Kilka baniek ponoć ;)

1

Teraz dziady a wcześniej o mało co dziennikarzyny nie zagłaskali grajków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?