loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, że nie są ;). Tylko żartuję stary więc bez spiny ;). Pozdrowa
1
Nie chciało się nosić teczki...
0
Głęboki wdech, głęboki wydech i tak kilkadziesiąt razy ;)
0
Audio River ;)
1
Sennheiser, Beyerdynamic.
0
Ja dokładam coś znacznie cenniejszego: poświęcam swój czas ;).
9
Kopanina jak zwykle :p
0
No mega istotne :p.
0
Nie ma aż takiego znaczenia czy wyjdziemy formacją 442, 433, 4231 itd. Ważne jak zawodnicy będą poruszać się po boisku i ustawiać. Formacje maja znaczenie chyba tylko w fifie :p
11
A skąd wiesz, że do weekendu? Może piją dziennie ;)
2
Ale ma obejrzeć ten trailer czy jak narobilesw w porty ;)?
0
Jaki człowiek takie pożegnanie ;).
0
Był ktoś z Was w tym roku albo ktoś mieszka we Władysławowie? Polecacie jakiś bar, knajpę z dobrym jedzonkiem albo miejsca, które warto odwiedzić? A co trzeba omijać szerokim łukiem? Będę wdzięczny za podpowiedzi ;).
0
A to on ma 29 czy 19 lat? ;)
2
Steven Gerard.
1
Ciekawe jak skończyły by się takie zamieszki np. w stanach gdzie również mieszka dużo imigrantów. Podejrzewam, że nie trwało by to zbyt długo ;)
0
Do specjalisty ;) zdrowe zrzuanie wagi to ok 0,5 do 1 kg tygodniowo. Ty schudles 15 w miesiąc i jesteś przemeczony więc sam sobie odpowiedz czy wszystko ok;)
0
Z tym kolesiem nie ma nawet co gadać ;).
0
Nie wiesz w jakim stanie jest jego kolano, ile ma zgięcia itd. i polecasz mu rower? Weź się walnij w głowę.
0
Roller nie wzmacnia mięśni tylko je rozluźnia ;) jest ok przed lub po ćwiczeniach, które właśnie mięśnie wzmacniają. Skąd jesteś? Skontaktuj się z jakimiś dobrym fizjoterapeutą - bardzo ważna sprawa! - który Ci wyjaśni jak możesz teraz ćwiczyć i czego napewno nie możesz robić itd. Będziesz miał artroskopie i rekonstrukcje? czy co dalej z tym kolanem? Jestem ponad 5 tygodni po szyciu łąkotki mam lekko naderwane ACL więc jak masz jakieś pytania to dajesz ;)
0
Zaczyna się...
0
Za dużo jak na niego i jego umiejętności ;). Salah dostał podwyżkę do 185 tysi a piłkarzem jest znacznie lepszym ;).
1
Szybki, zwinny, strzał z daleka to brzmi jak Willian ;)
1
I on 600 tysi zarabiać. Tyle to mniej więcej zarabiał Ronaldinho jak grał w Barcelonie i wygrywał złotą piłkę ;).
0
8 mila ;).
0
Jakaś aktywność w czasie szkoły średniej? Organizacja jakiś festynów/eventów/zabaw w szkole?
0
Stano: "Modric mógłby reklamować baterie bo biega jak nakręcony",
Kowal: "Ja przed studiem opędzlowałem 2parowki yyyy 2 hot dogi z parówkami i też jestem nakręcony... Także wiesz... "
0
Tobie znikła możliwość oglądania ligi angielskiej i lm przez kilka lat.
4
Ciiiiii. Bo jeszcze się wyda :)
1
Sports tracker.