0

Oczywiście, że nie są ;). Tylko żartuję stary więc bez spiny ;). Pozdrowa

1

Nie chciało się nosić teczki...

0

Głęboki wdech, głęboki wydech i tak kilkadziesiąt razy ;)

0

Audio River ;)

1

Sennheiser, Beyerdynamic.

0

Ja dokładam coś znacznie cenniejszego: poświęcam swój czas ;).

9

Kopanina jak zwykle :p

0

No mega istotne :p.

0

Nie ma aż takiego znaczenia czy wyjdziemy formacją 442, 433, 4231 itd. Ważne jak zawodnicy będą poruszać się po boisku i ustawiać. Formacje maja znaczenie chyba tylko w fifie :p

11

A skąd wiesz, że do weekendu? Może piją dziennie ;)

2

Ale ma obejrzeć ten trailer czy jak narobilesw w porty ;)?

0

Jaki człowiek takie pożegnanie ;).

0

Był ktoś z Was w tym roku albo ktoś mieszka we Władysławowie? Polecacie jakiś bar, knajpę z dobrym jedzonkiem albo miejsca, które warto odwiedzić? A co trzeba omijać szerokim łukiem? Będę wdzięczny za podpowiedzi ;).

0

A to on ma 29 czy 19 lat? ;)

2

Steven Gerard.

1

Ciekawe jak skończyły by się takie zamieszki np. w stanach gdzie również mieszka dużo imigrantów. Podejrzewam, że nie trwało by to zbyt długo ;)

0

Do specjalisty ;) zdrowe zrzuanie wagi to ok 0,5 do 1 kg tygodniowo. Ty schudles 15 w miesiąc i jesteś przemeczony więc sam sobie odpowiedz czy wszystko ok;)

0

Z tym kolesiem nie ma nawet co gadać ;).

0

Nie wiesz w jakim stanie jest jego kolano, ile ma zgięcia itd. i polecasz mu rower? Weź się walnij w głowę.

0

Roller nie wzmacnia mięśni tylko je rozluźnia ;) jest ok przed lub po ćwiczeniach, które właśnie mięśnie wzmacniają. Skąd jesteś? Skontaktuj się z jakimiś dobrym fizjoterapeutą - bardzo ważna sprawa! - który Ci wyjaśni jak możesz teraz ćwiczyć i czego napewno nie możesz robić itd. Będziesz miał artroskopie i rekonstrukcje? czy co dalej z tym kolanem? Jestem ponad 5 tygodni po szyciu łąkotki mam lekko naderwane ACL więc jak masz jakieś pytania to dajesz ;)

0

Zaczyna się...

0

Za dużo jak na niego i jego umiejętności ;). Salah dostał podwyżkę do 185 tysi a piłkarzem jest znacznie lepszym ;).

1

Szybki, zwinny, strzał z daleka to brzmi jak Willian ;)

1

I on 600 tysi zarabiać. Tyle to mniej więcej zarabiał Ronaldinho jak grał w Barcelonie i wygrywał złotą piłkę ;).

0

8 mila ;).

0

Jakaś aktywność w czasie szkoły średniej? Organizacja jakiś festynów/eventów/zabaw w szkole?

0

Stano: "Modric mógłby reklamować baterie bo biega jak nakręcony",

Kowal: "Ja przed studiem opędzlowałem 2parowki yyyy 2 hot dogi z parówkami i też jestem nakręcony... Także wiesz... "

0

Tobie znikła możliwość oglądania ligi angielskiej i lm przez kilka lat.

4

Ciiiiii. Bo jeszcze się wyda :)

1

Sports tracker.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?