0

Euro 2016 w ppv?

1

To się zbroją :)

0

Nie twierdzę, że jest najlepszy natomiast uważam, że potrafi zrobić niemal z każdego z kim pracuje lepszego zawodnika. Nie tylko dał nam Busquetsa czy Pedro ale też Abidal czy Delph w city zaczęli lepiej grać pod jego skrzydłami. Na pewno nie przychodzi na gotowe.

0

Nieco inne podejście do kontraktu niż... Coutinho ;)

0

A co to za debiut, że Ty już masz w galotach? ;)

1

Mógł jechać jako animator ;)

0

Hehe nie było mówione, że grał tylko że to się wydarzyło na tym boisku ;)

0

Kolego chyba to zmyśliłeś :p

1

Można tak powiedzieć, ma bardzo specyficzny klimat. Moim zdaniem dobry film więc polecam.

0

A to widziałeś? http://m.filmweb.pl/Palimpsest

0

Zostaw samochód i szukaj knajpy ;)

0

No nieźle, Maldini wygląda jak by miał z 37 lat ;)

1

Komentarz usunięty

1

Mi z obcych to jakoś ten wpadł w ucho ;)

0

Allegro, olx. Albo jak mówi kolega wyżej, na osiedlu ;)

0

Za tą kasę to używka ;).

0

Został przyłapany? To brzmi jak by ten zegarek był kradziony :p

0

W końcu generał ;)

0

Napisałeś to dla beki więc to nie żart? :p

0

Nie no, zajebisty żart :p.

0

Z czym by zostali w takim razie gdyby nie pomoc sędziów?

0

Gdzieś tam wróble ćwierkały, że dwie z tych LM były zdobyte przy pomocy sędziów ;)

0

Podsumował go jakiś łowca talentów z la rambli? ;)

1

Klopp w realu? No raczej nie :P

3

Gość, który cały sezon niemal gra dobrze puścił 2 szmaty.
Gość, który wychodził na końcówki 2razy strzelił, w tym bramkę sezonu lm.
Gość, który przez większość sezonu grał piach strzela na farcie.
To jest k***@ żart.

0

Ja mam kilku ziomkow ;) poskladaja cię ;)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Tru stori bro ;)

0

Nawet nie pomyślałem, że bramkarz może im zaje**e mecz. Tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?