loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Euro 2016 w ppv?
1
To się zbroją :)
0
Nie twierdzę, że jest najlepszy natomiast uważam, że potrafi zrobić niemal z każdego z kim pracuje lepszego zawodnika. Nie tylko dał nam Busquetsa czy Pedro ale też Abidal czy Delph w city zaczęli lepiej grać pod jego skrzydłami. Na pewno nie przychodzi na gotowe.
0
Nieco inne podejście do kontraktu niż... Coutinho ;)
0
A co to za debiut, że Ty już masz w galotach? ;)
1
https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/
1
Mógł jechać jako animator ;)
0
Hehe nie było mówione, że grał tylko że to się wydarzyło na tym boisku ;)
0
Kolego chyba to zmyśliłeś :p
1
Można tak powiedzieć, ma bardzo specyficzny klimat. Moim zdaniem dobry film więc polecam.
0
A to widziałeś? http://m.filmweb.pl/Palimpsest
0
Zostaw samochód i szukaj knajpy ;)
0
No nieźle, Maldini wygląda jak by miał z 37 lat ;)
1
Komentarz usunięty
1
Mi z obcych to jakoś ten wpadł w ucho ;)
0
Allegro, olx. Albo jak mówi kolega wyżej, na osiedlu ;)
0
Za tą kasę to używka ;).
0
Został przyłapany? To brzmi jak by ten zegarek był kradziony :p
0
W końcu generał ;)
0
Napisałeś to dla beki więc to nie żart? :p
0
Nie no, zajebisty żart :p.
0
Z czym by zostali w takim razie gdyby nie pomoc sędziów?
0
Gdzieś tam wróble ćwierkały, że dwie z tych LM były zdobyte przy pomocy sędziów ;)
0
Podsumował go jakiś łowca talentów z la rambli? ;)
1
Klopp w realu? No raczej nie :P
3
Gość, który cały sezon niemal gra dobrze puścił 2 szmaty.
Gość, który wychodził na końcówki 2razy strzelił, w tym bramkę sezonu lm.
Gość, który przez większość sezonu grał piach strzela na farcie.
To jest k***@ żart.
0
Ja mam kilku ziomkow ;) poskladaja cię ;)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Tru stori bro ;)
0
Nawet nie pomyślałem, że bramkarz może im zaje**e mecz. Tragedia.