loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tylko nie galaktycznej ;)
0
Od Escobara?
1
Pewnie gdyby nie to, że faulowany był Lewy to by to przemilczał ;)
0
Prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się łez.
1
Komu poszła łezka? ;)
1
Niemożliwy typ, będzie wszystkim wmawiał, że nigdzie tak nie mówili haha.
1
Jak nie jesteś czegoś pewien to nie pisz, nie powtarzaj, że coś słyszałeś bo w studiu c+ mówili, że to powinny być karne a Ty stwierdzileś, że w żadnym studiu tak nie mówili :p
4
Mówili w studiu c+ ;)
1
na początek sprawdź radicala.
0
Banie masz chłopcze.
0
Komentarz usunięty
0
Złapać piłkę w ręce? To nawet w a klasowych kopaczach nigdy nie słyszałem takiej rady od żadnego trenera. Za to każdy mówił: ruch do piłki a nie stać jak kłoda. Więc winni są obaj za utratę tego gola.
0
Stał jak wbity w ziemię zamiast ruszyć do piłki.
1
Jak dla mnie są winni w równym stopniu, nie czeka się na piłkę tylko rusza w jej kierunku w takiej sytuacji.
0
Wstydź się koleś swojego lenistwa :P
3
L4.
0
Żadne miasto, wolałbym mieszkać na wiosce :)
0
200zł? Głupoty gadasz ;)
1
W 2012 91 bramek.
2
Joe Black to nie film, to jakaś magia. Jak go oglądałem to niemal jak w transie ;)
1
Napewno:
- Ojciec Chrzestny cz. 1 i 2
- Pulp Fiction
- Władca Pierścieni
- Zielona Mila
- Lot Nad kukułczym Gniazdem
- Taksówkarz
- Więzień Nienawiści
- Fight Club
- Szeregowiec Ryan
- Milczenie Owiec
Ciężko wybrać 10 filmów, jeszcze ogrom świetnych się znajdzie .
0
To Ty jesteś ten od podwyżek piłkarzy? :P
2
Dziwnie to by było gdyby żadna kłótnia nie miała miejsca ;)
0
Widzę, że masz info prosto z szatni :P
0
W książce "Herr Guardiola". Tam Pep wiele mówi o jego filozofii futbolu. Niestety wiele osób tu myli pojęcia ;). Książkę polecam.
3
Guardiola: "Tiki taka to jest gówno".
5
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego"
1
Hahaha haha niemożliwe nie istnieje?
0
Nie wierzę, że te 86 to rocznik bo pi******sz jak jakiś potłuczony bachor :P
0
Te ksywy to sam im powymyślałeś? ;)