4

Tylko nie galaktycznej ;)

0

Od Escobara?

1

Pewnie gdyby nie to, że faulowany był Lewy to by to przemilczał ;)

0

Prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się łez.

1

Komu poszła łezka? ;)

1

Niemożliwy typ, będzie wszystkim wmawiał, że nigdzie tak nie mówili haha.

1

Jak nie jesteś czegoś pewien to nie pisz, nie powtarzaj, że coś słyszałeś bo w studiu c+ mówili, że to powinny być karne a Ty stwierdzileś, że w żadnym studiu tak nie mówili :p

4

Mówili w studiu c+ ;)

1

na początek sprawdź radicala.

0

Banie masz chłopcze.

0

Komentarz usunięty

0

Złapać piłkę w ręce? To nawet w a klasowych kopaczach nigdy nie słyszałem takiej rady od żadnego trenera. Za to każdy mówił: ruch do piłki a nie stać jak kłoda. Więc winni są obaj za utratę tego gola.

0

Stał jak wbity w ziemię zamiast ruszyć do piłki.

1

Jak dla mnie są winni w równym stopniu, nie czeka się na piłkę tylko rusza w jej kierunku w takiej sytuacji.

0

Wstydź się koleś swojego lenistwa :P

3

L4.

0

Żadne miasto, wolałbym mieszkać na wiosce :)

0

200zł? Głupoty gadasz ;)

1

W 2012 91 bramek.

2

Joe Black to nie film, to jakaś magia. Jak go oglądałem to niemal jak w transie ;)

1

Napewno:
- Ojciec Chrzestny cz. 1 i 2
- Pulp Fiction
- Władca Pierścieni
- Zielona Mila
- Lot Nad kukułczym Gniazdem
- Taksówkarz
- Więzień Nienawiści
- Fight Club
- Szeregowiec Ryan
- Milczenie Owiec
Ciężko wybrać 10 filmów, jeszcze ogrom świetnych się znajdzie .

0

To Ty jesteś ten od podwyżek piłkarzy? :P

2

Dziwnie to by było gdyby żadna kłótnia nie miała miejsca ;)

0

Widzę, że masz info prosto z szatni :P

0

W książce "Herr Guardiola". Tam Pep wiele mówi o jego filozofii futbolu. Niestety wiele osób tu myli pojęcia ;). Książkę polecam.

3

Guardiola: "Tiki taka to jest gówno".

5

"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego"

1

Hahaha haha niemożliwe nie istnieje?

0

Nie wierzę, że te 86 to rocznik bo pi******sz jak jakiś potłuczony bachor :P

0

Te ksywy to sam im powymyślałeś? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?