loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tragedia, jeszcze buty jak do biegania ;). Jak garnitur to tylko i wyłącznie eleganckie buty. Kolejnym takim przypałem wg mnie to krawat + koszula z krótkim rękawem ;).
0
Ale mi namieszałeś tymi kolejnymi tytułami, już nie wiem co mam oglądać jako pierwsze ;)
1
Obejrzałem trailer, zapowiada się zaje*****e! :)
1
Dwie teściowe. Masakra!
1
W tym philipsie masz 120hz matrycę więc lepsza płynność, jak do sportu to tym bardziej 120hz lepszy wybór niż 60hz, które jest w tym samsungu. Displayspecifications tutaj możesz sobie porównać co jest w środku każdego tv ;)
0
I kto na zmianę niby w ataku?
1
No co za analfabeta je***y, ch*j się pisze a nie przez samo h ;)
0
On już tęskni ;/
1
Haha ostatnio siedzę sobie na chacie, okno otwarte bo gorąco, trzecie piętro a pod blokiem plac zabaw, godzina ok 18. Ktoś odpala Tamagochi, wychodzę zerknąć na balkon co to się dzieje a tam jakieś dzieciaki 10/12 lat z głośnikiem mobilnym latają po placu xD
1
Odpoczynek. Może być aktywny czyli np. lekkie cardio: basen, rower. Jak by ktoś Ci zrobił masaż to też świetnie ;). A i to nie są zakwasy :p
2
To jest fragment filmu Wall-e z 2008, mega mi się podobał jak na animowany ;). Nie oglądałeś? To polecam. Czasem jak widzę dzieciaków, którzy siedzą w telefonach czy tabletach to przypomina mi się ta scena ;). Wiadomo, może trochę przerysowana choć kto wie jak za kilkadziesiąt (kilkanaście) lat będzie wyglądał świat.
1
Oby nie poszło w tą stronę ;)
0
Byłoby:"i co mi zostawiasz taki duży kawałek?! Chcesz żebym zgrubła?!
0
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=7340102408 ja bym ten brał, jak do sportu tymbardziej bo masz matrycę 100hz czyli płynniejszy obraz ;)
0
Szrot. W tej cenie lepiej szukać FHD no i dlaczego taki mały? ;)
0
Dawaj ulicę, będziemy jutro wieczorem ;)
4
Pablo Moreno, one of the jewels of Barcelona's academy, is set to join Juventus this summer, reports Sport.
The 16-year-old striker scored 31 times for Barca's Cadete A side this season, and has appeared for Spain at the U-16 level.
Though the Catalans hoped to keep Moreno in their academy, the teenage star rejected their offer and will move to Juve, who will pay his release clause of €3 million (£3m/$4m).
Źródło www.goal.com
4
A ile się nawygrywał łoooooo ;)
0
Q: What's the difference between England football team and a tea bag?
A: The tea bag stays longer in the cup.
0
A gdzie Wayne Runjen? ;)
0
Zależy. Koszulek mają tam mnóstwo. Od takich tanich z najgorszego jakościowo materiału, które po kilku praniach nadają się na szmatę do całkiem dobrych jakościowo, które są na znacznie dłużej. Więc koszulka koszulce nierówna mimo, że z tej samej firmy.
0
Krótko: warto ;).
1
Jak pada też można trenować :P co Wy z cukru jesteście?
2
Na pewno będzie jeden z najlepszych soundtracków w historii kina ;)
2
1 w pedałówie? Tyś to jest dobry ancymon :P
0
Powinni wydać nawet więcej i ściągnąć grajków, którzy pomogą Leo wygrywać co się da.
0
To w takim razie ułożyłbym plan z priorytetem na drążek i klatkę/pompki/sztangę czy co tam chcesz a reszty partii bym nie zaniedbywał ;).
1
A jaki masz wynik w przysiadzie i jaka waga? Jak chcesz sobie układać plan to na każdą partię musi być ćwiczenie ;)
1
A co z nogami? :P Co do techniki ja polecam Sebę Kota - wk to przy nim leszcze bez pojęcia ;)
0
W sądzie znajdziesz takie info z tego co kojarzę ;)