loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedz to Niemcom ;)
0
Czyli to wszystko wina klimatu ;).
0
A kiedy Polska umiała grać w ataku pozycyjnym? To zawsze kulało.
0
Niektórzy tutaj dalej nie wiedzą jak działa var.
1
L4 albo na żądanie ;). W ogóle dziwne, że ktoś w sobotę daje Ci grafik na następny dzień w niedziele - śmiech ;).
0
Plota zapewne ;). Fekir to ponoć jeszcze niezamknięty temat ;).
0
Weź ją na hol.
0
Caballero niech się cieszy, że nie jest Kolumbijczykiem bo lepiej dostać takie wrzuty niż podzielić los Andresa Escobara ;).
0
Ależ wspaniałe hiphopolo a ten w tych czerwonych dredach cóż za kocie ruchy ;)
0
Przegrał zakład?
0
"Argentyno, Argentyno... Jak Ty dzisiaj grasz?"
Szkoda mi tego Messiego.
0
Nijak się to ma do naszej kadry ;).
1
Plandekę z żuka pod blokiem zerwało ;)
0
Jaki łeb ;)
1
Ta napiszemy petycję żeby przeprosił a Ciebie to w ogóle osobiście. Za to, że miał w ciągu dwóch lat 2 razy zerwane acl a trener go wystawia też ma Cię przeprosić?
0
Nie chodzi mi o Ciebie tylko o osobę, która to wrzuciła na FB ;)
0
Za udostępnienie danych i wizerunku publicznie bez zgody właściciela jest chyba jakiś paragraf? ;)
0
Typowy sezon :p
3
Generalnie uważam, że Hajto często fandzoli i się popisuje itd. natomiast tu w większości dobrze gada
0
Z ekstraklasy to jest 4 zawodników, z tego tylko Pazdan dziś w podstawowym składzie.
0
Google Ci nie działa?
0
To fajnie, że kuzyn zaczął Cię edukować muzycznie nie tylko hh czy rapem, też nie słucham tylko tego bo bym się po prostu znudził ;). No w wieku 7,8 lat to faktycznie słuchanie PFK, WWO, Kalibra czy Molesty itd może niewiele komuś dać natomiast już dobre bity się łapie hehe ;). Nawet nie pisze czego my sluchaliśmy wtedy w podstawówce bo będzie niezła beka ;). A co do muzyki teraz jasne, że jest dużo dobrej natomiast większość to dla mnie słabizna ;).
0
Ta, przykładem ;) nie ważne z resztą. Swoją drogą jesteś rocznik 2000? Jak byłem w starym Mega Clubie w Katowicach na koncercie PFK to jeszcze w pieluchach raczkowałeś ;). Wtedy muza była ciężej dostępna niż dziś, miało to swój urok i ekip hh w Polsce było również dość mało więc słuchała się też wielu ludzi ze Stanów jak 2pac, dre, Snoop, ICE cube, nwa, oczywiście East Coast też itd. Z kolei dziś jest tego pełno natomiast większość jak dla to mega kupa straszna, niestety.
0
2007? Dobrych kilka lat wcześniej kolego ;).
0
U mnie też coś miga ;)
1
Żewłakow odnośnie Glika: "przywitałem się, mówię: mogę pociągnąć?" ;)
1
Cassius Marcellus Clay Jr., Jordan
0
To ja Ci dogram jak Ci brakuje ;)
0
Że belgowie grają w czołowych angielskich klubach a anglicy to Tottenham a reszta z tych słabych klubów ;)
0
Ekspert od ligi angielskiej ;)