0

Powiedz to Niemcom ;)

0

Czyli to wszystko wina klimatu ;).

0

A kiedy Polska umiała grać w ataku pozycyjnym? To zawsze kulało.

0

Niektórzy tutaj dalej nie wiedzą jak działa var.

1

L4 albo na żądanie ;). W ogóle dziwne, że ktoś w sobotę daje Ci grafik na następny dzień w niedziele - śmiech ;).

0

Plota zapewne ;). Fekir to ponoć jeszcze niezamknięty temat ;).

0

Weź ją na hol.

0

Caballero niech się cieszy, że nie jest Kolumbijczykiem bo lepiej dostać takie wrzuty niż podzielić los Andresa Escobara ;).

0

Ależ wspaniałe hiphopolo a ten w tych czerwonych dredach cóż za kocie ruchy ;)

0

Przegrał zakład?

0

"Argentyno, Argentyno... Jak Ty dzisiaj grasz?"
Szkoda mi tego Messiego.

0

Nijak się to ma do naszej kadry ;).

1

Plandekę z żuka pod blokiem zerwało ;)

0

Jaki łeb ;)

1

Ta napiszemy petycję żeby przeprosił a Ciebie to w ogóle osobiście. Za to, że miał w ciągu dwóch lat 2 razy zerwane acl a trener go wystawia też ma Cię przeprosić?

0

Nie chodzi mi o Ciebie tylko o osobę, która to wrzuciła na FB ;)

0

Za udostępnienie danych i wizerunku publicznie bez zgody właściciela jest chyba jakiś paragraf? ;)

0

Typowy sezon :p

3

Generalnie uważam, że Hajto często fandzoli i się popisuje itd. natomiast tu w większości dobrze gada

0

Z ekstraklasy to jest 4 zawodników, z tego tylko Pazdan dziś w podstawowym składzie.

0

Google Ci nie działa?

0

To fajnie, że kuzyn zaczął Cię edukować muzycznie nie tylko hh czy rapem, też nie słucham tylko tego bo bym się po prostu znudził ;). No w wieku 7,8 lat to faktycznie słuchanie PFK, WWO, Kalibra czy Molesty itd może niewiele komuś dać natomiast już dobre bity się łapie hehe ;). Nawet nie pisze czego my sluchaliśmy wtedy w podstawówce bo będzie niezła beka ;). A co do muzyki teraz jasne, że jest dużo dobrej natomiast większość to dla mnie słabizna ;).

0

Ta, przykładem ;) nie ważne z resztą. Swoją drogą jesteś rocznik 2000? Jak byłem w starym Mega Clubie w Katowicach na koncercie PFK to jeszcze w pieluchach raczkowałeś ;). Wtedy muza była ciężej dostępna niż dziś, miało to swój urok i ekip hh w Polsce było również dość mało więc słuchała się też wielu ludzi ze Stanów jak 2pac, dre, Snoop, ICE cube, nwa, oczywiście East Coast też itd. Z kolei dziś jest tego pełno natomiast większość jak dla to mega kupa straszna, niestety.

0

2007? Dobrych kilka lat wcześniej kolego ;).

0

U mnie też coś miga ;)

1

Żewłakow odnośnie Glika: "przywitałem się, mówię: mogę pociągnąć?" ;)

1

Cassius Marcellus Clay Jr., Jordan

0

To ja Ci dogram jak Ci brakuje ;)

0

Że belgowie grają w czołowych angielskich klubach a anglicy to Tottenham a reszta z tych słabych klubów ;)

0

Ekspert od ligi angielskiej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?