loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kredon a miałeś szytą? Kiedy dokładnie? Ja po miesiącu rehabilitacji od zabiegu już kule odstawiłem.
0
@Ratamahatta a co do tej pory osiągnął Busquets a co De Jong? ;)
0
@Criss18Barca ten Rogowski to jakiś dzban. Przecież z tego ujęcia nic nie widać :).
0
Witam. Panie, Panowie jaki tel polecacie do 1500 zł? W miarę dobry aparat, bateria, grane na nim nie będzie, nie musi być to najnowszy model z tego roku i żeby nie był totalnie plastikowy.
0
@TheNekro94 "Calma"?
0
@IronSanHybrid słabe ;).
0
@Kredon ja miałem szytą, acl lekko naderwane więcej zostawili w spokoju ;). Ćwiczenia powinien dobrać Ci fizjoterapeuta na wizycie. Natomiast polecam ten link, można się dowiedzieć np. jak się do takiego zabiegu przygotować ;) https://www.fizjologika.pl
0
@Kredon miałem pęknietą łąkotke a następnie szytą.
0
@Xwowrak Międzyzdroje fajne, takie nie za duże, nie za małe ;)
0
@Mario96w Siema. Jasne, że są i uczciwi bo takich też spotkałem ;). Pamiętam jak z Zakopca wracaliśmy wieczorami jakieś 9 km dalej do miejscowosci to większość taryfiarzy zawsze krzyczala a to 100 lub 80 zł xD natomiast zawsze znaleźliśmy kogos kto nas zawiózł za 30 ;)
0
@Mario96w w Zakopanem chyba najwięksi naciągacze na taryfach; )
0
@xArabx 2005-2019 - 14 goli, gram na obronie więc to całkiem przyzwoity wynik.
1
@SeeleyBooth u nas jest też z "fałszu" :)
1
@Cave to jarek jest odpowiedzialny za te upały? XD
1
@student97r nie masz swojego życia?
0
@Mati1477313 Witam. Możesz jeszcze podesłać linka? :)
0
@Gosciuu Atmosfera dobra ;) żyje się nawet, nawet ;)
2
@Kajtek77 jest potencjał :)
0
@chudym życzliwy się znalazł...
0
@TheNekro94 to była gra ;)
0
@Matan_Zajcev prawie 470 tys. masakra ;)
0
Borek czy Szpaku? ;)
1
@norbi77 oczywiście, że The Reds. Przecież mniejszy wstyd jest odpaść z późniejszym mistrzem ;)
2
Jaki nick taki post...
0
A słyszałeś kiedyś takie powiedzenie: "Dopóki piłka w grze"? Tyle w temacie.
0
Wiedziałem tylko tyle, że nie należy nikogo skreślać przed meczem.
0
Pytam osób, które przed rewanżem już ustalały 11 na finał ;)
3
I jak tam młodzieży? Czy piłka nauczyła Was już pokory?
0
A cóż on znów powiedział?
2
A Cruyff gdzie?