0

@nieprzysiadalnosc ale strata xD

1

@Mitch_Atleta malik - nie dość, że pozer to jeszcze to co tworzy totalny kibel.

0

@Gosciuu Pół roku temu wymieniłem s9, którą używałem ok 6 lat, na s23. Wcześniej przez kilka lat s4.

0

@AmigoBlancos wszyscy piszą o kwotach za transfery ale zgadzanie się co chwila na przedłużenia z niemal wszystkimi zawodnikami i uleganie ich zachciankom było równie głupie. Chciwość niektórych również nas pogrążyła, niestety bardziej kochali pieniądze niż klub.

0

@inoks jak ręka to do Piekar Śląskich niech jedzie, tam jest izba przyjęć i oddział ortopedii.

0

@Kurkmen tylko po co? Dlaczego?

0

@LambiPL przy dłuższych kontuzjach to juz kasa z ubezpieczenia leci?

1

@Abominacja ta a wiesz o tym, że bardzo często emigranci w UK, Francji, Niemczech, pracują po kilka/kilkanaście godzin w tygodniu a resztę dostają socju?

0

@HypeR ale, że lepszy niż Dark Knight z Jokerem?

1

@Medium no trochę gamoń ale cóż można powiedzieć o jego fanach xd, którzy kupują jego muzę i chodzą na koncerty? Ultra gamonie? Debile? ;)

0

@Kurkmen wpuszczają wszystkich Byku.

0

@Kurkmen tak tylko nagle nikt o tym nie mówi i są wpuszczani.

2

Komentarz usunięty

1

@Bobo25 dj bobo?

2

@Recha_0684 to samo info przekazały mi kuzynki, które mieszkają na Podkarpaciu, blisko granicy. Poza Ukraińcami przedzierają się do nas ciapaci :/.

0

Zgadnijcie kto jest jeszcze wśród Ukrainców i przekracza naszą granicę?

0

Witam. Jaki telefon radzicie kupić? Mam teraz Galaxy s9. Zależy mi na lepszych zdjęciach i filmach. W gry nie gram. 6,4 cala ekran to taki max.
Pozdrawiam.

6

Witam. Moja dobra koleżanka zachorowała. Bardzo Was proszę o pomoc https://fundacjarakiety.pl/marzenia/aldona-tadla/

0

@Gomess kobietę?

0

@michal26 ok a masz może jakiś link/stronę gdzie można o tym poczytać? Leasingu konsumenckim? To nie jest czasem tak, że wtedy właścicielem jest leasingodawca? Bo wspominasz, że auto Twoje po 3 latach, na jakiej zasadzie Twoje? No i załóżmy biorę auto, 1000 zł miesięcznie przez 36 miesięcy, po tym okresie nowe albo to samo znów na np 36. Po 6 latach wydaje 72 tys i z autem co? Wykup? Albo znów nowe? Jak nie wezmę nowego albo nie wykupie to wydałem 72 tyś (+ eksploatacja) na jakby wynajem samochodu ;). Dobrze to rozumie? Albo wyprowadź mnie z błędu ;), może jakiś przykład? Nie siedzę w temacie.

0

@michal26 A w co inwestujesz? I od czego zacząłeś przygodę z inwestowaniem? Jeśli sprawdzi się scenariusz, o którym wspomniałeś to zostanę z samochodem ;) dla mnie to i tak zakup na następne 5-7 lat. Jeśli natomiast się to nie sprawdzi to dalej będzie problem z dostępnością aut używanych i nowych z resztą też. Z tym leasingiem dla osoby prywatnej niby dobra opcja ale po kilku latach jeśli nie wykupie trzeba wziąć kolejne i po dwóch takich umowach wydam tyle co na samochód z salonu.

0

@michal26 O leasingu poczytam ;). Natomiast ogólnie to to nie są dobre czasy na zakup czegokolwiek chyba haha mieszkania drogie, elektronika droga ;), auta też wiem, że podrożały i jest problem z dostępnością ;). Już od jakiegoś czasu patrzę i jak się coś pojawi z niedużym przebiegiem to szybko znika mimo, że nie jest najtaniej ;). Zarobkowo nie potrzebuje ale pytanie czy np za rok albo 9 miesięcy nie będzie gorzej? Jeszcze gorszą dostępność i wyższe ceny? Nie wiadomo.

0

@michal26 Mazda ok, silniki świetne z tego co czytałem. Gorzej chyba z fordami nowszymi i tymi ecoboostami, ponoć awaryjne, kojarzysz jakimi silnikami w mondeo albo focusie warto się zainteresować? Coś jeszcze np z VAG? Golf 7, leon 3, passat 8, octavia 3? Albo coś z Francji? Megane 4, peugot 308? Jak z bmw 3 albo A4? Pozdrawiam

0

@michal26 moc właśnie ok 150 km, 100 za mało 200 za dużo raczej nie wykorzystam( no chyba że ok 200 bez turbo) , autko ma być na codzień praca-dom, zakupy i kilka tras w roku więc ma być w miarę komfortowe i ciche przy prędkościach 130-160, z wyposażenia wielu bajerów mi nie trzeba.
A co warto mieć i co się przydaje?
. Wygląd hmm większość aut raczej mi się podoba. Chciałbym w miarę świeży samochód tak od 2013 z możliwie najniższym przebiegiem. Co do prowadzenia jeździłem trochę Astra k 150 km i i chwilę octavia 4 też 150 km i tu i tu jechało mi się bardzo dobrze, w porównaniu do tego co mam teraz to nawet przepaść ;). Tylko, że astry raczej bym nie chciał a na octavie 4 za mały budżet ;). Wiem, że muszę się wybrać jeszcze na jakieś jazdy innymi autami ;). W miarę niskie koszty eksploatacji i spalanie tez nieco istotne.

0

@Nieznajomy racja, klasa c i d. Bmw 7 napewno nie ;)

1

Panowie jakie autko byście polecili/kupili? Wymogi to: benzyna (nieduże przebiegi ok 10-12 kkm rocznie), sedan lub kombi, min 150 km mocy, max 60 tyś. do wydania.

1

@Piorun zalando, TK max

0

@Kurkmen też szukasz czy już znalazłeś?

0

@EleanoR nam to zawsze wiatr w oczy.... ;)

0

Panowie jesteście w stanie polecić jakieś miejsce w Katowicach i okolicach z używanymi samochodami? Chodzi mi o pewne auta, najlepiej po 1 właścicielu, rzetelne przebiegi. Z tego co słyszałem to takie aaa auto raczej średnio? Ktoś coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?