1

@Who_you_mam no dokładnie tak, widać, że jeszcze dynamicznie prostuje ta noge w kolanie.

0

@tbas a wuja w garażu naprawi jakby co?

0

@Arden nie pamietam kiedy ostatnio podium było tak słabe.

0

@insp1re a czego Ci brakuje w obecnym sprzęcie?

0

@Ojciec5tkidzieci a liczyłem na to, że dostanie z 15.

2

@GTBTP Robercik to robot.

0

Nie lepiej sprzedać Araujo i podpisać Taha?

0

@Azi przecież sam nie rozumiesz co napisałeś.

2

@MesQueUnClub_87 pod galerią w sobotę trzeba się pokazać.

0

@Azi rozumiem, że przy każdej okazji i ukraińcom i niemcom zawsze wytniesz co ich naród w przeszłości nawyrabiał?

0

@Azi to Polscy juniorzy też tak powinni robić Ukraińcom? Za Wołyń?

0

Wielka szkoda, naprawdę.

1

to jak to jest z tymi OZE?

0

@reloaded Last of Us?

0

@Gall tylko biedaki korzystają w sobotę wieczorem z promek w lidlu.

0

@bodzio10 a dużo niby? Można powiedzieć to zależy.

2

@gumaz a co to jest 30 k na 4 osobową rodzinę np?

2

@NeroTFP1 a majtczak dalej wolny.

2

@gumaz no i to jest patologia, zarobki lekarzy z NFZ i ich roszczeniowość. Na prywatnej praktyce ok, niech kasują ale z NFZ powinny być widełki i sztywne ich trzymanie w zależności od kilku czynników. Z drugiej strony cześć tych lekarzy to biznesmeni, którzy mają Ci polecić droższy zamiennik leku i ciągle Cie leczyć a nie uzdrowić. Firmy farmaceutyczne słono płacą owym "lekarzom" żeby dany lek był przepisany.

0

@Destiny jeżeli gość wystawia fakturę jak za cały etat a a szpital na to przystaje i wypłaca mu takie kwoty mimo, że w szpitalu spędza kilkadziesiąt godzin to jest patologia. Inna sprawa, że jest to grubo poza widełkami zarobków lekarzy jeśli chodzi o NFZ.

0

@Krzysztof1987 one tak mówią ;)

0

@Krzysztof1987 kobieca część często mówi, że Rafał nie zabroni aborcji jak ktoś je zgwałci i dzięki niemu będą żyły w lepszym państwie i będą wolne.

0

@Pedri16Future

to jest nawet dobre. A fagata i jej twórczość? Utylizacja.

0

@matirix20 Johana Cruyfa.

0

@ObiwanKenobi przecież Lenglet powinien dostać czerwo za Yamala.

0

Oj Romek

0

@ElKamil to nie jest kwestia szczęścia xD

0

@pt9w@pt9 większości przypadków pazerność i patologia.

1

Co jak co natomiast Rafał najlepiej ora się sam. https://www.instagram.com/reel/DHGqeAiIb0h/?l=1&igsh=MWIzeWplOXdlOTAwaQ%3D%3D

0

@wyrek bo to był dobry temat zastępczy jak pis był u władzy ;).... Edit: widzę że to dalej dobry temat zastępczy po komentarzach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?