loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Who_you_mam no dokładnie tak, widać, że jeszcze dynamicznie prostuje ta noge w kolanie.
0
@tbas a wuja w garażu naprawi jakby co?
0
@Arden nie pamietam kiedy ostatnio podium było tak słabe.
0
@insp1re a czego Ci brakuje w obecnym sprzęcie?
0
@Ojciec5tkidzieci a liczyłem na to, że dostanie z 15.
2
@GTBTP Robercik to robot.
0
Nie lepiej sprzedać Araujo i podpisać Taha?
0
@Azi przecież sam nie rozumiesz co napisałeś.
2
@MesQueUnClub_87 pod galerią w sobotę trzeba się pokazać.
0
@Azi rozumiem, że przy każdej okazji i ukraińcom i niemcom zawsze wytniesz co ich naród w przeszłości nawyrabiał?
0
@Azi to Polscy juniorzy też tak powinni robić Ukraińcom? Za Wołyń?
0
Wielka szkoda, naprawdę.
1
0
@reloaded Last of Us?
0
@Gall tylko biedaki korzystają w sobotę wieczorem z promek w lidlu.
0
@bodzio10 a dużo niby? Można powiedzieć to zależy.
2
@gumaz a co to jest 30 k na 4 osobową rodzinę np?
2
@NeroTFP1 a majtczak dalej wolny.
2
@gumaz no i to jest patologia, zarobki lekarzy z NFZ i ich roszczeniowość. Na prywatnej praktyce ok, niech kasują ale z NFZ powinny być widełki i sztywne ich trzymanie w zależności od kilku czynników. Z drugiej strony cześć tych lekarzy to biznesmeni, którzy mają Ci polecić droższy zamiennik leku i ciągle Cie leczyć a nie uzdrowić. Firmy farmaceutyczne słono płacą owym "lekarzom" żeby dany lek był przepisany.
0
@Destiny jeżeli gość wystawia fakturę jak za cały etat a a szpital na to przystaje i wypłaca mu takie kwoty mimo, że w szpitalu spędza kilkadziesiąt godzin to jest patologia. Inna sprawa, że jest to grubo poza widełkami zarobków lekarzy jeśli chodzi o NFZ.
0
@Krzysztof1987 one tak mówią ;)
0
@Krzysztof1987 kobieca część często mówi, że Rafał nie zabroni aborcji jak ktoś je zgwałci i dzięki niemu będą żyły w lepszym państwie i będą wolne.
0
@Pedri16Future
0
@matirix20 Johana Cruyfa.
0
@ObiwanKenobi przecież Lenglet powinien dostać czerwo za Yamala.
0
Oj Romek
0
@ElKamil to nie jest kwestia szczęścia xD
0
@pt9w@pt9 większości przypadków pazerność i patologia.
1
Co jak co natomiast Rafał najlepiej ora się sam. https://www.instagram.com/reel/DHGqeAiIb0h/?l=1&igsh=MWIzeWplOXdlOTAwaQ%3D%3D
0
@wyrek bo to był dobry temat zastępczy jak pis był u władzy ;).... Edit: widzę że to dalej dobry temat zastępczy po komentarzach.