loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rastafarnianin a cóż można powiedzieć o jego wyborcach, którzy jako argumenty podają, że ładnie się prezentuje, zna języki no i w ogóle fajny i ładny? Tępi czy inteligentni?
1
@maroon pirat morderca to majtczak. Matecki "tylko" ukradł hajs.
0
@pt9 ma i to duże. Sianie propagandy przez Netflixa, jak to często ostatnio bywa.
0
@Eklerek największą wada tego serialu jest to, że jest przekłamany. W rzeczywistości chłopak, który zamordował jest czarnoskóry.
0
@comtedurgell co to za praca? Jeszcze przyjść w wolny dzień? Bez wynagrodzenia? XD
0
@barcelonaLM niby robbed?
0
@Pedri16Future widać hierarchię :)
5
@NeroTFP1 nie odpowiedział bo ona pyta o wypowiedź z 2019 roku. Przez 6 lat już z kilkanaście razy wyjaśniał co miał na myśli. Co z niej za dziennikarka, że nie jest w stanie znaleźć takich informacji? Poza tym ona jest tam tylko po to aby zrobić kwas a nie dowiedzieć się czegoś. Konferencja dotyczyła spotkania z Dudą.
0
@Roobo a Ty na kogo głosowałeś?
0
Nie śledzę zbytnio piłki jak kiedyś. Czy ktoś się orientuję jakiego bramkarza na nr 1 powinna ściągnąć Barca? Zakładamy, że Wojtek albo Ter Stegen zostaje jako nr 2. Choć ogólnie mam wrażenie, że czas Ter Stegena dobiega końca.
0
@BORO_12 jest stworzony narodowy model gry i materiały dostępne nawet na stronie pzpn. Co innego to egzekwowanie tego przez kluby i szkółki.
2
@gohan77 jeśli będzie w dobrej formie i jako zmiennik za rok albo 2 zagwarantuje min 15 goli to niech gra. Poza występami ma dobry wpływ na zespół i młodych zawodników. Jeśli ktoś wczoraj widział tylko jego bramkę to jest ślepy. Kto uważa, że jest słabym napastnikiem jest po prostu głupi.
16
Lewego najwięcej krytuje się w Polsce. Zazwyczaj osoby, które piłkę śledzą głównie sprzed telewizora. W innych miejscach doceniają jak wielkim jest napastnikiem.
4
@gohan77 przecież ściągnął za sobą obrońcę i zrobił miejsce Torresowi przy golu na 2:2, wypracował sobie inne sytuację.
0
@Eklerek piękne są te ochy i achy w komentarzach pod wywiadem Żurnalisty z Morawieckim na YouTube.
0
@Recha_0684 gościu ty masz problem z policzeniem jak widać.
0
@Recha_0684 6 czy 7? A jak u Ciebie z tą matmą? Ile odpoczęła Barca po meczu z Bayernem? Zlała Real i nikt nie marudził przed meczem, że za krótki odpoczynek.
1
@Recha_0684 racja, liczyłem od 21. To ile mieli? Faktycznie tak mało? A 72 już by było ok? A ile miała Barcelona jak ich zlała 4:0 po meczu z Bayernem?
0
@Recha_0684 fakt, mieli tylko 69,5 godzin na odpoczynek. Te 2, 5 h więcej sprawiłoby że mecz wyglądałby zupełnie inaczej :).
0
@Dieselzor jak to zrobiłeś?
0
@Jakchcesz najczęściej strimer ma swoją publikę w głębokim poważaniu i na nią leje więc jest to dziwne, że owa publika mu wysyła swój hajs, chociaż raczej hajs rodziców.
0
@FCB_dimiC barber jest drogi bo jest barberem XD. Czemu u fryzjera za takie samo cięcie włosów i pasty płacę 40/45 zł a u Barbera w w tym samym mieście 60-100? ;)
1
@Commando ale jemu to odpowiada, ma stałą klientele od lat, żeby się umówić trzeba 2 tygodnie wcześniej rezerwować, nie narzeka. Jemu cięcie męskie zajmuje 20-30 min, gdzie takiemu nowemu barberowi z 45 min albo i dłużej.
3
@kuz zabawnie jest z tym barberami czasem, niektórzy po dwóch kursach i 2 latach pracy za obcięcie włosów biorą nawet 70 albo i więcej zł a znajomy fryzjer, 25 lat doświadczenia, liczne wygrane konkursy itd. 40 zł ;).
0
0
Komentarz usunięty
1
@ObiwanKenobi od 89 a nawet wcześniej nieco ciągle te same mordy, obudź się ;)
1
@Azazel_Pazuzu gdzie ten przekaz anty ukraiński konfederacji? Czy możesz wskazać?
1
@Toretto wolę jak ciepło i ładna pogoda, w zimę nie byłem natomiast mam to w planach. Gdybym jeździł nawet jak by miało padać to wtedy wybrałbym inne buty, za kostkę z gore texem albo inną membraną, na zimę potrzebne by były pewnie jeszcze inne ;).
1
@Toretto w lato jak nie pada to mi się dobrze śmiga w trailowych adidasa bez gore, byłem i w Tatrach i Beskidach.