3

@Rastafarnianin a cóż można powiedzieć o jego wyborcach, którzy jako argumenty podają, że ładnie się prezentuje, zna języki no i w ogóle fajny i ładny? Tępi czy inteligentni?

1

@maroon pirat morderca to majtczak. Matecki "tylko" ukradł hajs.

0

@pt9 ma i to duże. Sianie propagandy przez Netflixa, jak to często ostatnio bywa.

0

@Eklerek największą wada tego serialu jest to, że jest przekłamany. W rzeczywistości chłopak, który zamordował jest czarnoskóry.

0

@comtedurgell co to za praca? Jeszcze przyjść w wolny dzień? Bez wynagrodzenia? XD

0

@barcelonaLM niby robbed?

0

@Pedri16Future widać hierarchię :)

5

@NeroTFP1 nie odpowiedział bo ona pyta o wypowiedź z 2019 roku. Przez 6 lat już z kilkanaście razy wyjaśniał co miał na myśli. Co z niej za dziennikarka, że nie jest w stanie znaleźć takich informacji? Poza tym ona jest tam tylko po to aby zrobić kwas a nie dowiedzieć się czegoś. Konferencja dotyczyła spotkania z Dudą.

0

@Roobo a Ty na kogo głosowałeś?

0

Nie śledzę zbytnio piłki jak kiedyś. Czy ktoś się orientuję jakiego bramkarza na nr 1 powinna ściągnąć Barca? Zakładamy, że Wojtek albo Ter Stegen zostaje jako nr 2. Choć ogólnie mam wrażenie, że czas Ter Stegena dobiega końca.

0

@BORO_12 jest stworzony narodowy model gry i materiały dostępne nawet na stronie pzpn. Co innego to egzekwowanie tego przez kluby i szkółki.

2

@gohan77 jeśli będzie w dobrej formie i jako zmiennik za rok albo 2 zagwarantuje min 15 goli to niech gra. Poza występami ma dobry wpływ na zespół i młodych zawodników. Jeśli ktoś wczoraj widział tylko jego bramkę to jest ślepy. Kto uważa, że jest słabym napastnikiem jest po prostu głupi.

16

Lewego najwięcej krytuje się w Polsce. Zazwyczaj osoby, które piłkę śledzą głównie sprzed telewizora. W innych miejscach doceniają jak wielkim jest napastnikiem.

4

@gohan77 przecież ściągnął za sobą obrońcę i zrobił miejsce Torresowi przy golu na 2:2, wypracował sobie inne sytuację.

0

@Eklerek piękne są te ochy i achy w komentarzach pod wywiadem Żurnalisty z Morawieckim na YouTube.

0

@Recha_0684 gościu ty masz problem z policzeniem jak widać.

0

@Recha_0684 6 czy 7? A jak u Ciebie z tą matmą? Ile odpoczęła Barca po meczu z Bayernem? Zlała Real i nikt nie marudził przed meczem, że za krótki odpoczynek.

1

@Recha_0684 racja, liczyłem od 21. To ile mieli? Faktycznie tak mało? A 72 już by było ok? A ile miała Barcelona jak ich zlała 4:0 po meczu z Bayernem?

0

@Recha_0684 fakt, mieli tylko 69,5 godzin na odpoczynek. Te 2, 5 h więcej sprawiłoby że mecz wyglądałby zupełnie inaczej :).

0

@Dieselzor jak to zrobiłeś?

0

@Jakchcesz najczęściej strimer ma swoją publikę w głębokim poważaniu i na nią leje więc jest to dziwne, że owa publika mu wysyła swój hajs, chociaż raczej hajs rodziców.

0

@FCB_dimiC barber jest drogi bo jest barberem XD. Czemu u fryzjera za takie samo cięcie włosów i pasty płacę 40/45 zł a u Barbera w w tym samym mieście 60-100? ;)

1

@Commando ale jemu to odpowiada, ma stałą klientele od lat, żeby się umówić trzeba 2 tygodnie wcześniej rezerwować, nie narzeka. Jemu cięcie męskie zajmuje 20-30 min, gdzie takiemu nowemu barberowi z 45 min albo i dłużej.

3

@kuz zabawnie jest z tym barberami czasem, niektórzy po dwóch kursach i 2 latach pracy za obcięcie włosów biorą nawet 70 albo i więcej zł a znajomy fryzjer, 25 lat doświadczenia, liczne wygrane konkursy itd. 40 zł ;).

0

miłego dzionka :)

0

Komentarz usunięty

1

@ObiwanKenobi od 89 a nawet wcześniej nieco ciągle te same mordy, obudź się ;)

1

@Azazel_Pazuzu gdzie ten przekaz anty ukraiński konfederacji? Czy możesz wskazać?

1

@Toretto wolę jak ciepło i ładna pogoda, w zimę nie byłem natomiast mam to w planach. Gdybym jeździł nawet jak by miało padać to wtedy wybrałbym inne buty, za kostkę z gore texem albo inną membraną, na zimę potrzebne by były pewnie jeszcze inne ;).

1

@Toretto w lato jak nie pada to mi się dobrze śmiga w trailowych adidasa bez gore, byłem i w Tatrach i Beskidach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?