loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys typowy jugol xd
0
@Kengo w Polsce szkółek jest mnóstwo i jeszcze więcej się będzie otwierać. Niby na orlikach dzieciaków mniej bo jednak wiele dzieciaków kopie w klubach i szkołkach. Tylko w rękach trenerów i rodziców jest co z nich wyrośnie w przyszłości. A niestety wielu trenerów dzieciaków stawia na wynik i to jest rak, który toczy naszą piłkę.
7
Znowu chcą wszystkich kluczowych zawodników przedłużyć do tego samego roku :).
0
Na Tobie też zarabiają?
0
@blakkudium wiadomo jakie pensje dostali nasi zawodnicy, którzy ostatnio przedłużali umowy?
4
@Mitch_Atleta to czemu w krajach gdzie są jeszcze cięższe warunki dzietność jest o wiele większa? Młodzi nie chcą mieć dzieci z wygody, wola grać i się bawić. Inna spraw, że przez socjale boją się zagadać na ulicy do rówieśnika więc o partnera/partnerkę ciężej. Dziewczyny mając dzisiejsze wzorce z netu wolą się ku***ć więc normalnych chłopak też takiej nie chce. Z treścią lewicową się zgadzam.
0
@D10SLEO https://www.instagram.com/reel/DE3OlOtIsc7/?igsh=MXNxanE4YjZ0MzQzZw%3D%3D ah ten Rafałek.
0
Komentarz usunięty
0
@Popitek12 Przepompownia Bytom.
0
@D10SLEO ja z piciem nie mam problemu więc mogę się napić.
0
@prokofiew bo łaska kibica na pstrym koniu jeździ...
0
Casado też wrukwiony xD
2
@kinioo Gavi to dzik i walczak niesamowity, ma taki styl, że prędzej czy później (odpukać) złapie kontuzje.
1
@Szklaner raperka? XD
3
@fart w dużej mierze sprzęt Jurka? Odleciałeś i to zdrowo.
0
@Gronek bo jest jednak zbyt medialny i lubiany?
0
Czy ktoś mógłby polecić dobrą apke do robienia zdjęć na Galaxy s23?
Pozdrawiam
0
@Bilon87 to znaczy, że plan zmanipulowania ludzi działa.
0
@CLS63AMG rozwój? Gościu wszystko sprzedane obudź się.
0
@Encore niestety, mega słaby czas w piłce skoro to są główni pretendenci do wygrania.
0
Wojtuś to chyba jednak wypoczęty.
0
@SelloutCrowd bo Polski przedsiębiorca ma zostać zaorany. Wszystko masz kupić w korporacji z zachodu.
2
@Destroyer_of_Worlds może też w ciągu trzech lat osiągnąć swój prime i koniec.
0
@majkel02 niech wpłacą klauzulę ;)
7
@MesQueUnClub96 jak jej stara szanuje starego ;)
0
@BORO_12 na wideo to po minie Lewego widać raczej, że to nie potoczy się po jego myśli.
0
Dla kogo dycha?
0
@etobzyk to chyba moze takie znaleźć używane czy nie?
0
@PatrykBarca bo to są mendy a nie kibice.
0
@paweldunajecfcb wejdź sobie na YT aj, on często wrzuca shorty jak można wyposażyć siłkę w danej kwocie.