0

@BorzyKrzys typowy jugol xd

0

@Kengo w Polsce szkółek jest mnóstwo i jeszcze więcej się będzie otwierać. Niby na orlikach dzieciaków mniej bo jednak wiele dzieciaków kopie w klubach i szkołkach. Tylko w rękach trenerów i rodziców jest co z nich wyrośnie w przyszłości. A niestety wielu trenerów dzieciaków stawia na wynik i to jest rak, który toczy naszą piłkę.

7

Znowu chcą wszystkich kluczowych zawodników przedłużyć do tego samego roku :).

0



Na Tobie też zarabiają?

0

@blakkudium wiadomo jakie pensje dostali nasi zawodnicy, którzy ostatnio przedłużali umowy?

4

@Mitch_Atleta to czemu w krajach gdzie są jeszcze cięższe warunki dzietność jest o wiele większa? Młodzi nie chcą mieć dzieci z wygody, wola grać i się bawić. Inna spraw, że przez socjale boją się zagadać na ulicy do rówieśnika więc o partnera/partnerkę ciężej. Dziewczyny mając dzisiejsze wzorce z netu wolą się ku***ć więc normalnych chłopak też takiej nie chce. Z treścią lewicową się zgadzam.

0

Komentarz usunięty

0

@Popitek12 Przepompownia Bytom.

0

@D10SLEO ja z piciem nie mam problemu więc mogę się napić.

0

@prokofiew bo łaska kibica na pstrym koniu jeździ...

0

Casado też wrukwiony xD

2

@kinioo Gavi to dzik i walczak niesamowity, ma taki styl, że prędzej czy później (odpukać) złapie kontuzje.

1

@Szklaner raperka? XD

3

@fart w dużej mierze sprzęt Jurka? Odleciałeś i to zdrowo.

0

@Gronek bo jest jednak zbyt medialny i lubiany?

0

Czy ktoś mógłby polecić dobrą apke do robienia zdjęć na Galaxy s23?
Pozdrawiam

0

@Bilon87 to znaczy, że plan zmanipulowania ludzi działa.

0

@CLS63AMG rozwój? Gościu wszystko sprzedane obudź się.

0

@Encore niestety, mega słaby czas w piłce skoro to są główni pretendenci do wygrania.

0

Wojtuś to chyba jednak wypoczęty.

0

@SelloutCrowd bo Polski przedsiębiorca ma zostać zaorany. Wszystko masz kupić w korporacji z zachodu.

2

@Destroyer_of_Worlds może też w ciągu trzech lat osiągnąć swój prime i koniec.

0

@majkel02 niech wpłacą klauzulę ;)

7

@MesQueUnClub96 jak jej stara szanuje starego ;)

0

@BORO_12 na wideo to po minie Lewego widać raczej, że to nie potoczy się po jego myśli.

0

Dla kogo dycha?

0

@etobzyk to chyba moze takie znaleźć używane czy nie?

0

@PatrykBarca bo to są mendy a nie kibice.

0

@paweldunajecfcb wejdź sobie na YT aj, on często wrzuca shorty jak można wyposażyć siłkę w danej kwocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?