0

Alba? W małym procencie na pewno. Nikt tu nie dodał, ze Bartra dął sie przepchnąć Milikowi jak jakies dziecko wiec ta bramka idzie tez na konto Bartry,

0

Kibice sukcesu tego nie rozumieją i żadnych pozytywów nie zauważyli.

1

Zamiast pisać i komentować to lepiej się skupcie na meczu :p

0

Zgodze się, że nie powinno tak być. Luis pokazał w Liverpoolu, że potrafi ciężko pracować dla drużyny :).

0

NIe można meczu przegrać w głowie? Oj nie zgodze się. W tym powiedzeniu tkwi trochę prawdy.

0

Powód, źródło?

3

Krótkie deptane ;)

1

A to trener z drużyną jest tylko podczas meczu?

0

Za takiego Di Marie jakim jest teraz pewnie tak natomiast jak przechodził do realu to prezentował znacznie niższy poziom, był obiecującym zawodnikiem - stąd taka kwota. Teraz ma już wyrobioną marke więc jednak troche fantazjujesz bo te kilka lat temu za topowych grajków płaciło się grubo.

0

Już tak nie fantazjuj bo między ich transferamio były zaledwie 2 lata różnicy a było to aż kilka lat temu. Wtedy też dużo płaciło się za niektórych grajków.

0

Dobre: Song zarabia 4 mln. a Di Maria 3 mln. nic dziwnego, że chce podwyżki :D

0

Kara finansowa i ograniczenie liczy zgłaszanych zawodników do ligi mistrzów. Tu masz szczegóły. Kara niby duża ale to pewnie śmieszne sumy dla szejków i w dodatku kadry też mają dość szerokie, nie tak jak my. Tu masz szczegóły http://www.sport.pl/pilka/1,65080,15977962,UEFA__drakonskie_kary_dla_Manchesteru_City_i_PSG.html

0

Z tym FFP to troche dziwna sprawa bo jest kilka klubów, które w każde letnie okienko jest na minusie ( transfermarkt )ale jakoś kary nie ponoszą dotkliwej.

0

Cóż zrobić... Im więcej użytkowników i postów, nawet tych debilnych tym większa kasa za strone :P

0

Ilu wychowanków w kadrze ma real?

0

Kolejnym plusem jest to, że znów Was zlejemy :P

0

No to wtedy jest 4 zawodników na 3 pozycje. Mało. Przydałoby się oddać go na wypożyczenie a ściągnąć... Reusa :D

0

Ha ha ha :P

0

Był kapitanem Arsenalu, niektórzy fani mówili, że może to być najlepszy stoper w Arsenalu od czasów Adamsa - to o czymś świadczy.

1

Widze męska rozmowa dwóch facetów o wyglądzie trzeciego. Co to się dzieje z tym światem :P

0

Klauzula tylko 50 milionów? Toż to malutko, przy następnym okienku będziemy w strachu, ze jakis topowy klub go nam podkupi :P

1

Ty byś pewnie wytrzymał :P

0

No i gdzie te przyczyny słabej postawy?

0

Rośnie mu nos?

1

Jeśli z tym Kroosem to prawda to nic tylko bić brawo ;P

0

Nie dośc, że oczytany, wszystkowiedzący to jeszcze czytasz w myślach :P

0

Ale tu nie ma sensu z niektórymi dykutować skoro znajdą się tacy co uważają, że poker to hazard i wygrywa się dzięki szczęściu :D

0

Niech sobie robi co chce jak ma wakacje. Gimby spinka widze :p

0

A co, chcesz zrobić jakiś zakład? ;)

0

Z kolei nowy news mówi o tym, że trenować jednak nie może, niezły cyrk. A tak swoją drogą to jak treningi będą zamknięte dla prasy to pewni trenował z resztą ekpiy i tak będzie :P.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?