loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba? W małym procencie na pewno. Nikt tu nie dodał, ze Bartra dął sie przepchnąć Milikowi jak jakies dziecko wiec ta bramka idzie tez na konto Bartry,
0
Kibice sukcesu tego nie rozumieją i żadnych pozytywów nie zauważyli.
1
Zamiast pisać i komentować to lepiej się skupcie na meczu :p
0
Zgodze się, że nie powinno tak być. Luis pokazał w Liverpoolu, że potrafi ciężko pracować dla drużyny :).
0
NIe można meczu przegrać w głowie? Oj nie zgodze się. W tym powiedzeniu tkwi trochę prawdy.
0
Powód, źródło?
3
Krótkie deptane ;)
1
A to trener z drużyną jest tylko podczas meczu?
0
Za takiego Di Marie jakim jest teraz pewnie tak natomiast jak przechodził do realu to prezentował znacznie niższy poziom, był obiecującym zawodnikiem - stąd taka kwota. Teraz ma już wyrobioną marke więc jednak troche fantazjujesz bo te kilka lat temu za topowych grajków płaciło się grubo.
0
Już tak nie fantazjuj bo między ich transferamio były zaledwie 2 lata różnicy a było to aż kilka lat temu. Wtedy też dużo płaciło się za niektórych grajków.
0
Dobre: Song zarabia 4 mln. a Di Maria 3 mln. nic dziwnego, że chce podwyżki :D
0
Kara finansowa i ograniczenie liczy zgłaszanych zawodników do ligi mistrzów. Tu masz szczegóły. Kara niby duża ale to pewnie śmieszne sumy dla szejków i w dodatku kadry też mają dość szerokie, nie tak jak my. Tu masz szczegóły http://www.sport.pl/pilka/1,65080,15977962,UEFA__drakonskie_kary_dla_Manchesteru_City_i_PSG.html
0
Z tym FFP to troche dziwna sprawa bo jest kilka klubów, które w każde letnie okienko jest na minusie ( transfermarkt )ale jakoś kary nie ponoszą dotkliwej.
0
Cóż zrobić... Im więcej użytkowników i postów, nawet tych debilnych tym większa kasa za strone :P
0
Ilu wychowanków w kadrze ma real?
0
Kolejnym plusem jest to, że znów Was zlejemy :P
0
No to wtedy jest 4 zawodników na 3 pozycje. Mało. Przydałoby się oddać go na wypożyczenie a ściągnąć... Reusa :D
0
Ha ha ha :P
0
Był kapitanem Arsenalu, niektórzy fani mówili, że może to być najlepszy stoper w Arsenalu od czasów Adamsa - to o czymś świadczy.
1
Widze męska rozmowa dwóch facetów o wyglądzie trzeciego. Co to się dzieje z tym światem :P
0
Klauzula tylko 50 milionów? Toż to malutko, przy następnym okienku będziemy w strachu, ze jakis topowy klub go nam podkupi :P
1
Ty byś pewnie wytrzymał :P
0
No i gdzie te przyczyny słabej postawy?
0
Rośnie mu nos?
1
Jeśli z tym Kroosem to prawda to nic tylko bić brawo ;P
0
Nie dośc, że oczytany, wszystkowiedzący to jeszcze czytasz w myślach :P
0
Ale tu nie ma sensu z niektórymi dykutować skoro znajdą się tacy co uważają, że poker to hazard i wygrywa się dzięki szczęściu :D
0
Niech sobie robi co chce jak ma wakacje. Gimby spinka widze :p
0
A co, chcesz zrobić jakiś zakład? ;)
0
Z kolei nowy news mówi o tym, że trenować jednak nie może, niezły cyrk. A tak swoją drogą to jak treningi będą zamknięte dla prasy to pewni trenował z resztą ekpiy i tak będzie :P.