loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odpowiedział na boisku tym, którzy go skreślali i kpili z niego jak przychodził i łapał kolejne urazy. Brawo!
0
Dziękuję :).
0
Witam. Jakie znacie strony z pomeczowymi ocenami pilkarzy, statystykami etc.?
1
A to chorągiewka.
0
Co by to było gdybyśmy z Żiliną zagrali ;).
0
Boring Chelsea.
0
Właśnie zdarzają się mecze czy to w CL czy LL z lepszym przeciwnikiem gdzie ten stadion coś żyje a dziś? Chyba większość turystów ;).
0
No ba. W tym sezonie też wszyscy sędziowie są u nas w kieszeni wiec i teraz nic nie ugracie :p
0
Wcześnie oglądałem Liverpool vs Bournemouth - kibice gości głośniejsi niż kibice Barcy na CN. Porażka.
0
Może pokazać czerwo.
0
Dziewczyno przestań się już kompromitować swoimi konfabulacjami.
0
Kobieto przeczysz samej sobie. Czyli w poprzednim sezonie byli dobrze trenerzy od przygotowania a teraz już mamy słabych? Idź się przewietrzyc albo wskocz sobie do wody to ochłoniesz i może Ci się polepszy, chyba, że to nie kwestia upałów a wady fabrycznej.
1
No tak, słaba obrona, słabi trenerzy obrony. Dlatego w zeszłym sezonie straciliśmy najmniej bramek biorąc pod uwagę topowe kluby z Europy.
0
Chyba trener, mając rewanż u siebie, chciał dać odpocząć zawodnikom z pomocy i obrony. Pamiętasz, że grali 3 dni wcześniej mega wyczerpujący mecz? Poza tym po to jest ponad 20 osób w kadrze, żeby też grali.
0
Patrzcie na pozytywy - gorzej już być nie może. Na Camp Nou once de gala i jedziemy z remontadą! Ja wierzę, że to możliwe ;).
0
Tak. Wiedziemy :p
1
W sklepie z minionkami ;)
0
Komentarz usunięty
7
Kiedyś na forum byli tylko eksperci od analizy meczów. Okazało się, że są też trenerzy, fizjoteraupeci, agenci, menedżerowie, prezesi klubów oraz lekarze ;).
0
Dobrze, że innych nie objechał :P
0
Komentarz usunięty
0
Dobrze gada, polać mu ;)!
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
To samo pomyślałem... dziwne.
0
Ja się tam nie dziwie i nie mam do niego pretensji żadnych. Dodatkowo w Katarze ponoć praca dla całej jego rodzinki ma być załatwiona a i grał by jeszcze mniej w następnym sezonie.
0
Na naturalnej czy sztucznej murawie? Po ile czasu mecze? System 6 graczy w polu + bramkarz?
1
Komentarz usunięty
2
A Neymar na blond czy tam na złoto ;)
0
Szukaj a może znajdziesz ha ;)