0

Odpowiedział na boisku tym, którzy go skreślali i kpili z niego jak przychodził i łapał kolejne urazy. Brawo!

0

Dziękuję :).

0

Witam. Jakie znacie strony z pomeczowymi ocenami pilkarzy, statystykami etc.?

1

A to chorągiewka.

0

Co by to było gdybyśmy z Żiliną zagrali ;).

0

Boring Chelsea.

0

Właśnie zdarzają się mecze czy to w CL czy LL z lepszym przeciwnikiem gdzie ten stadion coś żyje a dziś? Chyba większość turystów ;).

0

No ba. W tym sezonie też wszyscy sędziowie są u nas w kieszeni wiec i teraz nic nie ugracie :p

0

Wcześnie oglądałem Liverpool vs Bournemouth - kibice gości głośniejsi niż kibice Barcy na CN. Porażka.

0

Może pokazać czerwo.

0

Dziewczyno przestań się już kompromitować swoimi konfabulacjami.

0

Kobieto przeczysz samej sobie. Czyli w poprzednim sezonie byli dobrze trenerzy od przygotowania a teraz już mamy słabych? Idź się przewietrzyc albo wskocz sobie do wody to ochłoniesz i może Ci się polepszy, chyba, że to nie kwestia upałów a wady fabrycznej.

1

No tak, słaba obrona, słabi trenerzy obrony. Dlatego w zeszłym sezonie straciliśmy najmniej bramek biorąc pod uwagę topowe kluby z Europy.

0

Chyba trener, mając rewanż u siebie, chciał dać odpocząć zawodnikom z pomocy i obrony. Pamiętasz, że grali 3 dni wcześniej mega wyczerpujący mecz? Poza tym po to jest ponad 20 osób w kadrze, żeby też grali.

0

Patrzcie na pozytywy - gorzej już być nie może. Na Camp Nou once de gala i jedziemy z remontadą! Ja wierzę, że to możliwe ;).

0

Tak. Wiedziemy :p

1

W sklepie z minionkami ;)

0

Komentarz usunięty

7

Kiedyś na forum byli tylko eksperci od analizy meczów. Okazało się, że są też trenerzy, fizjoteraupeci, agenci, menedżerowie, prezesi klubów oraz lekarze ;).

0

Dobrze, że innych nie objechał :P

0

Komentarz usunięty

0

Dobrze gada, polać mu ;)!

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

To samo pomyślałem... dziwne.

0

Ja się tam nie dziwie i nie mam do niego pretensji żadnych. Dodatkowo w Katarze ponoć praca dla całej jego rodzinki ma być załatwiona a i grał by jeszcze mniej w następnym sezonie.

0

Na naturalnej czy sztucznej murawie? Po ile czasu mecze? System 6 graczy w polu + bramkarz?

1

Komentarz usunięty

2

A Neymar na blond czy tam na złoto ;)

0

Szukaj a może znajdziesz ha ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?