1

Można się trochę pośmiać ale cieszyć się tak naprawdę nie ma z czego - będą mieli więcej czasu na odpoczynek.

0

Dopiero będzie można te słowa zweryfikować jeśli wyniki będą gorsze i gra się kleić nie będzie.

0

Jak strzeli to wyciągnie szynkę spod bluzki podczas cieszynki ;)

0

Ma gest ten szynkowy dyrektor, nie ma co. Jednak reklama firmy już jest ;)

1

Autobiografia Stevena Gerrarda ta z 2006 czy 05, nowej jeszcze nie czytałem.

0

Koszykarz wszechczasów? A o Jordanie słyszałeś?

3

A kogo to interesuje? Zamiast polecić dobrą książkę lub felieton to polecasz komentarze frustratow.

31

Pele powie, że i tak był lepszy.

0

Arda i Vidal trenują czy jeszcze nie mogą?

7

Koleś co Ty tam palisz? Oczywiście, że muszą w to wierzyć. Wierzyć, że jest to do zrealizowania krok po kroku. Gdyby nie wierzyli równie dobrze mogli by nie wychodzić na boisko.

0

Ta na pewno tera Munir zamknie się w pokoju i będzie płakać do poduszki :P

0

Generalnie to mam na to w******e co mówi i na kogo oddaje głos. Niech sobie robi co chce.

3

Czyli wolisz zobaczyć mecz niż piękna kobietę ten tego...? ;)

1

Nieuchwytny :)

1

Puyol.

0

W bramie ;)

0

Barcelono... dziękuję!

1

Z dopiskiem: "...dziś, 18:15... na udeptanej ziemi..." ;)

0

Hyh no coż, nie posiadam. Dzięki za info.

7

Na jasnej stronie mocy.

0

Witam. Na jakim kanale można zobaczyć dziś mecz Anglia - Francja?

3

Najzabawniejsze, że ci przybysze gardzą ludźmi i poglądami tych, którzy są tolerancyjni i im pomagają/ chcą pomóc.

0

Co ty za farmazony siejesz? Idziesz na trening do klubu, bierzesz udział w treningu (trener Cie obserwuje) i albo się załapiesz albo nie, proste.

0

Przeprosiny przyjęte. Proszę się poprawić na następny raz.

0

Wstawiłem fotke bo mi sie podoba i tyle, Raul miał klase. I tak, wiedziałem o co Ci chodziło, nawet nie zwróciłem uwagi, że nie dopisałeś a Ty od razu sie zacynasz tłumaczyć ;). Gdzie to widzisz, że ja sie unosze?

1

A jesteś tam jako? :)

0

Może i grają słabo, natomiast jak Ty w takim razie biegasz?

1

A co powiecie o Eriksenie? W 2016 kończy mu się kontrakt.

0

Donnie Darko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?