loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Można się trochę pośmiać ale cieszyć się tak naprawdę nie ma z czego - będą mieli więcej czasu na odpoczynek.
0
Dopiero będzie można te słowa zweryfikować jeśli wyniki będą gorsze i gra się kleić nie będzie.
0
Jak strzeli to wyciągnie szynkę spod bluzki podczas cieszynki ;)
0
Ma gest ten szynkowy dyrektor, nie ma co. Jednak reklama firmy już jest ;)
1
Autobiografia Stevena Gerrarda ta z 2006 czy 05, nowej jeszcze nie czytałem.
0
Koszykarz wszechczasów? A o Jordanie słyszałeś?
3
A kogo to interesuje? Zamiast polecić dobrą książkę lub felieton to polecasz komentarze frustratow.
31
Pele powie, że i tak był lepszy.
0
Arda i Vidal trenują czy jeszcze nie mogą?
7
Koleś co Ty tam palisz? Oczywiście, że muszą w to wierzyć. Wierzyć, że jest to do zrealizowania krok po kroku. Gdyby nie wierzyli równie dobrze mogli by nie wychodzić na boisko.
0
Ta na pewno tera Munir zamknie się w pokoju i będzie płakać do poduszki :P
0
Generalnie to mam na to w******e co mówi i na kogo oddaje głos. Niech sobie robi co chce.
3
Czyli wolisz zobaczyć mecz niż piękna kobietę ten tego...? ;)
1
Nieuchwytny :)
1
Puyol.
0
W bramie ;)
0
Barcelono... dziękuję!
1
Z dopiskiem: "...dziś, 18:15... na udeptanej ziemi..." ;)
0
Hyh no coż, nie posiadam. Dzięki za info.
7
Na jasnej stronie mocy.
0
Witam. Na jakim kanale można zobaczyć dziś mecz Anglia - Francja?
3
Najzabawniejsze, że ci przybysze gardzą ludźmi i poglądami tych, którzy są tolerancyjni i im pomagają/ chcą pomóc.
0
Co ty za farmazony siejesz? Idziesz na trening do klubu, bierzesz udział w treningu (trener Cie obserwuje) i albo się załapiesz albo nie, proste.
0
Przeprosiny przyjęte. Proszę się poprawić na następny raz.
0
Wstawiłem fotke bo mi sie podoba i tyle, Raul miał klase. I tak, wiedziałem o co Ci chodziło, nawet nie zwróciłem uwagi, że nie dopisałeś a Ty od razu sie zacynasz tłumaczyć ;). Gdzie to widzisz, że ja sie unosze?
0
https://www.google.pl/search?q=raul+puyol&client=opera&hs=DZM&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI3czp4OaSyQIVRZhyCh3_nwvU&biw=1366&bih=659#imgrc=JJLmgPIfuJaJmM%3A
1
A jesteś tam jako? :)
0
Może i grają słabo, natomiast jak Ty w takim razie biegasz?
1
A co powiecie o Eriksenie? W 2016 kończy mu się kontrakt.
0
Donnie Darko.