loswariatofano
Dołączył/a: kwiecień 2011
kato
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A gdyby wychodzili w czwórkę, w swojej szczytowej formie: Neymar, Suarez, Messi, Ronni... Masakra ;)
0
Cenzura nie śpi.
0
Komentarz usunięty
0
Ty tak poważnie pytasz?
0
Jak już to joga bonito, która tak naprawdę jest chwytem marketingowym nike wiec nieco Cię poniosło :p
0
Wiele hałasu o nic :p!
0
Spokojnie... jak, oby nie oczywiście, zacznie się jakiś kryzysik i przegra się jakiś mecz to znowu będziecie go zwalniać, nazywać wf-istą i nieudacznikiem...
0
Obraził się bo chłopaki ustalają jak podzielą między sobą jego działe ;)
2
Z tą ciężką pracą to żart zapewne? :)
0
Toż to frajerzy a nie kibice.
4
Eee no co Ty ;)
46
Tytuł newsa: "Edmilson: Alves zostanie", później w tekście wypowiedź Edmilsona: "Mam nadzieję, że Alves zostanie". "Redaktorzy" proszę nie robić z ludzi idiotów.
13
No chciałby ale go nie stać, biede klepie, ponoc kawalerkę jeszcze spłaca; )
0
Za wszystko co zrobił dla Barcy chce mu podziękować. Odchodzi kolejny świetny zawodnik ale ambasador mundialu w Katarze? Wstyd.
0
Obowiązkowo na całym stadionie oprawa dla Xaviego! :)
0
Jedziecie po tym Zubim (fakt - były wpadki) a wcześnie tez było dużo niewypałów: Henrique, Caceres, Hleb, Ibra, Affelay, Keirroson... pewnie jeszcze ktoś by się znalazł.
0
Tez mam taki zamiar jak fanzone jakąś zrobią. 500 km wiec daleko nie jest ;)
1
A co powiedział bo na c + oglądałem?
0
Dlaczego moj komentarz został usunięty? Co to za cenzura?
0
Komentarz usunięty
3
Ponoć chopaki od produkcji celebrity splash się nad nim mocno zastanawiają :)
0
Jasne, że dieta musi być dopięta na 100 %, wyliczona dokładnie i to z najlepszych składników. Jeśli ktoś jest profesjonalista (a nawet jeśli ktoś kopie amatorsko i chce być lepszy) to wie, że kwestia zdrowego odżywiania a w tym podaży makro składników jest bardzo istotna. Co do suplementów to po prostu nie wierze by nie brali witamin i minerałów w dużych dawkach, czegoś na regenerację po meczu i innych reczy na poprawę siły bądź wytrzymałości.
1
Na tym poziomie i przy takiej liczbie spotkań oraz intensywności wątpię żeby ktokolwiek nie brał suplementów.
0
"...Lewy.... You'll always be my brother..." ;)
0
Od następnego sezonu Man Utd tez będzie sponsorowany przez Adidasa przez 10 lat, każdego roku mają otrzymywać ok 100 mln ojro ;)
0
Też mu życzę tego by wyzdrowiał i rozegrał dobre zawody, awansu natomiast już nie ;).
0
Już się tak chłopczyku nie napinaj bo Ci coś pęknie. Jasne, że możesz mieć swoje zdanie - bardzo dobrze, tylko szkoda, że pierw je wyglaszasz a dopiero potem myślisz. Lamela/Vietto/Dybala/Vela są do wyjęcia? Rozmawiałeś z nimi albo ich agentami, rozumiem, że wszystko już uzgodniłeś i pozostaje kwestia podpisu? I jeszcze ten Lamela, który ma za sobą raptem kilka czy może max kilkanaście dobrych meczy przez 2 sezony. I który z tych piłkarzy nie byłby na ławce? Pewnie każdy bo żaden z nich nie jest lepszy od kogoś z Tercetu naszego. A co do aspiracji i perspektyw to już nie fantazjuj o tym jakie Pedro ma podejście bo tego to nie wiesz, prawda? W wielu dobrych ekipach byli i są rezerwowi, którzy się przydają wiec jeśli jesteś choć trochę ogarnięty w piłce nożnej to będziesz wiedział o kim mowa.
1
A do tego obecny tercet jest młodszy ;)
0
Ile i co byś dała :)?
1
Pewnie każdy kto się zdeklarował pojedzie ;)