lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pro Wrestling choć sztuką walki tego nazwać nie można.
0
Może McLaren coś namiesza w przyszłym sezonie z nowymi silnikami.
0
Urugwaj i Argentyna wystarczy.
0
Co za słaby mecz na Anfield. Ja u bukmachera obstawiłem że obie drużyny strzelą gola a tu już na pierwszym meczu kupon poszedł do kosza.
0
To że lewica kłamie to możliwe ale że pracują dla Putina to kłamstwo.
1
Na starym kontynencie jest sporo młodych perspektywicznych obrońców po co nam Mina ale resztę chętnie zobaczę w koszulce Blaugrany.
1
Dajcie spokój z tym głosowaniem. Głupszym trzeba ustąpić.
0
Ja kto jest że bilety na mecz Polski na Narodowym jest ciężko kupić. Właśnie miałem kupić na dzisiejszy mecz w tym samym dniu co wchodziły do sprzedaży.
1
Awans Polski to nasza truskawka na torcie.
0
Po dwunastu latach wracamy na mundial !
Z taką Brazylią można byłoby zagrać.
3
Komentarz usunięty
0
Typowa Fifa, nic się nie zmieniło.
23
Dziś wyjątkowo będę kibicował Bayernowi, liczę na Roberta.
2
https://www.instagram.com/p/BZhBuc2jD6G/
Insigne klasa
0
Ba, kto nie lubi.
0
Nic z tego nie będzie, uefa za dużo na tym straci.
0
A klasie dużo talentów się marnuje jak widać.
2
Socio to są jednak chorągiewki jakich mało.
0
Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny bo aktualna jazda Massy jest bardzo przeciętna.
A kwestia Kubicy jest taka że nie tylko zespół Williamsa ma wpływ kto będzie jeździł.
0
Kubica jest jednym z trzech kandydatów do fotela w Williamsie.
(motorsport.com)
21
Ta komisja europejska widzi problem tylko co się dzieję w Polsce.
0
Dlaczego, ma jakąś wysoką klauzulę?
0
Np 75mln.
0
Co powiecie na transfer Timo Wernera do Barcy.
0
Po jaką cholerę są dwumecze w pierwszych rundach .
1
https://www.instagram.com/p/BZR1TNNjQ2F/
0
Benzeme jeszcze zrozumie ale Bale to pomyłka.
2
Nie kompromituj się Fernandez.
4
Jak najszybciej powinni tam zagrać finał LM.
0
Ledwo co dołączył do drużyny i już kontuzja.
Dobry avatar masz.