0

Pro Wrestling choć sztuką walki tego nazwać nie można.

0

Może McLaren coś namiesza w przyszłym sezonie z nowymi silnikami.

0

Urugwaj i Argentyna wystarczy.

0

Co za słaby mecz na Anfield. Ja u bukmachera obstawiłem że obie drużyny strzelą gola a tu już na pierwszym meczu kupon poszedł do kosza.

0

To że lewica kłamie to możliwe ale że pracują dla Putina to kłamstwo.

1

Na starym kontynencie jest sporo młodych perspektywicznych obrońców po co nam Mina ale resztę chętnie zobaczę w koszulce Blaugrany.

1

Dajcie spokój z tym głosowaniem. Głupszym trzeba ustąpić.

0

Ja kto jest że bilety na mecz Polski na Narodowym jest ciężko kupić. Właśnie miałem kupić na dzisiejszy mecz w tym samym dniu co wchodziły do sprzedaży.

1

Awans Polski to nasza truskawka na torcie.

0

Po dwunastu latach wracamy na mundial !
Z taką Brazylią można byłoby zagrać.

3

Komentarz usunięty

0

Typowa Fifa, nic się nie zmieniło.

23

Dziś wyjątkowo będę kibicował Bayernowi, liczę na Roberta.

2

0

Ba, kto nie lubi.

0

Nic z tego nie będzie, uefa za dużo na tym straci.

0

A klasie dużo talentów się marnuje jak widać.

2

Socio to są jednak chorągiewki jakich mało.

0

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny bo aktualna jazda Massy jest bardzo przeciętna.
A kwestia Kubicy jest taka że nie tylko zespół Williamsa ma wpływ kto będzie jeździł.

0

Kubica jest jednym z trzech kandydatów do fotela w Williamsie.
(motorsport.com)

21

Ta komisja europejska widzi problem tylko co się dzieję w Polsce.

0

Dlaczego, ma jakąś wysoką klauzulę?

0

Np 75mln.

0

Co powiecie na transfer Timo Wernera do Barcy.

0

Po jaką cholerę są dwumecze w pierwszych rundach .

0

Benzeme jeszcze zrozumie ale Bale to pomyłka.

2

Nie kompromituj się Fernandez.

4

Jak najszybciej powinni tam zagrać finał LM.

0

Ledwo co dołączył do drużyny i już kontuzja.

Dobry avatar masz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?