1

No to dalej jesteśmy w czarnej dupie.

4

Polska mistrzem świata w Żużlu.

1

Pytanie do jakiej pracy? Temu gościowi zależy tylko na korycie.

1

0

Caritaslona.

4

Oni czekają jak umowa wygaśnie Gomesowi i odejdzie za darmo.

0

Ja chciałbym zobaczyć Roberta z Alonso w jednym teamie. Patrzeć realnie to Renault, Ferrari lub nawet McLaren to do tych zespołów może Kubica dołączyć

11

Renault potwierdza kolejne testy Roberta Kubicy.

1

Najezdzanie na Trumpa w takich środowiskach jak twoje widać że jest modne.

1

Nie zdziwiłbym się że zna lepiej historie Polski od niejednego Polaka.
Z Tobą to sie nie da gadać

2

Gul ci skoczył bo pierwszą wizytę zagraniczną miał właśnie w Polsce

1

Ludzie tacy jak ty tylko umniejszają jego wizytę w Polsce.

1

On do domu jeszcze nie leci tylko jeszcze leci na szczyt w Hamburgu.

8

O co ci człowieku chodzi.

24

Ameryka ma dobrego prezydenta. Krótka wizyta ale bardzo dobre przemówienie.

0

Neymar człowiek reklama.

7

Niemcy przyjeli kolejnych emigrantów bez żadnej weryfikacji tożsamości.

1

Ja też wstaje o piątej.

0

Jakby byłby mlodszy z pięć lat.

0

No co ty przecież Żewłakow jest lepszy :-)

1

Ogromny potencjał w tych chłopakach jest.

0

Gra mi się dobrze ale jest trochę mało tras rajdowych.

0

Grał ktoś tu w Dirta 4?

0

To dopiero początek rozpadu europy, teraz tylko czekać jak muzułmanie zdobędą władzę w takich miastach jak Frankfurt i wprowadzą szariat.

0

Jakby okazał się drugim Pedro to byłaby gitara.

0

Tak.

0

Rachunki są w porządku. Gdzieś na transformatorze coś się popaliło.

1

U mnie nie ma już prądu 30h.

3

Nie jestem za bardzo jego zwolennikiem aczkolwiek myślę że będzie się wyłamywał z naszego schematu gry i może coś z tego wyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?