lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
http://memy-pilkarskie.pl/img/18898/fc-barcelona-w-milionerach-d/
1
No to dalej jesteśmy w czarnej dupie.
4
Polska mistrzem świata w Żużlu.
1
Pytanie do jakiej pracy? Temu gościowi zależy tylko na korycie.
1
0
Caritaslona.
4
Oni czekają jak umowa wygaśnie Gomesowi i odejdzie za darmo.
0
Ja chciałbym zobaczyć Roberta z Alonso w jednym teamie. Patrzeć realnie to Renault, Ferrari lub nawet McLaren to do tych zespołów może Kubica dołączyć
11
Renault potwierdza kolejne testy Roberta Kubicy.
1
Najezdzanie na Trumpa w takich środowiskach jak twoje widać że jest modne.
1
Nie zdziwiłbym się że zna lepiej historie Polski od niejednego Polaka.
Z Tobą to sie nie da gadać
2
Gul ci skoczył bo pierwszą wizytę zagraniczną miał właśnie w Polsce
1
Ludzie tacy jak ty tylko umniejszają jego wizytę w Polsce.
1
On do domu jeszcze nie leci tylko jeszcze leci na szczyt w Hamburgu.
8
O co ci człowieku chodzi.
24
Ameryka ma dobrego prezydenta. Krótka wizyta ale bardzo dobre przemówienie.
0
Neymar człowiek reklama.
7
Niemcy przyjeli kolejnych emigrantów bez żadnej weryfikacji tożsamości.
1
Ja też wstaje o piątej.
0
Jakby byłby mlodszy z pięć lat.
0
No co ty przecież Żewłakow jest lepszy :-)
1
Ogromny potencjał w tych chłopakach jest.
0
Gra mi się dobrze ale jest trochę mało tras rajdowych.
0
Grał ktoś tu w Dirta 4?
0
To dopiero początek rozpadu europy, teraz tylko czekać jak muzułmanie zdobędą władzę w takich miastach jak Frankfurt i wprowadzą szariat.
0
Jakby okazał się drugim Pedro to byłaby gitara.
0
Tak.
0
Rachunki są w porządku. Gdzieś na transformatorze coś się popaliło.
1
U mnie nie ma już prądu 30h.
3
Nie jestem za bardzo jego zwolennikiem aczkolwiek myślę że będzie się wyłamywał z naszego schematu gry i może coś z tego wyjdzie.