0

Niektórzy jutro pracują.

0

Dla nich to w drugą stronę nie działa.

20

Podobno jakiś muzułmański duchowny chce zakazać, aby sportowcy nie celebrowali np. po strzelonej bramce w chrześcijański sposób. Ja pier...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Raczej najlepszy z najgorszych

11

Fernandez to chyba chce że fcbarca tam pojechała i go wywiozła taczkami na sybir.

2

Nowoczesna to wrzód na zdrowym organizmie narodu.

0

Roman to gościu bez charyzmy jeszcze niewiarygodny terminator, nic więcej.

0

Nie porównuj HBK do tego Romka.

1

Świetny w ringu no chyba sobie żartujesz świetny w ringu jest np Owens czy Rollins.

1

Douglas v2.0.

0

New Day było fajne na początku face turnu.

0

Po pierwsze gimnick został z Shield ( np. takiemu Rolinsowi zmienili gimnick itp.
Po drugie bardzo średni mic skill
Po trzecie jako face publika na niego buczy ale w mniejszych miastach jest troszkę inaczej.
Ogólnie mało charyzmatyczny jest.

1

The Shield przecież to była znakomita stajnia.

2

Ja się obawiam że romek wygra i będzie walczył z Lesnarem na WM.

1

No co ty, ja np. nie polubie nigdy Romka.

1

To AJ z KO powinni walczyć o pas WWE a Orton z Mahalem ewentualnie o pas US. A walka o pas Universal jak ją dobrze zabookują powinna być świetna ja mam przeczucie że Joe w walce z Brockiem będzie takim trochę cipo heelem chciałbym się mylić.

2

Ok są, aczkolwiek kto teraz jest mistrzem na SD? Hindus który nagle stał się main eventerem napewno na krotki czas. Na raw mistrzem jest part timer a ten pas miał być podobno dla zawodników takich jak Balor czy Wyatt itp. A walizkę wygrał Corbin. Ja tam powoli odstawiam wwe bo teraz ciekawie jest w New Japan czy w Lucha.

2

Nic ciekawego ci powiem.

1

Aktualnie mój ulubiony wrestler z dablju to AJ Styles jeszcze lubiałem Edga. Z poza wwe moim ulubionym zawodnikiem jest Kenny Omega.

0

Idąc twoim tokiem rozumowania np. taki Glik czy Szczęsny to ogórek choć to nie są gracze z najwyższego topu.

3

Choć ten ranking jest mało wart to należy się cieszyć że Polska jest tak wysoko.

0

Ja słyszałem o tym dawno i za bardzo nie wiem dlaczego, może do dziś coś się zmieniło. Może przez poglądy polityczne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Np. Atletico ma zgodę z Sportingiem Gijon i Saragossą a kosę z nami i Espanyolem.
Myślę że Real ma zgodę z Espanyolem i Getafe.
Jeszcze Atletico ma zgodę z Ruchem.

0

Już jutro w hiszpańskich gazetach Denis w Arce.

11

Po jakiego grzyba potrzebny nam jest LO, mamy dwóch solidnych graczy na tą pozycję.

20

Dla takich gazet jak wyborcza każdy patriota to faszysta.

0

Nigdy nie będzie porządniej parti politycznej

2

Niedługo Cristiano do niego dołaczy:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?