lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niektórzy jutro pracują.
0
Dla nich to w drugą stronę nie działa.
20
Podobno jakiś muzułmański duchowny chce zakazać, aby sportowcy nie celebrowali np. po strzelonej bramce w chrześcijański sposób. Ja pier...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Raczej najlepszy z najgorszych
11
Fernandez to chyba chce że fcbarca tam pojechała i go wywiozła taczkami na sybir.
2
Nowoczesna to wrzód na zdrowym organizmie narodu.
0
Roman to gościu bez charyzmy jeszcze niewiarygodny terminator, nic więcej.
0
Nie porównuj HBK do tego Romka.
1
Świetny w ringu no chyba sobie żartujesz świetny w ringu jest np Owens czy Rollins.
1
Douglas v2.0.
0
New Day było fajne na początku face turnu.
0
Po pierwsze gimnick został z Shield ( np. takiemu Rolinsowi zmienili gimnick itp.
Po drugie bardzo średni mic skill
Po trzecie jako face publika na niego buczy ale w mniejszych miastach jest troszkę inaczej.
Ogólnie mało charyzmatyczny jest.
1
The Shield przecież to była znakomita stajnia.
2
Ja się obawiam że romek wygra i będzie walczył z Lesnarem na WM.
1
No co ty, ja np. nie polubie nigdy Romka.
1
To AJ z KO powinni walczyć o pas WWE a Orton z Mahalem ewentualnie o pas US. A walka o pas Universal jak ją dobrze zabookują powinna być świetna ja mam przeczucie że Joe w walce z Brockiem będzie takim trochę cipo heelem chciałbym się mylić.
2
Ok są, aczkolwiek kto teraz jest mistrzem na SD? Hindus który nagle stał się main eventerem napewno na krotki czas. Na raw mistrzem jest part timer a ten pas miał być podobno dla zawodników takich jak Balor czy Wyatt itp. A walizkę wygrał Corbin. Ja tam powoli odstawiam wwe bo teraz ciekawie jest w New Japan czy w Lucha.
2
Nic ciekawego ci powiem.
1
Aktualnie mój ulubiony wrestler z dablju to AJ Styles jeszcze lubiałem Edga. Z poza wwe moim ulubionym zawodnikiem jest Kenny Omega.
0
Idąc twoim tokiem rozumowania np. taki Glik czy Szczęsny to ogórek choć to nie są gracze z najwyższego topu.
3
Choć ten ranking jest mało wart to należy się cieszyć że Polska jest tak wysoko.
0
Ja słyszałem o tym dawno i za bardzo nie wiem dlaczego, może do dziś coś się zmieniło. Może przez poglądy polityczne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Np. Atletico ma zgodę z Sportingiem Gijon i Saragossą a kosę z nami i Espanyolem.
Myślę że Real ma zgodę z Espanyolem i Getafe.
Jeszcze Atletico ma zgodę z Ruchem.
0
Już jutro w hiszpańskich gazetach Denis w Arce.
11
Po jakiego grzyba potrzebny nam jest LO, mamy dwóch solidnych graczy na tą pozycję.
20
Dla takich gazet jak wyborcza każdy patriota to faszysta.
0
Nigdy nie będzie porządniej parti politycznej
2
Niedługo Cristiano do niego dołaczy:-)