lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pudelek to jeden wielki skandal.
1
https://www.instagram.com/p/BXSsPyEgp_Y/
Neymar w roli Setha Rollinsa.
0
Niech spier....
Liczę tylko aby wpłacili tą klauzulę.
2
Podobno Renault zaproponowało już rekompensatę finansową Palmerowi. Powrót Kubicy już na GP Belgii?
1
Może i tak ale i tak szacunek się należy.
69
1 sierpnia 44'. Cześć i chwała bohaterom.
0
Może nie barwy tylko napis ,,Brygada Bianconerii''
Takie coś jak zdobycie flag itp jest największą zniewagą dla Sandecji. To norma w środowiskach kibicowskich ja nie widzę w tym nic złego jako kibic. I jeszcze kibice widząc palącą flagę chcieli wtargnąć w sektory kibiców Legii
0
Zdobyte wczesniej barwy Sandecji zostały spalone na Żylecie.
1
Messinho by się nazywał.
2
Piłkarze odchodzą i przychodzą FC Barcelona i tak będzie wieczna.
0
Neymar piłkarz znakomity ale po co od razu rzucał się na świeżaka, dziecinada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mocno Legia jeszcze jedna.
0
Legia w końcu się ogarnie?
0
Chciałbym żeby Neymar został ale po co on milczy zamiast powiedzieć z prosto z mostu odchodzi czy zostaje.
0
A to lepiej nie oglądaj.
0
Oglądał ktoś wwe battleground?
0
Nie wiedziałem że teraz są jakieś igrzyska :-)
5
Zamiast szukać następcy Xaviego to oni szukają następcy Keity.
0
(L) to jest święty znak dla legionistów.
0
To samo jest jak na początku poprzedniego sezonu.
0
Nie wiem czy to prawda ale pieniądze z tego nowego podatku paliwowego podobno mają iść na remont dróg na Ukrainie. A tam prezesem państwowej agencji drogowej jest pan Nowak z PO. Czyli mamy PO-PiS
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Przecież to jest prawy obrońca tylko że może grać na PP.
0
Z mojego doświadczenia Ukrainiec wyrywny do roboty nie jest.
0
I jeszcze PiS przyjął wielu Ukraińców.
1
Dziś mijają 74 lata od kulminacyjnej akcji oddziałów UPA.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fellaini to nawet do Man Utd nie pasuje a co dopiero do Barcy.
32
Chińczycy prosze was zerwijcie negocjacje.