4

Dobrze że ten sezon się kończy.

1

Obejrzałem kolejną galę NXT Takeover bardzo polecam.

0

Może byłby lepszy od Gomesa

0

No tak walka Shane z AJem miała. Main Event był słaby pod względem tempa ale wiadomo co wymagać od 50 latka. Bardzo szkoda mi Takera że akurat Reigns zakończył jego karierę. A jeszcze polecam walkę z UK Championship Special Bate vs Andrews.

0

Jak dla mnie wmka była tylko dobra, żadna walka na WM nie miała powyżej czterech gwiazdek. A świetna WM była dwa lata temu.

1

11 czerwca wielki rewanż.

0

Ja WWE powoli odpuszczam ja radzę żebyś zaczął oglądać Njpw lub Lucha Underground.

1

Jeśli już pomagać uchodźcą to na miejscu skąd pochodzą.

4

Wiadomo że Kukiz swoją popularnoscią znalazł się w sejmie ale według mnie dobrze mówi nie tylko w tej sprawie.

6

Pan Kukiz jakiś czas temu powiedział wnuki nazistów nie będą nam dyktowali jak mamy robić

6

Mądrego aż warto posłuchać.

10

Niemcy i Francja zaczęły problem to niech sobie sami radzą, od Polski wara.

12

Unia to taki Związek Radziecki XXI wieku.

30

Kiedy ta unia europejska albo inaczej liga wielu kultur odpierdzieli się od Polski?

14

Ljubomir Fejsa nieprzerwanie od 2008/2009 zdobywa mistrzostwa, trzy razy z Partizanem i Olympiakosem i cztery razy Benficą.

3

Dokładnie.

12

W Brukselskiej szkole anulowano dzień matki ze względu na różnorodność kultur i rodzin.
Brawo lewa strono.

6

Ja chciałbym żeby grał na jednej pozycji ale porządnie.

0

Prawdopodobnie to jest podróbka a do tego Rakuten zmienił logo.

10

No masz racje.

0

Niech się zajmą najpierw kupnem prawego obrońcę i pomocnika z prawdziwego zdarzenia.

1

Legii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jak coś to będzie on bronił muzułmanów.

7

Jaka jest Polska taka jest ale można się cieszyć życia tutaj i można być dumnym że jest się polakiem.

17

Macron wygrał no to unia ma nową marionetkę.

0

Dobra, poprawiłem :-)

0

Conte, Klopp, Koeman, Van Bronkhorst, Valverde itd. ile już się nazwisk przewineło przez prasę.

2

A nie powinno być powtórki karnego, jak sędzia nie uznał gola Radovicia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?