0

Maciej Tybura pokonał byłego mistrza UFC wagi ciężkiej.

9

Jakby Bartomeu był w tamtych czasach to już byśmy nie mieli Messiego.

15

Serio? Ja już wolałbym zaryzykować i postawić na Palencie

2

On jest jeszcze młody i nie wie czego chce.

1

Ciekawe ma nazwisko.

12

Polska ma lepszą linię pomocy niż Barca:-)

4

Robert to dałby nawet radę sobie w tym szrocie od McLarena.

0

Nie wiem gdzie są galę live ale ja przeważnie oglądam powtórki na drugi dzień na watch wrestling. Pełne pojedyncze walki mogą być na dailymotion.

0

Jutro jest gala NJPW więc warto będzie obejrzeć.

1

Ale mi przypomniałeś giere, pamiętam jak rysowałem własne tory :-)

1

Wiadomo strona za jaką partią stoi ale co teraz napisali to jest prawdopodobnie prawda.

0

Dla mnie ciężko jest określić który byłby lepszy.

40

Dziś wszyscy Forza Juve!

0

Czy Bartomeu to najgorszy prezydent Barcy w historii?

3

Przecież to jest prawdziwa walka z terroryzmem.

1

Byłoby dobrze ale jest za mało bordowego.

0

No cóż trudno. Jak Enrique przychodził też nie byłem jego zwolennikiem a wyszło bardzo dobrze. Może będzie tak samo.

1

Obowiązkowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

5

Nie dobrze Ramsey strzelił.

0

Ludzie dajcie spokój.

2

0

Prawdziwe MMA jest w UFC.

2

Vice Versa.

0

Alexa Bliss.

12

Unia powinna się wziąć do roboty w sprawie zamachów ale oni wolą przeprowadzić kolejną debatę o praworządności w Polsce.

9

NIE gratuluję Realowi mistrzostwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?