lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maciej Tybura pokonał byłego mistrza UFC wagi ciężkiej.
9
Jakby Bartomeu był w tamtych czasach to już byśmy nie mieli Messiego.
15
Serio? Ja już wolałbym zaryzykować i postawić na Palencie
2
On jest jeszcze młody i nie wie czego chce.
1
Ciekawe ma nazwisko.
12
Polska ma lepszą linię pomocy niż Barca:-)
4
Robert to dałby nawet radę sobie w tym szrocie od McLarena.
0
Nie wiem gdzie są galę live ale ja przeważnie oglądam powtórki na drugi dzień na watch wrestling. Pełne pojedyncze walki mogą być na dailymotion.
0
Jutro jest gala NJPW więc warto będzie obejrzeć.
1
Ale mi przypomniałeś giere, pamiętam jak rysowałem własne tory :-)
1
Wiadomo strona za jaką partią stoi ale co teraz napisali to jest prawdopodobnie prawda.
0
http://m.niezalezna.pl/100171-trener-odmowil-szkolenia-homoseksualistom-donos-trafil-do-rzecznika-praw-obywatelskich
0
Dla mnie ciężko jest określić który byłby lepszy.
40
Dziś wszyscy Forza Juve!
0
http://prostozmostu.pl/szok-obcokrajowcy-zaatakowali-polaka-maczetami-w-centrum-czestochowy,7436.html
0
Czy Bartomeu to najgorszy prezydent Barcy w historii?
3
Przecież to jest prawdziwa walka z terroryzmem.
1
Byłoby dobrze ale jest za mało bordowego.
0
No cóż trudno. Jak Enrique przychodził też nie byłem jego zwolennikiem a wyszło bardzo dobrze. Może będzie tak samo.
1
Obowiązkowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
https://www.instagram.com/p/BUmjfWjAcjt/
Piękne zdjęcie
5
Nie dobrze Ramsey strzelił.
0
Ludzie dajcie spokój.
2
http://m.niezalezna.pl/99490-wyrok-ktory-szokuje-nie-chcial-drukowac-plakatow-dla-homoseksualistow-zostal-skazany
Terror poprawności politycznej dotarł już do sądów.
0
Prawdziwe MMA jest w UFC.
2
Vice Versa.
0
Alexa Bliss.
12
Unia powinna się wziąć do roboty w sprawie zamachów ale oni wolą przeprowadzić kolejną debatę o praworządności w Polsce.
9
NIE gratuluję Realowi mistrzostwa.