0

A przyczasem ten Espanyol to nie jest Realem Madryt C.

1

Dzięki :-)

3

https://screenshot.net/pl/lrwdjie
Jeszcze takie znalazłem, mi się podobają.

15

0

Znakomicie to podkreśliłeś.

1

Dokładnie, PiS też ma swoje za uszami.

3

No cóż na tym polega demokracja że każdy może pójść na jakaś manifestacje.

9

Dzisiaj w Warszawskie jest marsz opzycji tzw. totalnej czyli kolejna farsa.

1

Indonesia czy Wietnam to przecież jeden huh.

6

Jeśli tak naprawdę chcą Paco to niech zapłacą klauzulę bo przecież będą mieli hajs za Mbappe.

0

Nie jestem pewny. Będzie tylko kod aktywacyjny do pobrania.

0

Jak jest z piłkarzami AS Monaco czy oni płacą podatki? bo wiadomo Monako jest rajem podatkowym. Czy płacą jak we Francji?

1

Nie jesteś sam.

2

3xtak i jeszcze Eriksena w pakiecie i jazda.

0

Przecież tylko Legia potrafi Realowi punkty urwać:-)

52

Trump żenadą? Raczej nie, już lewacka Clinton byłaby większa żenadą.

6

Dzisiaj mija pięć lat od mojej rejestracji na tej stronie.

1

Desperaci i degeneraci.

1

Najlepiej na Sybir wysłać.

2

W Warszawie lewaki blokowali chyba marsz ONR.

1

Zarazem Pique go na Twitterze zripostuje.

0

Nie wszystkie kluby mogą głosować to co to za wybory. Tak jakby nie wszyscy obywatele mogli pójść na wybory prezydenckie czy parlamentarne.

0

Wypełnione.

0

Ciekawe jak to obliczył.

5

Kiełba, kaszana, piwko i gitara.

0

W sumie mnie to nie dziwi.

8

W realu już nie ma normalnych ludzi ostatnim normalnym był chyba Casillas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?