lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A przyczasem ten Espanyol to nie jest Realem Madryt C.
1
Dzięki :-)
3
https://screenshot.net/pl/lrwdjie
Jeszcze takie znalazłem, mi się podobają.
15
https://screenshot.net/pl/m7xw0sg
https://screenshot.net/pl/d630ef1
Koszulka koncepcyjna Barcy.
0
Znakomicie to podkreśliłeś.
1
Dokładnie, PiS też ma swoje za uszami.
3
No cóż na tym polega demokracja że każdy może pójść na jakaś manifestacje.
9
Dzisiaj w Warszawskie jest marsz opzycji tzw. totalnej czyli kolejna farsa.
1
Indonesia czy Wietnam to przecież jeden huh.
6
Jeśli tak naprawdę chcą Paco to niech zapłacą klauzulę bo przecież będą mieli hajs za Mbappe.
0
Nie jestem pewny. Będzie tylko kod aktywacyjny do pobrania.
0
Jak jest z piłkarzami AS Monaco czy oni płacą podatki? bo wiadomo Monako jest rajem podatkowym. Czy płacą jak we Francji?
1
Nie jesteś sam.
2
3xtak i jeszcze Eriksena w pakiecie i jazda.
0
https://www.google.pl/search?q=masc+na+bol+dupy&client=ms-android-huawei&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwic4bfsiNLTAhXLGCwKHSydC1IQ_AUICSgB&biw=360&bih=524#imgrc=WBRcDfzid0uOsM:
0
Przecież tylko Legia potrafi Realowi punkty urwać:-)
52
Trump żenadą? Raczej nie, już lewacka Clinton byłaby większa żenadą.
6
Dzisiaj mija pięć lat od mojej rejestracji na tej stronie.
1
Desperaci i degeneraci.
1
Najlepiej na Sybir wysłać.
2
W Warszawie lewaki blokowali chyba marsz ONR.
1
Zarazem Pique go na Twitterze zripostuje.
0
Nie wszystkie kluby mogą głosować to co to za wybory. Tak jakby nie wszyscy obywatele mogli pójść na wybory prezydenckie czy parlamentarne.
0
Wypełnione.
0
Ciekawe jak to obliczył.
5
Kiełba, kaszana, piwko i gitara.
0
W sumie mnie to nie dziwi.
8
W realu już nie ma normalnych ludzi ostatnim normalnym był chyba Casillas.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
https://www.instagram.com/p/BTRSGq-FlXJ/
Coś tu nie pasuje.