0

Nie spodziewałem się że tu mogą być spoilery z WM.

0

Proszę niektóre osoby które oglądały Wrestlemanie nie spojlerować tutaj. Na jeden spoiler już natrafiłem. Nie każdy przecież oglądał na żywo.

1

Napewno będę oglądał ale gala zapowiada się średnio. Jeszcze trzeba obejrzeć Takeover Orlando.

1

Musisz zatrudnić Starucha z Legii.

0

F*ck FIFA.

1

Olać tą niemiecką gazetę.

0

Znam osoby które twierdzą że Neymar nie poradziłby sobie Premier League bo Neymar lubi kłaść się na ziemię po delikatnym kontakcie. Według mnie doskonale dałby radę w Angli ale niech zostanie oczywiście.

13

Liczę że Ferrari w tym sezonie utrze nosa Mercedesowi. Na plus na pewno zmiany w kształtach bolidów jeszcze niech zmienią te silinki 1.6 turbo V6.

0

Fakt Kraft od Kamila jest lepszy ale zobacz sobie powtórkę.

0

Kraft zaczyna cwaniakować z lądowaniem tak jak Ammann.

2


Szatnia po meczu Legii.

0

Ten sondaż jest chyba od Rzeczpospolitej więc to nie jest rzetelne źródło.

0

Jak Neymar ma grać w Premier League to muszą Barcelone przenieść do Anglii.

2

0

Wątpliwe żeby nike wymyslił coś oryginalnego oni potrafią tylko robić na jedno kopyto, nie wiem za co ci projektanci dostają pieniądz.

0

Ogarnij jeszcze koszulki innych klubów z tej strony.

0

Chyba nie podparł.

0

Ja chciałbym żeby Celta wygrała tą całą Ligę Europy, ktoś musi pałeczkę po Sevilli przechwycić.

0

Tak.

1

Mogli trafić gorzej np. na Barcelone.

15

Brawo AS Monaco, tylko Guardioli szkoda.

2

Wiadomo że cały zarząd PSG nie ma pojęcia o futbolu.

1

Ja proponuje powtórzyć mecz Polska - Niemcy z Mundialu z 74'.

0

(L)!

50

Di Maria przed meczem z Barcelona powiedzial tak
,,Jeśli Barca nas wyeliminuje to utnę sobie jajka"
No to czekamy.

2

A Domenech, kto to jest?

3

Tusk tylko knuje przeciwko Polsce w Unii, a protest w dzień kobiet, uczestniczyli tam tylko desperaci i degeneraci

6

Nie rozumiem takich ludzi co wychodzą wcześniej z meczu nie ważne czy się wygrywa czy przegrywa. Dla mnie typowy Janusz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?