lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie spodziewałem się że tu mogą być spoilery z WM.
0
Proszę niektóre osoby które oglądały Wrestlemanie nie spojlerować tutaj. Na jeden spoiler już natrafiłem. Nie każdy przecież oglądał na żywo.
1
Napewno będę oglądał ale gala zapowiada się średnio. Jeszcze trzeba obejrzeć Takeover Orlando.
1
Musisz zatrudnić Starucha z Legii.
0
F*ck FIFA.
1
Olać tą niemiecką gazetę.
0
Znam osoby które twierdzą że Neymar nie poradziłby sobie Premier League bo Neymar lubi kłaść się na ziemię po delikatnym kontakcie. Według mnie doskonale dałby radę w Angli ale niech zostanie oczywiście.
13
Liczę że Ferrari w tym sezonie utrze nosa Mercedesowi. Na plus na pewno zmiany w kształtach bolidów jeszcze niech zmienią te silinki 1.6 turbo V6.
0
Fakt Kraft od Kamila jest lepszy ale zobacz sobie powtórkę.
0
Kraft zaczyna cwaniakować z lądowaniem tak jak Ammann.
2
Szatnia po meczu Legii.
0
Ten sondaż jest chyba od Rzeczpospolitej więc to nie jest rzetelne źródło.
0
Jak Neymar ma grać w Premier League to muszą Barcelone przenieść do Anglii.
2
http://legionisci.com/graf/czolowka-sceny-ultras-ns.gif
Oprawa Legii w Gdańsku.
0
Wątpliwe żeby nike wymyslił coś oryginalnego oni potrafią tylko robić na jedno kopyto, nie wiem za co ci projektanci dostają pieniądz.
0
Ogarnij jeszcze koszulki innych klubów z tej strony.
4
https://www.instagram.com/p/BRgvCrNA94T/
https://www.instagram.com/p/BNNNWsWlths/
Koszulki koncepcyjne Barcy.
0
Chyba nie podparł.
0
Ja chciałbym żeby Celta wygrała tą całą Ligę Europy, ktoś musi pałeczkę po Sevilli przechwycić.
0
Tak.
1
Mogli trafić gorzej np. na Barcelone.
15
Brawo AS Monaco, tylko Guardioli szkoda.
2
Wiadomo że cały zarząd PSG nie ma pojęcia o futbolu.
1
Ja proponuje powtórzyć mecz Polska - Niemcy z Mundialu z 74'.
0
(L)!
50
Di Maria przed meczem z Barcelona powiedzial tak
,,Jeśli Barca nas wyeliminuje to utnę sobie jajka"
No to czekamy.
1
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1732103960413256&id=1619760591647594&_rdr
2
A Domenech, kto to jest?
3
Tusk tylko knuje przeciwko Polsce w Unii, a protest w dzień kobiet, uczestniczyli tam tylko desperaci i degeneraci
6
Nie rozumiem takich ludzi co wychodzą wcześniej z meczu nie ważne czy się wygrywa czy przegrywa. Dla mnie typowy Janusz.