lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobre zdjęcie profilowe sobie wybrałeś.
5
To zamiast Pazdan można dać Bielika-Arsenal
11
http://memypilkarskie.pl/img/12980/ladnie-to-wyglada-/
Nieźle.
1
Szykuje się kolejny horror w wykonaniu Polaków.
0
Co tam porażka Barcy, Rafał Majka brązowym medalistą olimpijskim!!!!!
7
Legio Warszawa musicie
0
Brazylia to zlepek piłkarzy, gwiazdeczek.
4
Jak teraz Legia nie awansuje do LM to już chyba nigdy do tego nie dojdzie.
0
Szkoda że tego meczu nie obejrze.
5
Myśle że lepszy jest Gomez niż jakiś no name z Brazylii.
0
http://m.mistrzowie.org/673247
0
Zawsze i wszędzie :-)
1
Będzie jeszcze pociecha z Vidala i Turana.
31
https://www.instagram.com/p/BIdLD3_hkFV/
Tymczasem na treningu Barçy.
13
https://www.instagram.com/p/BIWrj9qga4j/
3
Warunki w jakich mieszkają olimpijczycy pozostawia wiele do życzenia w niektórych pokojach nawet okien nie ma nawet podobno są robaki.
Widać że Rio nie jest gotowe na impreze takiej skali.
3
Bardzo fajna pani jest na zdjęciu
1
Średnio 20 mln za jednego nieźle.
2
Konrad Bukowiecki z rekordem świata juniorów w pchnięciu kulą!!!
0
25 mln to dosyć rozsądna cena.
5
https://www.instagram.com/p/BIC1_ktDkW4/
Chciał chyba zabłysnąć.
6
Wiele łączy nasz naród z narodem katalońskim, zawsze pod górkę.
1
Petru powiedział że zamach we Francji to konsekwencja Brexitu. Co za debil.
3
Obie na raz :-)
0
Jak podczas drugiej wojny światowej wywiesili białe flagi to teraz zrobili to drugi raz. Szkoda kraju.
5
Trzeba konkretnie działać a nie bawić się takie pierdoły
24
Cieszmy się że żyjemy w Polsce choć zarobki małe, ale bezpieczeństwo bardzo spore. W przeciwieństwie do Francji.
0
Właśnie tak się powinno załatwiać transfery po cichu i raz dwa.
13
Celtic przegrał w eliminacjach LM z mistrzem Gibraltaru strzelcem gola policjant
0
To gorsze niż suchary Karola