lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W 2016 wyszła druga część tego koszmaru.
0
Griezmann coś ty zrobił
1
Na razie mecz nie jest godny finału LM. Jeśli Real wygra to będzie jeszcze gorszy zwycięsca niż w 2012
0
Prawdziwe MMA to UFC a nie ta kompromitacja sztuk walk.
11
Niedługo to reklamy będą w PPV :-)
7
Kurcze, nie czuję dzisiejszego finału.
0
Ciekaw kiedy będą w Polsce.
0
Wygląda na sympatyczną.
5
https://1.bp.blogspot.com/-l4gJf4f49Kk/V0crPJ2B5xI/AAAAAAAA4P0/YJIogEoaVCM0voxrcxx4JpJRemCqYLuJwCLcB/s738/barcelona-16-17-home-kit-7.jpg
Piłkarze Barcy w nowych koszulkach.
0
Mój pierwszy finał jaki pamiętam to Real vs Leverkusen w 2002 miałem wtedy jak się nie mylę może 8 lat.
1
Dziś mija 17 lat od zwycięstwa Man.Utd nad Bayernem w pamiętnym finale LM.
0
Na wypadek odejścia Alvesa dobrą opcją byłby też Mario Gaspar aczkolwiek Bellerin to najlepsza opcja pytanie ile by kosztował.
1
http://www.wiocha.pl/1351543,A-za-kilka-tygodni-w-Wielkiej-Brytanii
Trudno z tym się nie zgodzić.
0
Orzeż ku**a jeszcze Alves tego już za wiele.
3
Fernando Alonso wali z wolnego.
1
Mam nadzieje że to jest kolejna plota i Mascherano zostanie to zawodnik strasznie charyzmatyczny.
0
Jako Antimadridista będę wspierał Atletico.
0
Przed chwilą skończyłem oglądać Extreme Rules ogólnie gala bardzo fajna tylko te terminatorzenie Reignsa to już przesada i jeszcze The Future is Back.
0
Barca na tronie, Barca w podwójnej koronie.
1
Dziś w nocy Extreme Rules moi faworyci to:
Rusev, New Day, Cesaro, Ambrose, Anderson & Gallows, Charlotte i jeszcze sercem za AJ Stylesem ale wiadomo jak to się skończy.
0
Będę oglądał na drugi dzień.
0
http://m.magiafutbolu.pl/obj,35105,main,0,kibice-eintrachtu-tak-sie-bawili-ze-az-rozbujali-stadion
Tak się bawią kibice Eintrachtu.
1
Nie ma co się głupotami przejmować.
3
Kolejny dowód że liga hiszpańska jest wyżej od angielskiej.
0
W Dzisiejszym finale grają dwie drużyny które darze dużą sympatią i to jest dylemat za kim być.
2
http://memypilkarskie.pl/img/11553/pechowy-sezon-de-gei/
2
Dziwią w kadrze takie nazwiska jak Vasquez czy Bartra, dziwi brak Torresa i wszechstronnego Roberto.
3
https://www.instagram.com/p/BFb9MA_ioug/
Rafinha w masce.
11
https://www.instagram.com/p/BFccJexq0Wx/
Kucharczyk pograł z liniowym.
2
Jak to się nie cieszyć z mistrzostwa ukochanego klubu.