0

W 2016 wyszła druga część tego koszmaru.

0

Griezmann coś ty zrobił

1

Na razie mecz nie jest godny finału LM. Jeśli Real wygra to będzie jeszcze gorszy zwycięsca niż w 2012

0

Prawdziwe MMA to UFC a nie ta kompromitacja sztuk walk.

11

Niedługo to reklamy będą w PPV :-)

7

Kurcze, nie czuję dzisiejszego finału.

0

Ciekaw kiedy będą w Polsce.

0

Wygląda na sympatyczną.

0

Mój pierwszy finał jaki pamiętam to Real vs Leverkusen w 2002 miałem wtedy jak się nie mylę może 8 lat.

1

Dziś mija 17 lat od zwycięstwa Man.Utd nad Bayernem w pamiętnym finale LM.

0

Na wypadek odejścia Alvesa dobrą opcją byłby też Mario Gaspar aczkolwiek Bellerin to najlepsza opcja pytanie ile by kosztował.

1

0

Orzeż ku**a jeszcze Alves tego już za wiele.

3


Fernando Alonso wali z wolnego.

1

Mam nadzieje że to jest kolejna plota i Mascherano zostanie to zawodnik strasznie charyzmatyczny.

0

Jako Antimadridista będę wspierał Atletico.

0

Przed chwilą skończyłem oglądać Extreme Rules ogólnie gala bardzo fajna tylko te terminatorzenie Reignsa to już przesada i jeszcze The Future is Back.

0

Barca na tronie, Barca w podwójnej koronie.

1

Dziś w nocy Extreme Rules moi faworyci to:
Rusev, New Day, Cesaro, Ambrose, Anderson & Gallows, Charlotte i jeszcze sercem za AJ Stylesem ale wiadomo jak to się skończy.

0

Będę oglądał na drugi dzień.

1

Nie ma co się głupotami przejmować.

3

Kolejny dowód że liga hiszpańska jest wyżej od angielskiej.

0

W Dzisiejszym finale grają dwie drużyny które darze dużą sympatią i to jest dylemat za kim być.

2

Dziwią w kadrze takie nazwiska jak Vasquez czy Bartra, dziwi brak Torresa i wszechstronnego Roberto.

3

11

https://www.instagram.com/p/BFccJexq0Wx/
Kucharczyk pograł z liniowym.

2

Jak to się nie cieszyć z mistrzostwa ukochanego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?