lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chu**we euro, chu**wy mistrz.
0
Ja też rzygam takim zwycięstwem Portugalii
4
Jakie euro taki finał z tego euro zapamiętamy tylko występ Polaków.
1
Paweł Fajdek złoto Wojciech Nowicki Brąz!
2
http://m.demotywatory.pl/4670531
Taki paradoks
1
Plus tego transferu jest taki że Arek nie jest drogi.
14
Piotr Małachowski mistrzem Europy!
0
Ja jako lubię wrestling to liczę na Lesnara wiadome MMA to prawdziwa walka to wszystko może się zdarzyć.
0
Tomaszewski twierdzi jak zawsze inaczej.
0
Oby Francuzi nie wywiesili białej flagi.
0
A ja Czytam komentarze na la Rambla
0
Ja już wolę oglądać mecz szachów niż taki półfinał Euro.
2
Oby Bale i spółka doprowadzili Ronaldo i całą Portugalie do płaczu.
3
Bardzo dobrze.
3
http://m.demotywatory.pl/4669057
2
http://m.magiafutbolu.pl/obj,39356,main,0,messi-na-urlopie-zlapal-dystans-do-wystepow-na-copa-america-mistrz
3
Tomaszewski to nie ekspert to stan umysłu.
0
Dziękujemy Polacy ale jest ten niedosyt. Drużyna która nie wygrała meczu jest w półfinale ja pier****
0
Też tak mi się wydawało.
3
Starość nie radość.
55
No i gitara.
0
Pamiętałeś tą nazwę czy ją skopiowałeś?
17
Islandia kraj który ma więcej wulkanów niż zawodowych piłkarzy.
3
https://www.instagram.com/p/BHK0J_oj4qK/
Są sprawy ważne i ważniejsze.
0
#respect.
1
http://m.demotywatory.pl/4666393
Oby tak było.
0
Któraś z tych drużyn zajdzie niżej niż Polska kto by pomyślał kilka lat temu.
11
Oni nie mają słów w hymnie
0
Jeszcze jest jeden aktor Jean Claude Van Damme.
1
Co ma Belgia dobrego to tylko frytki belgijskie.