lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
https://www.instagram.com/p/BHIGEgojm0t/
Boateng dobrze wiedział że lepiej ręki trenerowi nie podawać.
1
Jaki karakan ;-)
1
Akurat tego meczu nie oglądałem.
5
Najgorszy mecz według mnie na Euro.
4
http://m.magiafutbolu.pl/obj,38446,main,0,niecodzienna-prosba-kibicow-chorwacji-do-ronaldo-na-pewno-zalezli-mu-za-skore
8
Tomaszewski gada że Portugalia lepsza jest od Hiszpanii, jasne.
9
Nienawidzę dwóch piłkarzy z Belgi Naigollona i Witsela.
0
,,Wrestler" z WWE
0
Każdy pisze o Euro ale ja napiszę coś ciekawego. Roman Reigns zawieszony na 30 dni.
0
Orton nie jest takim terminatorem jak Cena.
0
Po prostu John się przejadł bo nic nie zmieniał ze swoją postacią.
1
Money in the Bank za nami niemożliwe stało się możliwe Reigns nie jest już mistrzem, czysto pokonał go Rollins ale długo się nie nacieszył, Ambrose tego samego wieczoru zrealizował swoją walizkę. Cena i Reigns pokonani tego samego wieczoru coś pięknego.
5
Mesjasz i Jezus w jednej drużynie to byłoby coś.
2
https://www.instagram.com/p/BGz1cl8Qxct/
2
Dramat Toyoty w wyścigu LeMans na koniec wyścigu staneli a wyścig wygrywa Porsche.
6
Widać tą słowiańską urodę.
8
Pazdan musi być w jedenastce kolejki.
1
W drugiej połowie Polacy, zróbcie Niemcom Drugi Grunwald.
1
http://m.magiafutbolu.pl/obj,37484,main,0,do-hymnow
0
Nie wiem ale mam nadzieje że on będzie komentował.
0
Vardy gool.
1
Mecz Polski trzeba oglądać na Jedynce a nie na tym Polsacie. To nic że tam Pan Żewłakow komentuje.
0
A później się dziwić że Ronaldo dostaje nominacje do ZP
0
Francja ma też świetny i Polska oczywiście.
17
Włosi ma świetny hymn.
6
Wszystko prze tego Higuaina. Już teraz Messi byłby niekwestionowaną legendą.
1
0
No c**j bombki strzelił
0
Trzeba sobie radzić.
0
Cofnołem sobie meczyk około o 40 sekund.