lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga,Legia CWKS.
Legia na tronie,Legia w podwójnej koronie.
2
https://www.instagram.com/p/BFaAm1SK0UR/
1
https://www.instagram.com/p/BFZsaJzK0Q0/
0
Dobrze że jest tylko raz w roku.
0
No tak na zegarze jest minuta Siódma i jest jeden dla Realu a u nas było zero do zera czyli Real był przez chwile mistrzem dobre i to.
0
Campeones ku..a, Campeones Barca!!!!!!!!!!
4
Dziś Barca po majstra, jutro Legia i będzie można świętować podwójnie a przepraszam potrójnie bo jeszcze mam jutro urodziny.
6
Wielkim szacunkiem byłoby uczczenie minutą ciszy tej tragedii w naszym meczu.
0
Ale Pepsi ujdzie lepsze niż te katary.
1
https://www.google.pl/search?q=fc+barcelona+new+sponsor&client=ms-android-tmobile-pl&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwit5PnslNXMAhWI8ywKHQ2kDTkQ_AUIBygB&biw=360&bih=522#imgrc=5r5ZGPUCaf4iWM%3A
Koncepcyjna koszulka Barcy, bardzo mi się podoba.
3
Krychowiak w jedenastce dekady Sevilli. Brawo.
0
Real z Espanyolem
1
Szkoda strzępić ryja
0
Być może rodzi się powoli drugi Bayern Monachium.
0
No i gitara
0
Korzystając z przerwy powiem jedno poziom sędziego równy żenadzie.
2
Jakaś nagroda może?
1
Halinka do Ferdka.
5
https://www.instagram.com/p/BFDGv7TM96d/
0
W moje urodziny.
0
Jak dla mnie obie dzisiejsze drużyny nie zasłużyły na półfinał.
4
2014 Real, 2015 Barca i 2016 Atletico. Bayern nie ma szczęścia do Hiszpanów.
0
Atletico nie odda już finału.
2
Lewandowski niech przestanie gwiazdorzyć.
1
Dzięki :-)
2
Jak ten czas szybko leci już cztery lata mam tu konto.
0
Main event był niezły dzięki Stylesowi który dobrze poprowadził Romana.
1
Payback i RAW za nami kolejna wieksza gala już niedługo Extreme Rules.
Kolejny raz AJ Styles będzie podłożony Reignsowi.
0
Lepiej się nie da uczcić jego pamięci.
0
Bardzo czekam na powrót Setha. Są plotki że ma być kolejna walka o władzę między HHH i Shanem a ja bym widział Rollinsa jako przedstawiciela Shane.
Pozdrawiam #TeamRollins.