11

Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga,Legia CWKS.
Legia na tronie,Legia w podwójnej koronie.

0

Dobrze że jest tylko raz w roku.

0

No tak na zegarze jest minuta Siódma i jest jeden dla Realu a u nas było zero do zera czyli Real był przez chwile mistrzem dobre i to.

0

Campeones ku..a, Campeones Barca!!!!!!!!!!

4

Dziś Barca po majstra, jutro Legia i będzie można świętować podwójnie a przepraszam potrójnie bo jeszcze mam jutro urodziny.

6

Wielkim szacunkiem byłoby uczczenie minutą ciszy tej tragedii w naszym meczu.


0

Ale Pepsi ujdzie lepsze niż te katary.

3

Krychowiak w jedenastce dekady Sevilli. Brawo.

0

Real z Espanyolem

1

Szkoda strzępić ryja

0

Być może rodzi się powoli drugi Bayern Monachium.

0

No i gitara

0

Korzystając z przerwy powiem jedno poziom sędziego równy żenadzie.

2

Jakaś nagroda może?

1

Halinka do Ferdka.

0

W moje urodziny.

0

Jak dla mnie obie dzisiejsze drużyny nie zasłużyły na półfinał.

4

2014 Real, 2015 Barca i 2016 Atletico. Bayern nie ma szczęścia do Hiszpanów.

0

Atletico nie odda już finału.

2

Lewandowski niech przestanie gwiazdorzyć.

1

Dzięki :-)

2

Jak ten czas szybko leci już cztery lata mam tu konto.

0

Main event był niezły dzięki Stylesowi który dobrze poprowadził Romana.

1

Payback i RAW za nami kolejna wieksza gala już niedługo Extreme Rules.
Kolejny raz AJ Styles będzie podłożony Reignsowi.

0

Lepiej się nie da uczcić jego pamięci.

0

Bardzo czekam na powrót Setha. Są plotki że ma być kolejna walka o władzę między HHH i Shanem a ja bym widział Rollinsa jako przedstawiciela Shane.
Pozdrawiam #TeamRollins.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?