0

Obstawiam że Barca wygra dwa do zera czyli w dwumeczu....... 4

0

Coraz więcej kibiców a gramy wiadomo jak to pewnie kibice wygranej.

2

Bardziej chciałbym żeby przeszedł do nas Mustafi albo Gimenez aczkolwiek Marquinhos może być.

0

Każdego trzeba wypróbować

5

Tak jest od dawna.

0

Dzięki :-)

1

Wybierz Calhanouglu.

1

The Reds

0

W ćwierćfinałach liczę na derby Petrodolarowców.

4

Projekt wygląda znakomicie ale jestem ciekaw jak wyglądały inne projekty.

0

Roma sama sobie winna.

92

Może w końcu doczekamy się Polaka w Barcelonie.

5

Wszystkim fankom FC Barcelony i nie tylko fankom życzę z bordowo-granatowego serca wszystkiego najlepszego, dużo radości od naszych zawodników.

1

Nasz człowiek.

0

Ważne żeby Barca zdobyła majstra a pichiczi to sprawa drugorzędna.

0

To nie jest co kiedyś ale oglądam.

2

Szpak jedzie na eurowizje co to ma być, żal na to patrzeć

1

Wszystkie piosenki są na jedno kopyto.

0

KSW = Kup Sobie Walkę :-)

15

Miłości, Przyjaźni, Szczęścia i Messiego nie kupisz.

2

Dla kibica są ważniejsze zwycięstwa niż odwieczny rywal niżej w tabeli.

0

Cały ten Amaro Camaro jest strasznie chamski ale wiadomo to jest telewizja.

0

Dzisiaj Las Palmas po trzy punkty!

0

Komentarz usunięty

0

Tak szybko się pojawił tak może szybko zniknąć.

1

Łysy z Barcy.

1

Adios LaLiga Real Madryt.

0

Atletico gol!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?