lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obstawiam że Barca wygra dwa do zera czyli w dwumeczu....... 4
0
Coraz więcej kibiców a gramy wiadomo jak to pewnie kibice wygranej.
2
Bardziej chciałbym żeby przeszedł do nas Mustafi albo Gimenez aczkolwiek Marquinhos może być.
0
Każdego trzeba wypróbować
5
Tak jest od dawna.
0
Dzięki :-)
1
Wybierz Calhanouglu.
1
The Reds
0
W ćwierćfinałach liczę na derby Petrodolarowców.
4
Projekt wygląda znakomicie ale jestem ciekaw jak wyglądały inne projekty.
0
Roma sama sobie winna.
3
https://1.bp.blogspot.com/-I_7tk8x1Ja4/Vt7H0_HY0cI/AAAAAAAA5Fw/TmKwXyr5vtE/s550/FC-Barcelona-16-17-Away-Kit%2B%25283%2529.jpg
Nawet niezłe koszulki.
92
Może w końcu doczekamy się Polaka w Barcelonie.
5
Wszystkim fankom FC Barcelony i nie tylko fankom życzę z bordowo-granatowego serca wszystkiego najlepszego, dużo radości od naszych zawodników.
1
Nasz człowiek.
0
Ważne żeby Barca zdobyła majstra a pichiczi to sprawa drugorzędna.
0
To nie jest co kiedyś ale oglądam.
2
Szpak jedzie na eurowizje co to ma być, żal na to patrzeć
1
Wszystkie piosenki są na jedno kopyto.
0
KSW = Kup Sobie Walkę :-)
0
http://m.demotywatory.pl/4626209
15
Miłości, Przyjaźni, Szczęścia i Messiego nie kupisz.
2
Dla kibica są ważniejsze zwycięstwa niż odwieczny rywal niżej w tabeli.
0
Cały ten Amaro Camaro jest strasznie chamski ale wiadomo to jest telewizja.
0
Dzisiaj Las Palmas po trzy punkty!
0
Komentarz usunięty
0
Tak szybko się pojawił tak może szybko zniknąć.
1
Łysy z Barcy.
1
Adios LaLiga Real Madryt.
0
Atletico gol!!!