lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że nie są to meczowe.
0
http://www.footyheadlines.com/2016/02/fc-barcelona-16-17-champions-league-pre-match-kit.html?m=1
Koszulki przed meczowe Barcy
3
Mamed Khalidov vs Kamil Glik :-)
0
Guti ty hipokryto, spójrz najpierw na Mr. 11 potem oceniaj innych.
0
Raz tylko wygrałem ponad 50zł. Jestem na małym minusie. Kiedyś wygrałbym 700 ale dwa mecze nie weszły.
0
Aj Styles vs Owens napewno nie gorsza niż z Jericho.
1
Myślę że w imieniu Shane będzie walczył Cena
1
Podzisiejszym RAW są znane kolejne walki Wrestlemanii Brock Lesnar vs Dean Ambrose i Undertaker vs............. Shane McMahon
2
http://www.flashscore.pl/mecz/z9X0WltR/#szczegoly-meczu
1
Dziś w nocy Fast Lane liczę po cichu że to Ambrose wystąpi w walce wieczoru Wrestlemanii. Pewnie wyjdzie jak zwykle bez zaskoczenia.
1
Jaka liga taka piłka.
21
Na meczu Legii piłkę przebili.
15
i Getafe.
27
Życzę Las Palmas żeby utrzymali się w lidze.
2
Cudze chwalicie swego nie znacie.
3
Piłkarz ma wodę w czasce zamiast mózgu 3Xnie.
0
Dokładnie mam tak samo.
0
Nie.
4
Styl gry Chelsea jest brakiem szacunku dla futbolu.
0
Piłka jak piłka jest okrągła.
3
http://memypilkarskie.pl/img/9861/reakcja-kibicow-realu-ma-mecz-barcelony-p/
0
W Fifie nie dasz tak rady karnego wykonać nowej wersji gry taka opcja być powinna.
1
Mają rozmach katalończycy.
0
Pamiętasz Guize król strzelców w 2008 został powołany na Euro, zapomniałem gdzie on grał wtedy.
1
Pewnie na Euro pojedzie.
0
Dwa dla Legii.
0
Nikolic, jeden zero dla wojskowych.
2
Kasai to jest gość.
5
Kogo denerwują te dodatnie lub ujemne punkty za wiatr. Mnie bardzo.
0
Komentarz usunięty