18

Fcbarca najlepsza.

1

Na Payback Roman walczy z AJ Stylesem w samym Chicago więc kolejna dawka buczenia.

0

Za samoańskim drewnem stoi sam The Rock cała jego rodzinka jest w WWE. Jak Rollins wróci to dostanie taki pop jak Stone Cold.

2

Pepe też niezły.

0

Dla zainteresowanych wrestlingiem jaki jest wasz ulubiony wrestler z uzasadnieniem.

4

Teraz są takie czasy że bez sponsora nie da się utrzymać najlepszych i kupować nowych piłkarzy więc trzeba wynegocjować jak najwyższą kwotę nie ważne czy chińczycy czy araby.

0

Przypadkiem jesteś czasem na WrestleFans bo ktoś napisał komentarz o tym że Barca przegrała właśnie o jednakowym nicku jak ty.

0

Trochę słabo że taki tag team jak Dudley Boyz są w preshow.

0

Ja sobie obejrzę na drugi dzień. Trzeba się przespać i iść do pracy.

0

Myślę że Undertaker pokona Shane a po WM dalej może walczyć o władzę. Najbardziej czekam na walkę Lesnara z Ambrosem i walkę Stylesa z Jericho choć już walczą po raz czwarty to mogą skraść show. Walka div też da radę.W walce Triple H liczę na cud czyli w zwycięstwo Huntera.

1

Ciekaw jestem czy Nakamura zrobi karierę w WWE, debiut wyszedł fantastycznie.

0

NXT Takeover Dallas. kolejna znakomita gala a walka Zayn vs Nakamura to prawie five star.

0

Ba, każdy by chciał taki wynik.

0

Załóżmy że odejdzie i co niby wygryzie Harta z bramki.

12

Wycieczka szkolna w sobotę? Słabo.

1

Te pierwsze.

0

To jest promowanie homoseksualizmu przecież taki serial jest dla wszystkich. To nie jest normalne.

0

Iga Wyrwał


0

Sprzedaj przeciwnikowi kose :-)

0

Robert Nawałka. Szpaku dalej w formie.

1

Jędrzejczak nie Jędrzejczyk tak Szpaku powiedział :-)

0


Niedługo Wrestlemania a w linku najbardziej ekstremalne momenty WM.

0

Albo znowu mu wymyślą jakąś kontuzje tak jak było na pierwszym RAW po Fastlane jak go Hunter zniszył.

0

No właśnie może nastawienie McMahona do Romka zmieni się po WM i stanie się heelem.

3

Początek kwietnia dla fanów Barcy i Wrestlingu będzie niesamowity.
1 kwietnia NXT Takeover Dallas
2 kwietnia El Clasico
3 kwietnia Wrestlemania 32

1

Pieprzone raczysko. Spoczywaj w pokoju Johan.

1

Dziś dzień przyjaźni polsko-węgierskiej.
Polak, Węgier dwa bratanki do picia i do szklanki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?