lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Fcbarca najlepsza.
1
Na Payback Roman walczy z AJ Stylesem w samym Chicago więc kolejna dawka buczenia.
0
Za samoańskim drewnem stoi sam The Rock cała jego rodzinka jest w WWE. Jak Rollins wróci to dostanie taki pop jak Stone Cold.
1
http://memypilkarskie.pl/img/10905/xi-ktora-wenger-prawie-sciagnal-do-arsenalu/
2
Pepe też niezły.
0
Dla zainteresowanych wrestlingiem jaki jest wasz ulubiony wrestler z uzasadnieniem.
4
Teraz są takie czasy że bez sponsora nie da się utrzymać najlepszych i kupować nowych piłkarzy więc trzeba wynegocjować jak najwyższą kwotę nie ważne czy chińczycy czy araby.
0
Przypadkiem jesteś czasem na WrestleFans bo ktoś napisał komentarz o tym że Barca przegrała właśnie o jednakowym nicku jak ty.
0
Trochę słabo że taki tag team jak Dudley Boyz są w preshow.
0
Ja sobie obejrzę na drugi dzień. Trzeba się przespać i iść do pracy.
0
Myślę że Undertaker pokona Shane a po WM dalej może walczyć o władzę. Najbardziej czekam na walkę Lesnara z Ambrosem i walkę Stylesa z Jericho choć już walczą po raz czwarty to mogą skraść show. Walka div też da radę.W walce Triple H liczę na cud czyli w zwycięstwo Huntera.
1
Ciekaw jestem czy Nakamura zrobi karierę w WWE, debiut wyszedł fantastycznie.
0
NXT Takeover Dallas. kolejna znakomita gala a walka Zayn vs Nakamura to prawie five star.
0
Ba, każdy by chciał taki wynik.
0
Załóżmy że odejdzie i co niby wygryzie Harta z bramki.
12
Wycieczka szkolna w sobotę? Słabo.
2
http://memypilkarskie.pl/img/10727/nie-kazdy-moze-pochwalic-sie-swoimi-legendami/
1
Te pierwsze.
0
To jest promowanie homoseksualizmu przecież taki serial jest dla wszystkich. To nie jest normalne.
0
Iga Wyrwał
0
Sprzedaj przeciwnikowi kose :-)
0
Robert Nawałka. Szpaku dalej w formie.
1
Jędrzejczak nie Jędrzejczyk tak Szpaku powiedział :-)
0
Niedługo Wrestlemania a w linku najbardziej ekstremalne momenty WM.
0
Albo znowu mu wymyślą jakąś kontuzje tak jak było na pierwszym RAW po Fastlane jak go Hunter zniszył.
0
No właśnie może nastawienie McMahona do Romka zmieni się po WM i stanie się heelem.
3
Początek kwietnia dla fanów Barcy i Wrestlingu będzie niesamowity.
1 kwietnia NXT Takeover Dallas
2 kwietnia El Clasico
3 kwietnia Wrestlemania 32
1
Pieprzone raczysko. Spoczywaj w pokoju Johan.
2
http://m.demotywatory.pl/4632999
1
Dziś dzień przyjaźni polsko-węgierskiej.
Polak, Węgier dwa bratanki do picia i do szklanki.