lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://giant.gfycat.com/DisastrousShinyKinkajou.gif
0
Zdecydowanie Diego Costa.
0
Jak nie sprzedadzą swoich kluczowych graczy, ciężko będzie wszystkich utrzymać do tego kogoś kupią. Oby nie byli taką drużyną.
0
Być może.
0
Mogę wrzucić ale z ligi Kambodży.
0
Jeśli ktoś nie wie Kasper Schmeichel którym jest niby zainteresowana Barca ma polskie pochodzenie.
0
MMA też oglądam ale wolę pro wrestling
0
Zapomniałeś dodać walki New Day z Enzo & Cass /Voudevillans.
3
Dzień dobry. Z tą Ligą Mistrzów to jeszcze ci gul skoczy.
4
Przed chwilą wróciłem z meczu Legii i nie ma h**a we wsi Legia mistrzem.
0
http://allegro.pl/koszulka-fc-barcelona-2015-16-nadruk-messi-neymar-i6115945289.html
Warto kupić? Nie wiem właśnie, cena trochę niska jak na koszulkę meczową.
1
Przypomina aktualną stronę Realu.
0
Bardzo dużo.
4
Ale za to Mueller to Niemiec z krwi i kości.
2
U mnie rok temu cała klasa poszła ale mnie w ostatniej chwili namówili.
Najlepsze jest że niby to impreza bez alkoholowa a flaszki pod stołem brząkały.
0
Wenger chce wywietrzyć szatnie, to jego powinni wywietrzyć i to na zbity ryj.
0
Po meczu, szkoda
0
Wolfsburg, jazda z białymi.
0
Bardziej chodziło mi o postawę Błachowicza.
1
Druga wygrana Błachowicza w UFC. Brawo dla Janka za bardzo dobrą walkę.
1
http://m.magiafutbolu.pl/obj,31269,main,4,niesamowite-zdjecie-przed-santiago-bernabeu
0
Smacznego.
1
Oh Carroll, Andy Carroll
2
Wracają do tradycji.
0
Nie jestem pewny wydaje mi się że ma kontuzje ramienia.
0
Wróciły by stare dobre czasy ale nie wiem czy rozdzielenie pasów głównych miałby sens ale można by było reaktywować pas np. Cruiserweight.
0
Może wrócić za dwa może trzy miesiące.
0
Ja w sumie oglądam dzięki Cenie za którym nie przepadam. To były czasy jak feudował się Z Ortonem który był tym złym.
1
To prawda.
1
Teraz sobie pomyślałem Reigns jest już trzy krotnym mistrzem świata. Ja pie*****