0

Zdecydowanie Diego Costa.

0

Jak nie sprzedadzą swoich kluczowych graczy, ciężko będzie wszystkich utrzymać do tego kogoś kupią. Oby nie byli taką drużyną.

0

Być może.

0

Mogę wrzucić ale z ligi Kambodży.

0

Jeśli ktoś nie wie Kasper Schmeichel którym jest niby zainteresowana Barca ma polskie pochodzenie.

0

MMA też oglądam ale wolę pro wrestling

0

Zapomniałeś dodać walki New Day z Enzo & Cass /Voudevillans.

3

Dzień dobry. Z tą Ligą Mistrzów to jeszcze ci gul skoczy.

4

Przed chwilą wróciłem z meczu Legii i nie ma h**a we wsi Legia mistrzem.

0

http://allegro.pl/koszulka-fc-barcelona-2015-16-nadruk-messi-neymar-i6115945289.html
Warto kupić? Nie wiem właśnie, cena trochę niska jak na koszulkę meczową.

1

Przypomina aktualną stronę Realu.

0

Bardzo dużo.

4

Ale za to Mueller to Niemiec z krwi i kości.

2

U mnie rok temu cała klasa poszła ale mnie w ostatniej chwili namówili.
Najlepsze jest że niby to impreza bez alkoholowa a flaszki pod stołem brząkały.

0

Wenger chce wywietrzyć szatnie, to jego powinni wywietrzyć i to na zbity ryj.

0

Po meczu, szkoda

0

Wolfsburg, jazda z białymi.

0

Bardziej chodziło mi o postawę Błachowicza.

1

Druga wygrana Błachowicza w UFC. Brawo dla Janka za bardzo dobrą walkę.

0

Smacznego.

1

Oh Carroll, Andy Carroll

2

Wracają do tradycji.

0

Nie jestem pewny wydaje mi się że ma kontuzje ramienia.

0

Wróciły by stare dobre czasy ale nie wiem czy rozdzielenie pasów głównych miałby sens ale można by było reaktywować pas np. Cruiserweight.

0

Może wrócić za dwa może trzy miesiące.

0

Ja w sumie oglądam dzięki Cenie za którym nie przepadam. To były czasy jak feudował się Z Ortonem który był tym złym.

1

To prawda.

1

Teraz sobie pomyślałem Reigns jest już trzy krotnym mistrzem świata. Ja pie*****

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?