lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1
Warszawa Warszawa Warszawa CWKS Legia.
0
Nie jestem sam :)
4
Kto za Legią? Chyba jestem sam na tej stronie. Legia gola.
2
W konkursie skoków narciarskich zdyskwalifikowano już chyba z sześciu skoczków za zły kombinezon. Nadgorliwe są teraz zasady z kostiumem a warunki są fatalne co chwile schodzą z belki i pewnie drugiej serii nie będzie a może nawet pierwszej nie skończą.
0
To pieniądze od szejków im nie wystarczają a ropa się kończy.
0
Wawrzyniak jest za dobry na Barce :)
0
Lubimy robić zakupy w Valencii to więc może na Gaye padnie.
2
Kogo proponujecie na następcę Adriano? Ja niewiem nie znam się.
1
W maju ma być początek nowego Top Geara prowadzącym ma być jakiś rudzielec. Hammond, Clarkson i May to było trio lepsze niż MSN :)
0
Może Aston Villa to zły klub dla niego, ma spory potencjał wg. mnie większy niż Munir.
0
Reklama na koszulkach no trudno, teraz sprzedać nazwę stadionu to tak jak siebie sprzedać
6
Jaki będzie płacz w mediach jak Lewego nie będzie w top3 oj jeny.
0
Nie tylko on pewnie jeszcze ktoś bierze u niego lekcje nurkowania.
0
Z finałem na Wrestlemanii.
0
Z Romka robią chyba nowego superbohatera. Ktoś musi Johna zastąpić :)
0
Np. z Poulem Heymanem.
0
Jego proma są sztuczne, Widziałbym go z jakimś menadżerem
0
Nie trawie Romka jako tego dobrego byłby niezły jako heel ale co McMahon widzi wszystko odwrotnie. Owens z Ambrosem powinni wykręcić niezły pojedynek pewnie z jakąś stypulacją
0
Teraz tna to dno odeszli tacy jak austin aries czy aj styles.
0
Bardzo szkoda że Rollins ma kontuzje jeden z moich ulubieńców.
0
Też czasem gram w 2k16
0
WWE chcę ściągnąć La Sambre może kojarzysz.
0
Ostatnio Wwe jest przewidywalne i galę typu Smack Down. Co trzyma poziom to nxt.
0
Udawanie ale dla mnie jest bardziej ciekawszych niż boks.
0
Dobry wieczór, dawno tu się nie odzywałem są tu fani wrestlingu?
1
Mario Gaspar lub Hector Bellerin i będzie gitara a na temat gry Fabinho się nie wypowiadam nie wiem jak sobie radzi, warunki fizyczne ma niezłe.„ Jutro w mediach Real poważnie zaonteresowany Fabinho”
5
Nota dla pana arbitra 1. Nie chcę jego w meczach LaLiga.
0
Ja bym Pedro nie oddawał, 30 melonów może skusić ale to pewnie wizja gazet.
1
Widocznie Real to ogórki.