0

1

Warszawa Warszawa Warszawa CWKS Legia.

0

Nie jestem sam :)

4

Kto za Legią? Chyba jestem sam na tej stronie. Legia gola.

2

W konkursie skoków narciarskich zdyskwalifikowano już chyba z sześciu skoczków za zły kombinezon. Nadgorliwe są teraz zasady z kostiumem a warunki są fatalne co chwile schodzą z belki i pewnie drugiej serii nie będzie a może nawet pierwszej nie skończą.

0

To pieniądze od szejków im nie wystarczają a ropa się kończy.

0

Wawrzyniak jest za dobry na Barce :)

0

Lubimy robić zakupy w Valencii to więc może na Gaye padnie.

2

Kogo proponujecie na następcę Adriano? Ja niewiem nie znam się.

1

W maju ma być początek nowego Top Geara prowadzącym ma być jakiś rudzielec. Hammond, Clarkson i May to było trio lepsze niż MSN :)

0

Może Aston Villa to zły klub dla niego, ma spory potencjał wg. mnie większy niż Munir.

0

Reklama na koszulkach no trudno, teraz sprzedać nazwę stadionu to tak jak siebie sprzedać

6

Jaki będzie płacz w mediach jak Lewego nie będzie w top3 oj jeny.

0

Nie tylko on pewnie jeszcze ktoś bierze u niego lekcje nurkowania.

0

Z finałem na Wrestlemanii.

0

Z Romka robią chyba nowego superbohatera. Ktoś musi Johna zastąpić :)

0

Np. z Poulem Heymanem.

0

Jego proma są sztuczne, Widziałbym go z jakimś menadżerem

0

Nie trawie Romka jako tego dobrego byłby niezły jako heel ale co McMahon widzi wszystko odwrotnie. Owens z Ambrosem powinni wykręcić niezły pojedynek pewnie z jakąś stypulacją

0

Teraz tna to dno odeszli tacy jak austin aries czy aj styles.

0

Bardzo szkoda że Rollins ma kontuzje jeden z moich ulubieńców.

0

Też czasem gram w 2k16

0

WWE chcę ściągnąć La Sambre może kojarzysz.

0

Ostatnio Wwe jest przewidywalne i galę typu Smack Down. Co trzyma poziom to nxt.

0

Udawanie ale dla mnie jest bardziej ciekawszych niż boks.

0

Dobry wieczór, dawno tu się nie odzywałem są tu fani wrestlingu?

1

Mario Gaspar lub Hector Bellerin i będzie gitara a na temat gry Fabinho się nie wypowiadam nie wiem jak sobie radzi, warunki fizyczne ma niezłe.„ Jutro w mediach Real poważnie zaonteresowany Fabinho”

5

Nota dla pana arbitra 1. Nie chcę jego w meczach LaLiga.

0

Ja bym Pedro nie oddawał, 30 melonów może skusić ale to pewnie wizja gazet.

1

Widocznie Real to ogórki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?