lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hamburg i Barca innego finału nie widzę i wiadomo kto wygra.
0
Chciałbym zobaczyć jeszcze R10 w koszulce Blaugrany.
0
Wygrasz ten mecz Tito. Trzymaj się.
0
Według mnie to dobry wybór, życze nowemu misterowi powodzenia,
teraz trzeba kupić obrońce.
0
Kto jest za tym żeby trenerem Barcy był Enrique niech mnie plusuje a kto przeciw minusuje.
0
Muły jak Hardkorowy Koksu :)
0
Lepiej niech pójdzie na wypożyczenie a nie żeby się kisił w tych rezerwach.
0
Po prostu trzeba mu dawać szanse, wiem że on ma talent.
0
Na pewno lepszy jest od Reiny.
0
Razem z Messim i Neymarem stworzy super trio. Alexis zostaje bo przyszłym sezonie błyśnie.
0
Thiago powinien brać przykład od Sergiego, u mnie ma dużego plusa.
0
0
Nie przepadam za Murrayem, najbardziej podziwiam grę Rafy Nadala.
0
Pan Prezes jest w błędzie Thiago Silva odchodzi do Barcy.
0
Prawie bym się popłakał z śmiechu. Świetny filmik.
0
Pasuje do nich wracał się dosyć często a w Chelsea wiadomo jak sie gra Bus.
0
Fajnie że Villarreal wrócili do LaLiga.
0
Bardzo dobrze niech się stara o Silvę znakomity obrońca aczkolwiek Rosell żałuje pieniędzy.
0
Dla mnie figo jest zdrajcą i sprzedawczykiem.
0
Z Tahiti będzie 99% do 1%
0
0
niestety.
0
Żeby Pedro zaczął tak grać w Barcelonie to będzie gitara, Cesc zagrał znakomicie.
0
Jak odejdzie ale wg. mnie nie odejdzie to powinni kupić dwóch obrońców.
0
Eric Legenda Barcelony.
0
Tak mi się wydaje, James Arthur - Impossible
0
Thiago to nie Figo na pewno nie odejdzie.
0
Na inny temat:
http://ofsajd.onet.pl/faceci/nietypowe-wykonanie-hymnu-fc-barcelona/p25q6?utm_source=onetlink&utm_medium=cpc&utm_campaign=ofsajd&utm_term=www.fcb24.com
0
Neymar w Barcelonie odcinek 4999. :)
0
Jak klub może się nazywać Espanyol Barcelona, katalończycy mówią że Katalonia nie jest Hiszpańska.