0

Hamburg i Barca innego finału nie widzę i wiadomo kto wygra.

0

Chciałbym zobaczyć jeszcze R10 w koszulce Blaugrany.

0

Wygrasz ten mecz Tito. Trzymaj się.

0

Według mnie to dobry wybór, życze nowemu misterowi powodzenia,
teraz trzeba kupić obrońce.

0

Kto jest za tym żeby trenerem Barcy był Enrique niech mnie plusuje a kto przeciw minusuje.

0

Muły jak Hardkorowy Koksu :)

0

Lepiej niech pójdzie na wypożyczenie a nie żeby się kisił w tych rezerwach.

0

Po prostu trzeba mu dawać szanse, wiem że on ma talent.

0

Na pewno lepszy jest od Reiny.

0

Razem z Messim i Neymarem stworzy super trio. Alexis zostaje bo przyszłym sezonie błyśnie.

0

Thiago powinien brać przykład od Sergiego, u mnie ma dużego plusa.

0

0

Nie przepadam za Murrayem, najbardziej podziwiam grę Rafy Nadala.

0

Pan Prezes jest w błędzie Thiago Silva odchodzi do Barcy.

0

Prawie bym się popłakał z śmiechu. Świetny filmik.

0

Pasuje do nich wracał się dosyć często a w Chelsea wiadomo jak sie gra Bus.

0

Fajnie że Villarreal wrócili do LaLiga.

0

Bardzo dobrze niech się stara o Silvę znakomity obrońca aczkolwiek Rosell żałuje pieniędzy.

0

Dla mnie figo jest zdrajcą i sprzedawczykiem.

0

Z Tahiti będzie 99% do 1%

0

0

niestety.

0

Żeby Pedro zaczął tak grać w Barcelonie to będzie gitara, Cesc zagrał znakomicie.

0

Jak odejdzie ale wg. mnie nie odejdzie to powinni kupić dwóch obrońców.

0

Eric Legenda Barcelony.

0

Tak mi się wydaje, James Arthur - Impossible

0

Thiago to nie Figo na pewno nie odejdzie.

0

Neymar w Barcelonie odcinek 4999. :)

0

Jak klub może się nazywać Espanyol Barcelona, katalończycy mówią że Katalonia nie jest Hiszpańska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?