0

Może będę chamski ale zasłuzył na to, za całokształt.

0

To niewiarygodne jak Cristiano padał na glebę

0

Tak to wina sędziego Ramosiku.

0

Tak się wypowiada "najlepszy piłkarz świata".
On nie ma za grosz honoru i pokory.

0

Teraz będziemy grali jak w zegarku.

0

Dobra frekwencja i Polska flaga na Camp Nou była na początku transmisji.

0

Ja bym dał jemu karnego ku***a. -:)

0

Szwecja jest krajem z małymi tradycjami piłkarskimi to Ibra to co, jest jedną wielką tradycją pomimo że rdzennym Szwedem on nie jest.
Nie spodziewałem się po nim że będzie winił sędziego za porażkę.

0

Pelegrinni niech nie mówi głupot, decydujący kontakt Demichelisa na Messim był na linii czyli karny słuszny, a wcześniejszy niby faul wg. Pelligriniego na Navasie był tak delikatny że nie mowy o faulu przecież to angielski klub to nie powinno się dyskutować o tym.

0

Gdzie taki własny projekt można zrobić, twoje wyjazdówki są zajebiste.

0

Alves i Neymar dwaj przyjaciele z boiska.

0

Komentarze powinny być wyłączone

0

Zima się zbliża to napewno będzie więcej.

0

Jeden z moich kandydatów to Mignolet z Liverpoolu aczkolwiek czy by odszedł jak nie dawno przeszedł do The Reds.
Ter Stegen to chyba będzie dobry wybór, aby nie Reina.

0

Manu grają muł

0

Racja.

0

Refleks szachisty.

0

Nie rozumiem tego porąbanego zarządu nikogo nie kupić na obronę tylu jest obrońców, Rosell won z FCB.

0

Na pewno jesteś słabszy od niego, nie pisz głupot.

0

Godin powoli zaczyna się robić gorszym gnojem od Pepe.

0

Dobrze że nie szuka wymówek ma facet klasę.

0

Ten Diego Costa to niezły symulant, kawał chłopa a jełopa.

0

Zapinamy pasy i startujemy.

0

Vertonghen to dobry wybór, ale ciężko będzie go wyciągnąć z Spursów.

0

Falcao, Negredo, Soldado odeszli ze swoich zespołów przez to traci na tym cała liga.

0

Zawsze można zmniejszyć skila.

0

Bycie lepszym od Messiego? Chyba nie możliwe.

0

Wreszcie do FIFY wróci świątynia futbolu Camp Nou.

0

Juve to Juve chociaż nie przepadam za nimi

0

Żeby każdy polski klub miał takie zaangażowanie w grę jak wczoraj Lechia to byśmi mieli dawno już w Lidze Mistrzów drużynę . Barce się nie popisała liczyłem na trochę więcej mimo że to był tylko mecz towarzyski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?