lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może będę chamski ale zasłuzył na to, za całokształt.
0
To niewiarygodne jak Cristiano padał na glebę
0
Tak to wina sędziego Ramosiku.
0
Tak się wypowiada "najlepszy piłkarz świata".
On nie ma za grosz honoru i pokory.
0
Teraz będziemy grali jak w zegarku.
0
Dobra frekwencja i Polska flaga na Camp Nou była na początku transmisji.
0
Ja bym dał jemu karnego ku***a. -:)
0
Szwecja jest krajem z małymi tradycjami piłkarskimi to Ibra to co, jest jedną wielką tradycją pomimo że rdzennym Szwedem on nie jest.
Nie spodziewałem się po nim że będzie winił sędziego za porażkę.
0
Pelegrinni niech nie mówi głupot, decydujący kontakt Demichelisa na Messim był na linii czyli karny słuszny, a wcześniejszy niby faul wg. Pelligriniego na Navasie był tak delikatny że nie mowy o faulu przecież to angielski klub to nie powinno się dyskutować o tym.
0
Gdzie taki własny projekt można zrobić, twoje wyjazdówki są zajebiste.
0
Alves i Neymar dwaj przyjaciele z boiska.
0
Komentarze powinny być wyłączone
0
Zima się zbliża to napewno będzie więcej.
0
Jeden z moich kandydatów to Mignolet z Liverpoolu aczkolwiek czy by odszedł jak nie dawno przeszedł do The Reds.
Ter Stegen to chyba będzie dobry wybór, aby nie Reina.
0
Manu grają muł
0
Racja.
0
Refleks szachisty.
0
Nie rozumiem tego porąbanego zarządu nikogo nie kupić na obronę tylu jest obrońców, Rosell won z FCB.
0
Na pewno jesteś słabszy od niego, nie pisz głupot.
0
Godin powoli zaczyna się robić gorszym gnojem od Pepe.
0
Dobrze że nie szuka wymówek ma facet klasę.
0
Ten Diego Costa to niezły symulant, kawał chłopa a jełopa.
0
Zapinamy pasy i startujemy.
0
Vertonghen to dobry wybór, ale ciężko będzie go wyciągnąć z Spursów.
0
Falcao, Negredo, Soldado odeszli ze swoich zespołów przez to traci na tym cała liga.
0
Zawsze można zmniejszyć skila.
0
Bycie lepszym od Messiego? Chyba nie możliwe.
0
Wreszcie do FIFY wróci świątynia futbolu Camp Nou.
0
Juve to Juve chociaż nie przepadam za nimi
0
Żeby każdy polski klub miał takie zaangażowanie w grę jak wczoraj Lechia to byśmi mieli dawno już w Lidze Mistrzów drużynę . Barce się nie popisała liczyłem na trochę więcej mimo że to był tylko mecz towarzyski.