lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się wydaje jak Mourinho odzszdł z Realu to zmądrzał :-)
0
W tym roku nie możemy robić transferów więc chyba lepiej żeby został na jeden sezon a później się kogoś znajdzie.
0
Nie jestem pewny czy w wyborach startuje jakiś szejk z kataru itp.
?
0
A jak ty ich nazywasz? Tak z czystej ciekawości
0
Chciałbym, pewnie nie tylko ja żeby został ale zarządzik olewa Daniego nie mam sił do nich, jak najszybciej ich zmienić.
2
48 drużyn na mistrzostwach to przesada jakies kambodże będą grały czy inne wyspy. Nie wierze żeby Figo został prezydentem stary Blatter nie da sie.
0
Vine, pierwsze słyszę.
0
Już niedługo rozpocznie się rajd na Berlin, pierwsza bitwa tuż tuż.
1
Przy stole w czapeczkach
0
Taką grupę chciałbym: Barça, BVB, Liverpool, RomaGrupa teoretycznie najsłabszych rywali: Barça , Basel, Olympiakos, Łudogorec. Aby nie jechać do Ruskich albo na Ukrainę.
19
Chciałbym żeby okazałem się drugim Alvesem z tych najlepszych lat.
0
Oczekiwałem na nowych 3 obrońców ale nigdy nie przeszło mi przez głowę że kupimy takich obrońców lepsze to niż nic.
1
Trochę oczojebne, jeszcze mogłyby się w nocy świecić.
0
Bez przesady żaden barbarzyńca z Diablo :)
2
Komentarz z pewnego portalu
"Taaaa jak już kupili kogo chcieli to nagle zakaz transferowy przywrócili............UEFAlona"
Jakbym tego gościa spotkał na ulicy to by się w lustrze nie poznał.
0
FIFA & UEFA sku***ele i hipokryci pieprzeni niech ich hui strzeli albo Putin.
0
Czekałem na ocenianie naszych
38
Zabronione jest nurkowanie no i bardzo dobrze.
2
Believe in Mathieu
0
Lepiej byłoby że zastanowili się nad Glikiem a nie Mathieu -:)
19
Kara karą ale żeby miał zakaz treningów to paranoja.
1
Jeden transfer pewny, Pedro na prawą obronę.
0
Oby do nas nie przeszedł jest kilku lepszych, troszkę tańszych obrońców i młodszych np. Fazio z Sevilli wartość rynkowa wynosi 6 milionów wg. transfermarkt tak samo De Vrij za tych dwóch solidnych obrońców wydalibyśmy może ok. 20 mln. Jeszcze może być np. Lovren, i tak ten zarząd nigdy nie wpadnie na taką opcje.
0
Na skrzydłowych nie żałują a na obrońców skąpią, priorytetem powinni być obrońcy.
0
Lubię Aguero ale dobrze że nie przejdzie, potrzebujemy wysokiego silnego napastnika.
1
Ciekaw jestem jaki nr. dostanie może po Cescu.
0
Alexis jest jak dla mnie bezcenny, nie biorą Pedro.
2
Mimo że ma trzy dychy na karku, jest wschechstronny i ma niezłe kopyto. Niech zostanie.
0
Nie będzie Fifa pluła nam w twarz karwasz twarz.
0
Fajna grafika, ale Atletico tego pucharu nie zdejmie będzie zwrot akcji.