0

Mi się wydaje jak Mourinho odzszdł z Realu to zmądrzał :-)

0

W tym roku nie możemy robić transferów więc chyba lepiej żeby został na jeden sezon a później się kogoś znajdzie.

0

Nie jestem pewny czy w wyborach startuje jakiś szejk z kataru itp.
?

0

A jak ty ich nazywasz? Tak z czystej ciekawości

0

Chciałbym, pewnie nie tylko ja żeby został ale zarządzik olewa Daniego nie mam sił do nich, jak najszybciej ich zmienić.

2

48 drużyn na mistrzostwach to przesada jakies kambodże będą grały czy inne wyspy. Nie wierze żeby Figo został prezydentem stary Blatter nie da sie.

0

Vine, pierwsze słyszę.

0

Już niedługo rozpocznie się rajd na Berlin, pierwsza bitwa tuż tuż.

1

Przy stole w czapeczkach

0

Taką grupę chciałbym: Barça, BVB, Liverpool, RomaGrupa teoretycznie najsłabszych rywali: Barça , Basel, Olympiakos, Łudogorec. Aby nie jechać do Ruskich albo na Ukrainę.

19

Chciałbym żeby okazałem się drugim Alvesem z tych najlepszych lat.

0

Oczekiwałem na nowych 3 obrońców ale nigdy nie przeszło mi przez głowę że kupimy takich obrońców lepsze to niż nic.

1

Trochę oczojebne, jeszcze mogłyby się w nocy świecić.

0

Bez przesady żaden barbarzyńca z Diablo :)

2

Komentarz z pewnego portalu
"Taaaa jak już kupili kogo chcieli to nagle zakaz transferowy przywrócili............UEFAlona"
Jakbym tego gościa spotkał na ulicy to by się w lustrze nie poznał.

0

FIFA & UEFA sku***ele i hipokryci pieprzeni niech ich hui strzeli albo Putin.

0

Czekałem na ocenianie naszych

38

Zabronione jest nurkowanie no i bardzo dobrze.

2

Believe in Mathieu

0

Lepiej byłoby że zastanowili się nad Glikiem a nie Mathieu -:)

19

Kara karą ale żeby miał zakaz treningów to paranoja.

1

Jeden transfer pewny, Pedro na prawą obronę.

0

Oby do nas nie przeszedł jest kilku lepszych, troszkę tańszych obrońców i młodszych np. Fazio z Sevilli wartość rynkowa wynosi 6 milionów wg. transfermarkt tak samo De Vrij za tych dwóch solidnych obrońców wydalibyśmy może ok. 20 mln. Jeszcze może być np. Lovren, i tak ten zarząd nigdy nie wpadnie na taką opcje.

0

Na skrzydłowych nie żałują a na obrońców skąpią, priorytetem powinni być obrońcy.

0

Lubię Aguero ale dobrze że nie przejdzie, potrzebujemy wysokiego silnego napastnika.

1

Ciekaw jestem jaki nr. dostanie może po Cescu.

0

Alexis jest jak dla mnie bezcenny, nie biorą Pedro.

2

Mimo że ma trzy dychy na karku, jest wschechstronny i ma niezłe kopyto. Niech zostanie.

0

Nie będzie Fifa pluła nam w twarz karwasz twarz.

0

Fajna grafika, ale Atletico tego pucharu nie zdejmie będzie zwrot akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?