lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Nie wiem jak wy ale bardzo cieszy mi sie japa jak biali tracą gole.
25
https://www.instagram.com/p/BKs-z7HhzI6/
Hoho jaki gość
1
http://m.demotywatory.pl/4692095
1
Je**ć frajera co cudze barwy przybiera.
0
Jest kilku tak zwanych reżyserów i wybierają ale ostatnie słowa ma prezes.
1
AJ Styles nowym mistrzem świata WWE. Teraz to są mistrzowie Owens i AJ.
0
Trzeba przyznać że Hajto ma pamięć do składów.
22
http://demotywatory.pl/4688256/Hakan-Calhanoglu-uczy-szacunku-do-chleba
Szacunek
0
Jaki telefon polecacie tak do tysiaka?
1
Ja nie widzę problemu zawsze skila można zwiększyć.
2
Możesz sobie poszukać w gogle grafka
0
Grupa Realu wg. mnie Bayer, Club Brugge, Rostów.
16
http://demotywatory.pl/4684221/Oszukal-przeznaczenie
To się nazywa oszukać przeznaczenie.
3
Choć nie byłem zwolennikiem jego transferu to trzeba powiedzieć powodzenia.
0
Podobno Ricochet chce w 2017 do dablju. A widziałeś nowe pasy?
0
Tylko że Ospreay ma już kłopoty z zdrowiem w tak młodym wieku w dablju długo by nie pociągnął
0
Regularnie oglądam też tylko dablju ale też pojedyncze walki NJPW. Zgodzę sie z tobą co do walki roku, jescze walka Cena vs Styles z Summer Slam i ogólnie Zayn to maszynka do walk roku. Jeśli chodzi o NJPW to Styles Vs Nakamura, Richochet vs Will Ospreay warta obejrzenia.
0
Jak są tutaj jacyś zainteresowani wrestlingiem to proszę pisać jaka jest wasza najlepsza walka roku.
13
Chciałbym taką grupę w LM
Barca, BVB, Lyon, Legia.
2
Alicja Bachleda-Curuś Karpiel-Bułecka
25
http://demotywatory.pl/4683675/A-TY-MOWISZ-ZE-MASZ-STRESUJACA-PRACE
1
http://demotywatory.pl/4683635/Gdyby-Majka-Wloszczowska-wyszla-za-Rafala-Majke-nazywalaby-sie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
69
Za pierwszym razem przeczytałem pół roku przerwy Iniesty.
0
Badminton to bardzo fajna i ciekawa gra. W przeciwieństwie np do golfa czy żeglarstwa.
0
Ale bramka Hernandeza z Hull
0
Brawo wy, następni są Rosjanie
0
A to nie widziałem :-)
0
http://m.magiafutbolu.pl/obj,42378,main,1,tylko-czekalismy-az-ktos-do-tego-zdjecia-messiego-z-psem-doda-cristiano-ronaldo-genialne
2
Nikt z tej kadry nie nadaje się na kapitana