2

Co myślicie o Bernando Silvie z AS Monaco?

0

Baaaaaaaaarca!

1

Fabregas też powiedział że nie przejdzie do Chelsea ale wiadomo nie każdy jest taki.

1

Jakbym miał nie ogroniczony czy ogromny budżet to bym Eriksena, Aliego i Walkera i przy okazji zatrudniłbym Pochettino do Barcy.

0

Też prawda.

0

Za to kochamy piłkę raz ci pomogą raz cię wy****ją.

0

#uefamafia i tyle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

51

Może w końcu nauczyłby strzelania z dystansu. Pamiętam jak Urugwajowi strzelił w półfinale MŚ.

1

Dokładnie, McLaren z silnikiem Hondy jest fatalny.

3

Pierwsze dwie najlepsze.

14

https://www.instagram.com/p/BS1l3w5AGFG/
Odpowiedź jest oczywista.

4

Tak jest Legia!!!

0

Jak dla mnie komunista i kodowiec.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Tak się kończy tolerancja. A tak w ogóle ciężarowki nie powinny wjeżdżać do centrum miast.

5

http://m.niezalezna.pl/96744-sztokholm-ciezarowka-wjechala-w-ludzi
W Sztokholmie ciężarówka wjechała w ludzi.

1

Najlepszą obroną jest atak.

0

Jeżeli jest to dla Ciebie tylko reżyserka to zobacz to wersja hardcorowa wrestlingu

0

Dokładnie, bardzo smutno się zrobiło. Co z tego jak publika mu da popalić i tak Vince z tego nic sobie nie robi.

0

No fakt podbudowa takich walk jak HHH vs Seth czy KO vs Jericho była bardzo dobra.

1

Edge, HBK, HHH, CM Punk nie dali mu rady, taki Romek go pokonuje, bullshit. Raz part timer go pokonał drugie człowiek zero charyzmy.

1

Jego seria nigdy nie powinna być przerwana.

1

Jak dla mnie Wrestlemania była znów trochę słaba. Walka o pas WWE za krótka ale przynajmniej walka Lesnara z Goldbergiem nie była najgorsza, walka Stylesa z Shanem była chyba najlepsza z całej gali i powrót Hardy Boyz ale już zdążyłem się dowiedzieć przed obejrzeniem gali tutaj na stronie.

4

Thank you Undertaker!

0

Watch Wrestling lub Fight Poland.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?