lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co myślicie o Bernando Silvie z AS Monaco?
0
Baaaaaaaaarca!
1
Fabregas też powiedział że nie przejdzie do Chelsea ale wiadomo nie każdy jest taki.
1
Jakbym miał nie ogroniczony czy ogromny budżet to bym Eriksena, Aliego i Walkera i przy okazji zatrudniłbym Pochettino do Barcy.
0
Też prawda.
0
Za to kochamy piłkę raz ci pomogą raz cię wy****ją.
0
#uefamafia i tyle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
51
Może w końcu nauczyłby strzelania z dystansu. Pamiętam jak Urugwajowi strzelił w półfinale MŚ.
1
Dokładnie, McLaren z silnikiem Hondy jest fatalny.
2
http://m.niezalezna.pl/97198-niemcy-znow-zrobili-pisza-o-nazistach-ktorzy-mordowali-zydow-w-polskim-obozie-zaglady
#GermanDeathCamps
3
Pierwsze dwie najlepsze.
13
https://www.instagram.com/p/BS1lrvmBu1w/
14
https://www.instagram.com/p/BS1l3w5AGFG/
Odpowiedź jest oczywista.
4
Tak jest Legia!!!
9
http://memy-pilkarskie.pl/img/17093/fatalne-miejsce-na-stadionie-/
Trochę słabo.
0
Jak dla mnie komunista i kodowiec.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Tak się kończy tolerancja. A tak w ogóle ciężarowki nie powinny wjeżdżać do centrum miast.
5
http://m.niezalezna.pl/96744-sztokholm-ciezarowka-wjechala-w-ludzi
W Sztokholmie ciężarówka wjechała w ludzi.
1
Najlepszą obroną jest atak.
0
Jeżeli jest to dla Ciebie tylko reżyserka to zobacz to wersja hardcorowa wrestlingu
0
Dokładnie, bardzo smutno się zrobiło. Co z tego jak publika mu da popalić i tak Vince z tego nic sobie nie robi.
0
No fakt podbudowa takich walk jak HHH vs Seth czy KO vs Jericho była bardzo dobra.
1
Edge, HBK, HHH, CM Punk nie dali mu rady, taki Romek go pokonuje, bullshit. Raz part timer go pokonał drugie człowiek zero charyzmy.
1
Jego seria nigdy nie powinna być przerwana.
1
Jak dla mnie Wrestlemania była znów trochę słaba. Walka o pas WWE za krótka ale przynajmniej walka Lesnara z Goldbergiem nie była najgorsza, walka Stylesa z Shanem była chyba najlepsza z całej gali i powrót Hardy Boyz ale już zdążyłem się dowiedzieć przed obejrzeniem gali tutaj na stronie.
4
Thank you Undertaker!
0
Watch Wrestling lub Fight Poland.