lukasfcb_95
Dołączył/a: kwiecień 2013
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba, najszybszy, wygrywa pojedynki 1 na 1 no i pokazuje się z przodu
czasem tylko jakis samoboj ale jak dlamnie najlepszy Lo jak jest w formie
2
Budujące jest tez to, że Real za tydzień jedzie na San Mames a tam tez moze być niespodzianka
0
Szczególnie po karnym no nie?
Ta wyższość...
0
Niestety niektórzy oglądają mecze, a inni patrzą na wynik i statystyki
4
JA bym dał muzykę z Benny Hilla :P
0
albo Monaco
Nie żeby coś ale wygraliśmy już z dwoma drużynami o których się mówi, że mogą wygrać Lm :D
0
Strzelił dla lajków
0
Przy 3:1 mogli by przeklepać mecz a przy takim wyniku jaki jest musza być czujni, da nam to lepsze widowisko :)
0
Ciekaw jestem analizy taktycznej
0
Ulubione zespoły:
Real Madryt i wszystko jasne
0
Na początku dostał kopniaka, więc uważał na kontuzje.
Ściągał obroncow dobrze rozgrywał czasem szarpnął.
1
Czy wy też mieliscie wrażenie że to był taki spacerek w wykonaniu Barcy?
Szczególnie druga połowa nie było tej zaciętości .
Nie wiem czy ktoś na minus raczej kazdy zagrał dobrze i szkoda tego karnego.
0
Nie wiem tylko jak u nas z kartkami
1
Żółta kartka we wtorkowy wieczór wyeliminuje Gaela Clichy'ego, Edina Dzeko, Pablo Zabaletę i Sergio Aguero.
Coś czuję, że Zabaleta nie zagra w rewanżu a zadba o to grający po jego stronie Neymar :D
4
Ja w nim widzę zaangażowanie, dobry drybling, podanie i to że nie boi się czegoś indywidualnie zrobić w przeciwienstwie do Roberto.
Nie na City, ale w lidze niech się ogrywa.
0
Przed meczem z Malagą też tak mówiłeś.... ?
kolejny specjalista
0
Ja uważam, że myślami byli już na Etihad ,szczególnie Alves podając.
0
Miał gorzej, zobacz ile kontuzji było.
0
A i przegraliśmy na własne życzenie,ale naprawde już tak mnie liniowi irytują, który to już raz okradają nas z możliwej bramki!!!
0
Coś ta Barca po raz kolejny nie chce zostać liderem.
0
Mecz ma 2 połowy jak coś
11
A Ter Stegen by wybiegł
1
Tylko jako zmiennik będzie miał pensje za dużą.
0
Specjalnie ustawili pod nas żeby można było obejrzeć i to i to, stąd ta 16 :D
7
Pepe lepszy od Pique....
1
jak nie argument na statystyki w ktorych terminator przegrywa to ze to maszyna i dba o siebie
madrit fan logic
1
Za to na moim kuponie weszło wszystko ostatni mecz wisienka na torcie Barca na podbicie 280 do wyjęcia :D
0
Spodobało mi się u Alvesa na początku, że po stracie dogonił gościa i zabrał mu piłkę ocena 5,5 jednak troche za mało.
0
Nie, według mnie zagrał solidnie pokazywał się do piłek czasem jakiś drybling.
Bez szału ale niech się ogrywa
0
120 m ja się dzisiaj jeszcze dowiedziałem że katalończycy "po dzisiejszym golu Pique" okrzyknęli go Piquenbauer.
ech tvp sport :D