lukasfcb_95
Dołączył/a: kwiecień 2013
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokałdnie, tylu bylo przeciwnikow a teraz gdzie się wszyscy podziali chyba ze odeszli po naszym sezonie bez trofeow wiec nawet lepiej :)
7
Wreszcie świetne zdjęcie tygodnia !!!
1
Kiedyś bramkarze bali się wolnych Ronaldo teraz boją się trybuny i mur :D
7
Rewanż bez Godina
1
Tak samo jak zdjęcie 'tygodnia'.
5
Messi ośmieszający tych "lepszych" piłkarzy
5
Ale naszym klubem rządzą Socios(podobno) a nie szejk abdullah :D
0
Zdjęcie tygodnia powinno być już zdjęciem roku
0
Poprzedni sezon był obfity w kontuzje kluczowych graczy mam nadzieję że w tym będą jakoś omijać trochę obawiam się Atletico ale trzeba być dobrej myśli.
Tylko proszę żadnych tekstów o vermaelenie :D
1
Deulofeu asysta
0
Brakuje Sevilli zeby kupon wszedł :D
Deulofeu ładnie gra.
0
A jednak Douglas zostaje :/
0
Panowie proszę o poradę postawiłem Celtę reszta weszła wyciągać czy raczej Celta wygra?
0
2 razy się wywrócił wiec w miare widoczny
0
Ma pewnie korki Busquetsa które kiedyś Song wziął
5
Dzisiaj miał być dzień 'remontad' wiec nie skreslajmy jeszcze Elche
0
cooooo
0
Hahahahahaha a jak wygrywali to było najważniejsze trofeum
0
Czy ktoś z Atleti z powodu kartek może nie zagrac z nami( albo Elche kto tam wie :D )?
0
Można jeszcze dać Suareza jemu akurat trochę gry się przyda ale ten skład też spoko.
18
Messi odwiedził Real na treningu :D
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1510350_887670327958550_5351472812256691291_n.jpg?oh=6de2a000b2d9053aca7b06cf340a6167&oe=556A42B4
3
Neymar? :D
1
Już ma Puchar Gampera i Katalonii więc wszystko możliwe :D
0
Ja tam wolę Real bo z Atletico i z takimi sędziami to możemy kontuzje połapać a Gran Derbi to zawsze najwieksze emocje ;)
0
Messi Ney Suarez na zdjęcie tygodnia !!!
0
Panowie dopiero włączyłem kto i jak strzelił???
0
Wyobraźmy sobie jaki by się szum zrobił, gdyby powiedział że jednak kiedyś do nas wróci. Myślę, że jeszcze kiedyś będzie trenował Barcę :)
0
Psg najlepsze wygrywaja 2:0 ciesze się że kupon wchodzi, patrze potem 4:0 :O
10
Już rozumiem wypowiedz Rakitica .
Rakitić: To piękny, wyjątkowy dzień.
0
Neymar kozak czemu on grał z Sociedad od 60 minuty nie mam pojęcia...