0

Dokałdnie, tylu bylo przeciwnikow a teraz gdzie się wszyscy podziali chyba ze odeszli po naszym sezonie bez trofeow wiec nawet lepiej :)

7

Wreszcie świetne zdjęcie tygodnia !!!

1

Kiedyś bramkarze bali się wolnych Ronaldo teraz boją się trybuny i mur :D

7

Rewanż bez Godina

1

Tak samo jak zdjęcie 'tygodnia'.

5

Messi ośmieszający tych "lepszych" piłkarzy

5

Ale naszym klubem rządzą Socios(podobno) a nie szejk abdullah :D

0

Zdjęcie tygodnia powinno być już zdjęciem roku

0

Poprzedni sezon był obfity w kontuzje kluczowych graczy mam nadzieję że w tym będą jakoś omijać trochę obawiam się Atletico ale trzeba być dobrej myśli.
Tylko proszę żadnych tekstów o vermaelenie :D

1

Deulofeu asysta

0

Brakuje Sevilli zeby kupon wszedł :D
Deulofeu ładnie gra.

0

A jednak Douglas zostaje :/

0

Panowie proszę o poradę postawiłem Celtę reszta weszła wyciągać czy raczej Celta wygra?

0

2 razy się wywrócił wiec w miare widoczny

0

Ma pewnie korki Busquetsa które kiedyś Song wziął

5

Dzisiaj miał być dzień 'remontad' wiec nie skreslajmy jeszcze Elche

0

cooooo

0

Hahahahahaha a jak wygrywali to było najważniejsze trofeum

0

Czy ktoś z Atleti z powodu kartek może nie zagrac z nami( albo Elche kto tam wie :D )?

0

Można jeszcze dać Suareza jemu akurat trochę gry się przyda ale ten skład też spoko.

3

Neymar? :D

1

Już ma Puchar Gampera i Katalonii więc wszystko możliwe :D

0

Ja tam wolę Real bo z Atletico i z takimi sędziami to możemy kontuzje połapać a Gran Derbi to zawsze najwieksze emocje ;)

0

Messi Ney Suarez na zdjęcie tygodnia !!!

0

Panowie dopiero włączyłem kto i jak strzelił???

0

Wyobraźmy sobie jaki by się szum zrobił, gdyby powiedział że jednak kiedyś do nas wróci. Myślę, że jeszcze kiedyś będzie trenował Barcę :)

0

Psg najlepsze wygrywaja 2:0 ciesze się że kupon wchodzi, patrze potem 4:0 :O

10

Już rozumiem wypowiedz Rakitica .

Rakitić: To piękny, wyjątkowy dzień.

0

Neymar kozak czemu on grał z Sociedad od 60 minuty nie mam pojęcia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?