0

10 czy 20 żadna różnica on ma miec taką role i jego zmiany własnie to maja przynosic co widzielismy w meczu

7

Na wyróżnienie zasługuje też Pedro, zawsze się na niego narzeka ale tym razem wszedł, walczył bramkę strzelił. W tej roli mi się podobał.

1

Dziękuję Ci Barco za piękne widowisko i 3 stowy w kieszeni :D

0


:D

2

Podczas przerwy Barca Athletic na 100% to puszczą :D

0

Genialny doping to tez presje wywiera na sędziach

5

Vermaelen się ucieszy że pod jego newsem tyle komentarzy
Brawo atleti!!!

0


bardziej chodziło mi czy luty w tym roku ale 30 może byc :D

0

no to będą i tak to są tasiemce

0

Ktorego lutego???

0

Atletico postawione na dwóch kuponach :D

0

Ja bym chciał, żeby Neymar wykonywał wolne na prawą nogę a wiemy, że potrafi strzelać.

0

Z ciekawości wpisałem Ronaldo never dives

0

Najśmieszniejsze, że niektórzy piszą że symulował skoro kopnął piłkę prawą nogą po chwili na niej wylądował i nie miał jak się wybić

0

Apropo Suareza, jak to powiedział dziś komentator, sytuacje są bramki nadejdą i tego się trzymajmy ;)

0

Sevilla jaka brama

0

Od meczu na Anoeta mamy 7 zwycięstw z rzędu, tracąc przy tym raptem 3 gole, wszystkie z Atlético i dwa po niesłusznych karnych...

0

Zbliżają się trudne mecze liga mistrzów i real w lidze, myślę że forma w dobrym czasie byleby do konca wytrzymali.

1

Ten uśmiech Neymara jak ten burak do niego podchodzi i coś papla 'bezcenny'

0

Napewno nie było to umyślne, prawda jest taka, że jeden sędzia by gwizdnął drugi nie.
Bardziej zastanawia mnie sytuacja z Mascherano w którego wbiegł Juanfran.

0

Na początku zachowawczo ala S. Roberto teraz powoli zaczyna grać trochę odważniej każdy potrzebuje troche czasu do aklimatyzacji narazie widać że buduje nam sie całkiem fajna drużyna, bo to dopiero początek nieprawdaż.

7

W tym sezonie unikamy kontuzji i to bardzo cieszy, nie wiem może poprostu Vermalen wziął wszystko na siebie :D

0

to wtedy trzeba dodać karne z kapelusza

4

Alba po tej ręce w 10 sek zrobił 90 metrów

0

Xavi jest idealnym zmiennikiem(od 70 min) żeby utrzymać wynik i wnieść spokoj do gry liczę że taką rolę będzie miał.

1

Podoba mi się że nasza ofensywa wreszcie nie jest taka przewidywalna :)

4

Kurs na Barce spadł z 2.20 na 1.90 a mecz się jeszcze nie zaczął Buki wiedzą co się święci :D

1

Suarez zamiast gryźć mógł dać w twarz Chielliniemu byłaby mniejsza kara.

0

Lucho nigdy jeszcze nie posłał składu jak w gazecie może zamiast Iniesty zagra Rafinha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?