0

Szacun dla realu za walkę. Mozna strzelic 2 bramki tak szybko a gdyby nie pudlo oezila to moze wlasnie real bylby w finale.
Oby nasi tez sie spieli i walczyli do konca do upadlego bo jest jeszcze cien szansy. VeB

0

KonioFCB
Hahahhaa tak na to patrze i sie ciesze ze my PRAWDZIWI KIBICE BARCY jestesmy normalni.
Smieszne wszyscy gadali ze GD w finale ze uefa to specjalnie ustawia a wyszlo co wyszlo xd

0

Byla reka pique byl faul na albie na alvesie tez.
To nie usprawiedliwienia a fakt ze sedziowanie jest na fatalnym poziomie.

0

Jesli juz to gwizdnac powinien jedna reke bo ta 2 alexisa byla przypadkowa, alexis nie widzial pilki.
Ale np ruchoma zaslona na albie przy golu robbena no to ewidentny faul.
I minimalny gol ze spalonego.
Co niezmienia faktu ze barca grala kiepsko i dobrze ze przegrala moze to da do myslenia trenerom.

0

bartek26tm
POjebalo cie wywal caly sklad najlepiej bo przegrali.

0

Zmartwil mnie Messi bo 0 zaangazowania kazdy od niego chyba nawet valdes wiecej biegal jeali to kontuzja to rozumiem ale czemu swietny vilanova nie zmieni go na ville na fabsa czemu zawsze gramy to samo ustawienie ten sam sklad zadnych rotacji.
Jesli za tydzien wyjdzie ten sam sklad poza albą i znowu bez pomyslu poklepiemy moze cos wyjdzie to Tito out.
Tak naprawdę zabraklo takiej motywacji i pomyslu.
Mimo to dalej wierze w Barce wygral poproatu lepszy.
VeB !!!

0

Nie mam zaufania do pedro i alexisa w ataku chyba nigdy sie to niesprawdzilo villa np. za pedro i bylo by git.
Mimo to wierze w całą Barce i Tito dzisiaj.
Visca el Barca !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?