lukasfcb_95
Dołączył/a: kwiecień 2013
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie strasznie go dziś kryli, ale myślałem, że zmieni kogoś z pomocy.
0
Taki ważny mecz a skład jak na jakieś Elche.
Xavi miał mieć rolę tego który wchodzi w 70 minucie i uspokaja grę.
Pedro, do niego nic nie mam dopóki będzie w roli rezerwowego.
Obrona czyli niewystawiajmy Montoi wogole wystawmy go na ważny mecz wiedzac ze real zgubił pkty mozna by tu wiele pisać jak np. Wpuszczenie Alvesa na skrzydło (co to był za zamysł taktyczny tylko trener wie)
Podsumowując dalej potrzebujemy czasu dużo czasu.
0
Palacio :D
0
A potem Douglas będzie mógł opowiadać dzieciom jak to wygryzł ze składu wychowanka Barcelony.
0
Jak nie wie.
Zawsze tutaj wchodzi żeby zobaczyć jaki skład proponują i specjalnie wybiera inny :D
0
Na Valencie za tydzień ładny kurs tyle że po tym weekendzie nie ma za co grać
0
Najniższy kurs w kuponie i nie weszło...
0
Właśnie brak Alby mnie trochę zdziwił bo myśle, że on by tak Lucasa nie puszczał.
A cały mecz przepiękny
0
Po co?
Dla Ciebie może być lepszy ;)
0
Ewentualnie "zapracowany" Zubi :D
0
Kto strzelił najwięcej bramek w finałach LM, wie ktoś może?
2
Początek z Douglasem :D
2
To z Pucharem Katalonii będzie potrójna korona.
1
I-Phone 6 już nie obejmie :D
0
Trzymam za słowo :D
0
Do kiedy jest to głosowanie, bo Roma się niebezpiecznie zbliża?
0
Owszem, ale w sprzedawaniu piłkarzy ;)
0
Po pierwsze to należy sie wielki szacunek dla athletico.
U nas nie było widać az takiego zaangażowania nie rozumiem jednego
klepanie przed polem athletico i dosrodkowanie (na 10 straconych raz siegnal messi raz neymar) :/
0
Założę się że jutro na pierwszej stronie madryckiej prasy będzie o spalonym Alexisa D
0
Bartra na duzy plus :D
0
Znowuuuu pedrooo
GDzie tello alexis nawet deulofeu na lawce i w drugiej polowie bylo bi milo zobaczyc albo dos santosa xd
0
Przynajmniej niech na sezon jeszcze zostanie gra na szpicy nie na skrzydle na ktorym z braku dawnej szybkosci juz sobie nie radzi
0
A Tito siedzi cicho na lawce bo po co wstac dopingowac przrkazywac wskazowki
0
Ale Dawid Luiz czyscil atak man utd :p
0
Pax
Ale porownaj jego staty do pedro ktory gral wiecej meczy od villi.
Zreszta Villa powinien grac na szpicy a nie ze go Tito na skrzydlo wstawia fakt nie ma tej szybkosci ale jako jedyny potrafi uderzyc z daleka i ma dobre wykonczenie.
0
No chyba ich pojebalo.
Villa duzo lepszy od pedro i alexisa i ma odchodzic jak on odejdzie to ten nasz atak do dupy bedzie :/
0
Prawda brawo za to co dokonalismy ale to zawodnicy. BARCA grala caly sezon bez trenera
0
Zawodnicy grali dobrze indywidualnie nie bylo zle ale brak trenera siedzi caly czas na dupie zamiast dopingowac przy linii echhh
0
Ja oierdole niech tito wypierdala
LEpiej bylo poddac dwa mecze walkowerem
Po chuj messi gral z bilbao jak teraz nie moze a tito oczywiscie przy lini wszystkich pldopinguje ja jebie juz mi nerwy puszczaja no ale cuz wygral lepszy oby tito podal sie sam do dymisji
0
Xavi jak spowalnia akcje :/