lukaso
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A dlaczego od razu ma wchodzić w grę kasa? Wystarczy prosty tekst: 'odpuście sobie lekko, a zagracie wszyscy w kolejnych meczach..'.
A jeśli celowo odpuścili to co z tego? Takie jest życie.
1
Siemka,
Możecie polecić jakąś miejscówkę w Warszawie w okolicach placu Narutowicza na obejrzenie jutrzejszego meczu?
Nie miałem okazji oglądać w warszawkich pubie meczu FCB, a nie chcę trafić tylko na BCB w pubie.
0
Jeśli porównujesz Vermaelena do Milito to jesteś totalnym ignorantem. Najpierw zapoznaj się z historią Milito u nas, a dopiero się wypowiadaj!
0
'Kolejne spotkanie Brazylia rozegra 11 października w Pekinie, a jej rywalem będzie Argentyna.'
Widać, że nawet w meczach towarzyskich reprezentacji liczy się marketing ;]
1
Piotraszowi będzie chodzi o niewspomnienie o R10 w kontekście zdania: '...i pozostawiali po sobie bardzo dobre wrażenie. "
W tym względzie powinien zostać wymieniony raz jeszcze.
0
Przynajmniej ma jaja by wziąć piłkę i sunąć na bramkę, a nie klepać po obwodzie, ciągle wycofując piłkę..
0
No raczej nie do końca. Czy jest tym którego Enrique potrzebuje to dowiemy się po sezonie, bądź w trakcie. Nie wiadomo do końca jak dany zawodnik będzie grał w danym klubie...
Na razie tylko Enrique myśli, że jest tym kogo potrzebuje, bądź jest to najbardziej zbliżona opcja do tego czego Enrique chce i może mieć..
0
A może wiedział, że teraz musiałby być rezerwowym? Sam na jego miejscu bym odszedł, gdybym był takim grajkiem i nie grał w pierwszym składzie.
2
I uważasz, że któryś z grajków Alexis, Suarez zgodzi się być tym drugim? Nie sądzę.
0
No to właśnie o tym mówię.
'A przy Alexisie i Neymarze, to nie wiemy co się dzieje w szatni i kto na kogo naciska.'
Pytanie tylko czy Messi swoją obecnością wywołuje takie reakcje, czy sam naciska, czy jednak ktoś inny miesza się w to, czy jest hasło: "tylko Messi może się kiwać, nikt inny".
Dodatkowo chciałbym wiedzieć co stało się z Martino, który na początku potrafił posadzić Messiego, Xaviego, Iniestę na ławcę, a od pewnego momentu zaczęło brakować mu jaj na takie ruchy. Kto za tym stał, kto przeszkadzał Martino i dlaczego.
0
Czy Eto'o i Ibrze opadały skrzykła przy Messim? Nie sądzę. Tutaj wielki wpływ miał wychwalany pod niebiosa Pep.
A przy Alexisie i Neymarze, to nie wiemy co się dzieje w szatni i kto na kogo naciska.
2
"Pod względem zawodowym, w Chelsea jest grupa młodych graczy, z którymi praca będzie sprawiać mi radość."
Ja bym patrzył na to inaczej. Przez trzy lata grał tam gdzie nie powinien. W końcu wybuchł, wiedząc, że Xavi pozostanie w klubie. A dodatkowo wieczne narzekanie na niego, czy gwizdy napędziły to wszystko.
12
Jaki pies. Wstrzymaj się chłopcze, bo nie wiesz co prawisz.
0
Pewnie oddawajmy zawodników za darmo. Taki Luis kosztował 49mln. Tylko w Barcelonie siedzą ciołki w zarządzie, którzy nie umieją kalkulować.
Ale już tak jest od dawna. Zawodnicy odchodzą od nas za bezcen.
1
Wystarczy popatrzeć co zaczęło dziać się z drużyną po pewnym czasie obecności Martino, żeby wiedzieć, że nie są to informacje z palca.
0
Ibra 195cm.
0
A co oni prozą się komunikują? Kilka komunikatów po hiszpańsku, czy angielsku wystarczy. Bez przesady.
2
Ważna, ale co z tego.. Skoro spowalnia grę, nie wnosi nic nowego, a od dwóch lat zapomina o prostopadłych piłkach.
0
Jeszcze większy niesmak pozostawia fakt, że sami sobie zgotowaliśmy taki los.
0
Dokładnie. Jakimś dziwnym trapem Martino jak chciał to sadzał na ławie, a to Messiego, Iniestę czy Cześka. Jednak w pewnym momencie zatracił taką potrzebę.. Pękł pod 'naporem' szatni, czy ktoś od góry mieszał... Tego nie dowiemy się.
0
Jak można chcieć trenować ekipę w której rządzą piłkarze, bądź zarząd..
0
Mnie ciekawi co się zmieniło od początku sezonu, skoro wtedy Martino potrafił posadził na ławce Messiego, czy ściągnąć go w trakcie meczu. Tak samo było z innymi zawodnika.
Czyżby humorki gwiazd, czy naciski odgórne zmieniły sposób działania Martino??
A co do odnowy warunków umowy Messiego. Idiotyzm w najczystszej, z którego wynika, że Messi stroi 'fochy' na boisku przez to, że zarabia mniej od CR7? I dokąd ten wyścig doprowadzi? Trzeba będzie każdemu pensje podnosić, a to doprowadzi prędzej czy później do 'załamania' finansowego w razie szybkiego odpadnięcia z LM..
0
Po co zastanawiać się czy prosi, czy nie prosi? Skoro nie znamy go osobiście, to skąd można wyciągać wnioski?? Bo powiedział, że nie chce?
Ludzie, zacznijcie używaj 'głowy', a nie łykacie co gazety napiszą.
0
To skoro Ronaldo i Messi widzą w tym pasję, to niech grają za darmo. Czy piłka nożna jest też sposobem na życie??
0
Dosłowna walka 'bark w bark' nie była. Ale bym też nie przesadzał.
50:50 sędziów zapewne bym dało czerwo i karny, za to, że największy kontakt był podczas oddawania strzału.
Ja jestem w tej połowie, Ty pozostań w drugiej.
Pozdro ;]
0
To, że szli w bark w bark przed polem karnym i jakoś go tam pociągał, nie zmienia faktu, że w polu karnym ściągnął już go do parteru, uniemożliwiając mu precyzyjny strzał.
Precyzyjny strzał, czy inaczej to nazwać.. Zdecydowane ściąganie do parteru było w polu karnym, więc karny jak się patrzy. Ale wiadomo, mnie krzyków w mediach będzie jak nie podyktuje karnego rywalowi, niż miałby nie podyktować go Barcelonie.
0
Bo karny był jak cholera. Masche powinien wylądować poza boiskiem. Odgwizdanie karnego i czerwona kartka dodałaby rumieńców i skrzydeł Realowi.
A tak? Czerwona z 'dupy' dla zawodnika Sociedad. No, ależ przecież ukochana wszystkich tutaj Barcelona nie może się męczyć w 10.
0
Przeczytaj swój komentarz i obejrzyj sytuację o której wspominasz.
0
Polecam wizytę u okulisty.
0
I w takim wypadku nie powinien się wahać. Ale trzeba się już przyzwyczaić, że sędziowanie spada na psy.