lukaso
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głupota ludzka na stronie realmadrid.pl nie zna granic.. Bronią swój klub, nie umiejąc pogodzić się z porażką..
A poza tym to sędzie się nie nadawał.. Bo mógł już na początku za faule na Leo kartkami sypać.. Gra by znormalniała i może messi nie bałby się kontaktów sam na sam..
0
Za te ciągłe kopanie nas po nogach zaraz ktoś wyleci.. Co kontakt messiego z piłą, od razu kopnięcie w kostkę, lub stają na nodze.. żenuła po prostu..
0
Jak zwykle cyfrowy polsat się nie popisuje;/
0
"Nie zawarł w umowie klauzuli mówiącej o braku możliwości powrotu zawodnika do ligi hiszpańskiej." to taka możliwość w ogóle istnieje.. Pierwszy raz słyszę o tym..
0
Real dostał, ale z jakim przeciwnikiem. A my?? Wstyd i to wszystko;/
0
Lingvo18
Wnioski powinien wyciągnąć po przegranym meczu z Wisłą.
0
Martino1991
Taka drużyna powinna wygrywać, bez żadnych problemów z takim rywalem.
0
niepotrzebnie tylko Pep wystawił tak mocny skład" a co miał wystawić gorszy?? Byśmy 5; 0 przegrali i co??
0
Ja czekam na konferencję z naszym trenerkiem, zobaczymy co powie.
0
z taka gra to Barça moze zapomniec nie tylko o sukcesie"
z taki Twoim podejściem to na pewno. Ja bym nic nie mówił. Poczekamy zobaczymy.
0
A tak do tematu. Byłem w szoku oglądając mecz. Nie wiem co się działo z FCB.
A gdzie hanc i masq ??;]
0
tsw
Nom idź połóż się koło mamy niech ci poczyta bajkę na dobranoc;]
0
tsw
Po twojej ortografii to widać, gdzie jesteś w szkole.
0
Nie będziesz przeżywał, tylko takiego idiotycznego ludzika nie będzie na tej stronie;p
0
Dobra idź tsw spać, bo okazujesz tylko kompletny brak mózgu tymi swoimi prostymi i głupimi komentarzami.
0
tsw
Denerwuje, bo widać, że zjadasz litery;p
A z cip** to gadasz na podwórku w podstawówce. Więc idź dzieciaku spać. Bo żal czytać twoje komentarze.
0
tsw
Masz neostrade?? A może jeszcze do tego dorzucisz konto na fotce.pl ??
0
"mam 13 lat i sie zastanawiam jak iść ubrany" nie twierdze, że każdy tutaj ma po kilkanaście lat;p
0
Co się śmiejecie z Bartka?? To wcale nie jest śmieszne;p
0
hanc ma racje. W młodym wieku osób nie ruszają z reguły.
0
Już chyba na razie mamy z nimi spokój, ale trzeba było im napisać kilka słów według mnie, choć wiem, że to nic nie da..
0
kto sprzedawczyk??
Jeżeli jedynym twoim sposobem zaimponowania jest "siła" to jesteś żałosny i tyle. Widać, że jesteś chamski i arogancki i na pewno nic tam w swojej główce nie masz, pisząc takie durne komentarze.
0
komentarz MariuszDxxx w pełni ukazuje obraz zacofanej polskiej piłki i chamstwo polskich kibiców, a raczej pseudokibiców. Żal i rozpacz jak człowiek czyta takie komentarze..
0
śmieszne robią się wypowiedzi w stylu: "wisły trzeba się bać, są niebezpieczni" haha;]
0
Mnie najbardziej drażni to że YAYA nie gra;/ Według mnie gra on lepiej od Keity.
0
I znów cudowny Leo zalicza asystę;]
0
matt21
o takie asysty poprosimy na Camp Nou;]
0
ak pozatym wydaje mi sie ze LM i liga nasza to się okaże.... Więcej się okaże po meczu z jakimś wymagającym przeciwnikiem.. Bardziej wymagającym niż Boca lub Wisełka.
0
i w taki durny sposób Wisła, polscy dziennikarze jak i kibice Wisły skompromitowali się w oczach Europejskiego Futbolu. Jak czytałem wypowiedzi kibiców Wisły na forach to, aż mi ich się żal robi..
0
Pinto tylko 5?? Według mnie stanowczo za mało.. Przy wyciągnięciu sytuacji sam na sam to powinno być co najmniej 6;p