0

Głupota ludzka na stronie realmadrid.pl nie zna granic.. Bronią swój klub, nie umiejąc pogodzić się z porażką..

A poza tym to sędzie się nie nadawał.. Bo mógł już na początku za faule na Leo kartkami sypać.. Gra by znormalniała i może messi nie bałby się kontaktów sam na sam..

0

Za te ciągłe kopanie nas po nogach zaraz ktoś wyleci.. Co kontakt messiego z piłą, od razu kopnięcie w kostkę, lub stają na nodze.. żenuła po prostu..

0

Jak zwykle cyfrowy polsat się nie popisuje;/

0

"Nie zawarł w umowie klauzuli mówiącej o braku możliwości powrotu zawodnika do ligi hiszpańskiej." to taka możliwość w ogóle istnieje.. Pierwszy raz słyszę o tym..

0

Real dostał, ale z jakim przeciwnikiem. A my?? Wstyd i to wszystko;/

0

Lingvo18

Wnioski powinien wyciągnąć po przegranym meczu z Wisłą.

0

Martino1991

Taka drużyna powinna wygrywać, bez żadnych problemów z takim rywalem.

0

niepotrzebnie tylko Pep wystawił tak mocny skład" a co miał wystawić gorszy?? Byśmy 5; 0 przegrali i co??

0

Ja czekam na konferencję z naszym trenerkiem, zobaczymy co powie.

0

z taka gra to Barça moze zapomniec nie tylko o sukcesie"

z taki Twoim podejściem to na pewno. Ja bym nic nie mówił. Poczekamy zobaczymy.

0

A tak do tematu. Byłem w szoku oglądając mecz. Nie wiem co się działo z FCB.

A gdzie hanc i masq ??;]

0

tsw

Nom idź połóż się koło mamy niech ci poczyta bajkę na dobranoc;]

0

tsw

Po twojej ortografii to widać, gdzie jesteś w szkole.

0

Nie będziesz przeżywał, tylko takiego idiotycznego ludzika nie będzie na tej stronie;p

0

Dobra idź tsw spać, bo okazujesz tylko kompletny brak mózgu tymi swoimi prostymi i głupimi komentarzami.

0

tsw

Denerwuje, bo widać, że zjadasz litery;p

A z cip** to gadasz na podwórku w podstawówce. Więc idź dzieciaku spać. Bo żal czytać twoje komentarze.

0

tsw

Masz neostrade?? A może jeszcze do tego dorzucisz konto na fotce.pl ??

0

"mam 13 lat i sie zastanawiam jak iść ubrany" nie twierdze, że każdy tutaj ma po kilkanaście lat;p

0

Co się śmiejecie z Bartka?? To wcale nie jest śmieszne;p

0

hanc ma racje. W młodym wieku osób nie ruszają z reguły.

0

Już chyba na razie mamy z nimi spokój, ale trzeba było im napisać kilka słów według mnie, choć wiem, że to nic nie da..

0

kto sprzedawczyk??

Jeżeli jedynym twoim sposobem zaimponowania jest "siła" to jesteś żałosny i tyle. Widać, że jesteś chamski i arogancki i na pewno nic tam w swojej główce nie masz, pisząc takie durne komentarze.

0

komentarz MariuszDxxx w pełni ukazuje obraz zacofanej polskiej piłki i chamstwo polskich kibiców, a raczej pseudokibiców. Żal i rozpacz jak człowiek czyta takie komentarze..

0

śmieszne robią się wypowiedzi w stylu: "wisły trzeba się bać, są niebezpieczni" haha;]

0

Mnie najbardziej drażni to że YAYA nie gra;/ Według mnie gra on lepiej od Keity.

0

I znów cudowny Leo zalicza asystę;]

0

matt21

o takie asysty poprosimy na Camp Nou;]

0

ak pozatym wydaje mi sie ze LM i liga nasza to się okaże.... Więcej się okaże po meczu z jakimś wymagającym przeciwnikiem.. Bardziej wymagającym niż Boca lub Wisełka.

0

i w taki durny sposób Wisła, polscy dziennikarze jak i kibice Wisły skompromitowali się w oczach Europejskiego Futbolu. Jak czytałem wypowiedzi kibiców Wisły na forach to, aż mi ich się żal robi..

0

Pinto tylko 5?? Według mnie stanowczo za mało.. Przy wyciągnięciu sytuacji sam na sam to powinno być co najmniej 6;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?