0

Szkoda Ci? Był wpieniony, tym, że po takiej genialnej przewrotce nie strzelił, bo gol byłby zapamiętany. Ale widzę, że czepiacie się już zachowania zawodnika określanego jako obrażona księżniczka..
Przypomnij sobie zachowanie Messiego, czy to nieraz przy niepodaniu przez kolegę z ataku, czy przy wcześniejszym zejściu po którym był wielce obrażony na Martino.

To nie były zachowania księżniczki?? Parafrazując: Nie widzisz belki we własnym klubie, a widzisz drzazgę w cudzym klubie.

0

"350 milionów euro, płatne w ciągu 30 " 11,6mln na rok i kogo Ty chcesz kupować??

0

Absurdem jest zamykanie głosownia zanim się rok skończy. Ale Fifa to Fila. Układziki i brak logicznego myślenia.

0

Pokaż taki filmik za 2013, a nie podajesz jakieś z danych lat.

0

A wczoraj to niby gładko poszło??

0

Nikt nie każe im wypluwać płuc. Ale w takim meczu mają okazję się pokazać, a co widzieliśmy wczoraj to widzieliśmy. Brak dokładnego przyjęcia, brak minięcia i kiwnięcia, czy dokładnego podania.
Kiedy chcą się pokazać i mają się pokazać??

0

Drabinka 1/4 jest dostępna? Czy będzie po fazie 1/8??

0

Bez przesady. Jest tylu zawieszonych, że trudno spamiętać. Można się przynajmniej pośmiać co z niektórych przy ustalaniu składu na mecz ;)

0

Asyst miałby więcej, ale jak do tej pory Neymar pudłował...

0

To pochwal się strategią finansową przy ogromnych długach..

0

Powiedz to Xaviemu ;)

0

+ 3 Abidal.

0

Pep chciał sprzedać Pique i wiemy jak to się skończyło..

0

"Rosell sie nie zgodzil i to jasny znak kto jest wazniejszy - trener czy zawodnicy. "

Dokładnie. A i tak większość znawców twierdzi, że Pep zostawił tonący statek.

0

'Bura i pół noty w dół za kompletnie idiotyczną kartkę, przez którą Fabsa zabraknie w meczu z Celtikiem."
Proste wyczyszczenie konta przez fazą pucharową.

0

Ja cie proszę. Jaki skład.
Z takim potencjałem ofensywnym to powinni walić więcej bramek niż przeciwnik.

0

Śmiesznym jest wybieranie piłkarza roku, gdy rok się nie skończył.. Tak samo gola roku 1,5miesiąca przed końcem roku..
Przykre, ale prawdziwym jest to, że FIFA robi sobie żarty zasłaniając się tym, że 'głosy trzeba zliczyć'.

0

Prostopadła piłka od Xaviego?? Serio?! Chyba od dwóch lat nie oglądasz meczy.

0

Zobaczymy w przyszłym sezonie. Jak będzie w innym klubie.

0

0

O nie. Widzę, że nie miałeś do czynienia z nikim kto trenuje profesjonalnie.. Zjadają ich 'przełożeni', którzy od razu chcieli by gruszki na wierzbie.

0

Bayern dobrze kombinuje. Ograbi największego rywala na krajowym boisku, obiecując Lewemu gruszki na wierzbie. Ten pójdzie jak zahipnotyzowany, po czym okaże się, że jednak Lewy nie jest Bayernowi do niczego potrzebny, bądź nie daje rady,. Stłamszą go, po czym nie oddadzą z powrotem do BVB, oddadzą tam gdzie już nie 'wystrzeli'. I tak przeciwnik będzie załatwiony..

0

Co forsa robi z człowiekiem. Ale nie ma co się dziwić, z czegoś trzeba żyć..

0

Niech przejdzie. Choćby miał ławę grzać. A nóż byśmy Barcę często oglądali w TVP.

0

Co ma syn i żona?? ^^

0

Tylko Miro mógłby przyjść jako rezerwowy, lis pola karnego. A Gio raczej ławki grzać nie będzie miał zamiaru..

0

Pewnie. Rotacja. Tylko co taka rotacja daje do zrozumienia Bartrze?? Chłopak świetnie się spisywał, a tu nagle ciach. Trener wystawia popełniającego ciągle Masche. Komunikat jest jasny..
Właśnie wystawianie Barty w takich meczach jak z Milanem czy Realem, dużo by mu pomogło, gdzie wcześniej spisywał się wyśmienicie.

0

Bierzcie gościa który jest za Realem.. Ciekawe co będzie mówił, jak Real będzie dostawał baty ;)

0

Wyciąganie klubu w długów.

0

"My nie sprzedajemy potrzebnych jak czlowiekowi woda zawodników - Ew. ich nie kupimy ale jak widac wychodzimy na tym bardzo dobrze."
Ja Cie proszę!!

1. Zlatan Ibrahimović (przyszedł za 45 mln + Eto'o wyceniany wtedy na 20 mln, odszedł za 24 mln - różnica 46)
2. David Villa (przyszedł za 40 mln, odszedł za maksymalnie 5 mln - różnica 35)
3. Aleksander Hleb (przyszedł za 17 mln, odszedł za darmo - różnica 17)
4. Keirrison (przyszedł za 14 mln, odszedł za darmo - różnica 14)
5. Martin Caceres (przyszedł za 16,5 mln, odszedł za 3,5 mln - różnica 13)
6. Dmytro Czychryński (przyszedł za 25 mln, odszedł za 15 mln - różnica 10)
7. Henrique (przyszedł za 8 mln, odszedł za darmo - różnica
8. Maxi Lopez (przyszedł za 6 mln, odszedł za 2 mln - różnica 4)
Łącznie: Strata 147 mln euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?