0

Oj chłopaku. Popatrz co Sandro na okrągło wygaduje o budżecie i zastanów się czy Twój koment jest coś wart.

0

Aż na myśl przychodzi wywiad z Alexisem:
"W jakiej fazie nauki gry Barçy się znajdujesz?

Jestem w fazie nauki...jestem już dojrzały, gotowy, aby mój potencjał się ujawnił."

Nie wiem, czy ktoś przyuważył jak w 43min przy rzucie wolnym Xavi zdecydowanie odepchnął Neymara od jakichkolwiek prób podchodzenia do wykonania tego wolnego?? Nie wiem dlaczego, Xavi na siłę pcha się do wykonywania w takich sytuacjach.. Była świetna miejscówka dla Neymara.

0

Miesiąc szkoły to i 'poszpanować' można ;)

0

Tylko póki co, nagrody są za wyniki, a nie za widowisko.

0

Naprawdę, za każdym razem ściska was 'autobus'. Nie możecie pojąć, że pójście na wymianę ciosów nie przynosi rezultatów dla przeciwników?
Ciągle paplacie o autobusie, znowu ten autokar.. A inni płaczą znowu przyjadą z tą swoją 'tiki-taką'... Gadanina bez sensu.

0

z Elche? Prędzej z Madrytu!

0

Z Leo bym polemizował.

0

I jak robi kiks za kiksem przy straconych bramkach?

0

Raczej nie wydaje mi się, że w Bayernie dostał świetną i możliwość rozwoju. Tam jest również 'którymś z kolei' i ponadto niemcy nie pozwolą sobie by hiszpan grał, a niemiec grzał ławę.

Nie wróżę sukcesu w Bayernie dla Thiago.

0

No z tym Arsenalem to przesadziłeś.

0

Nie martw się. Nie będzie Messiego na boisku to będzie strzelał.

0

""Ten piłkarz wygląda w tym meczu jak zagubione w lesie dziecko. Napastnicy 18 drużyny w tabeli z łatwością wkręcają go w ziemię"" To samo można powiedzieć o Pique.

Ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego Pep chciał się go pozbyć??

0

Dla mnie to jest problemem:
"Czasem mam ochotę pójść na konfrontację z przeciwnikiem ale nie mogę wdać się w pojedynek jeden na jeden ponieważ reszta drużyny jest głębiej i muszę się cofnąć by rozpocząć akcję"
Zamiast iść w zaparte 1 na 1 i zrobić furorę to musi czekać i zwalniać.. To da się zauważyć w każdym meczu.

0

Cesc:

Kariera seniorska:

Lata Klub M (G)

20032011 Arsenal 212 (35)

2011 Barcelona

Źródło wikipedia.pl Niektórzy już wiedzą, że zawita u nas xD

0

"""chociaż trzeba długi spłacać.. """ Do tego premie za odniesione tytuły...

0

Teraz na Camp Nou koncert powinna powitać naszych Shakira ze swoim waka, waka ;]

0

"Wierze, bo wiara choć jest matką głupich to umiera ostatnia. " Ale każda matka kocha swoje dziecko. Będzie dobrze.

0

A kto pamięta kto w środku pola stracił z głupi sposób, w konsekwencji czego poszła szybka akcja Arsenalu i wpadła bramka na 1:2?? Nasi nie zdążyli się wrócić. Znów bardzo głupia strata Busquets'a. Co ten chłopak wyprawia momentami to szkoda mówić.

Ogra jednego zawodnika perfekcyjnie, aby po chwili stracić piłkę w głupi sposób. Takich akcji jest wiele w spotkaniu. Dla mnie to on i Maxwell byli wczoraj najsłabszymi ogniwami Barcy.

0

Chyba mu się pomieszało.. Zamknięty zostaje serwis http://www.kluivert.c om.pl .

0

Rozumiem, ze jako kibice Barcelony uwazacie, ze wszystko funkcjonuje idealnie. Ja jako kibic potrafie patrzec na wszytsko obiektywnie, skoro Ibra gra slabo to o tym pisze. Czy wy naprawde nie widzicie, ze z nim w skladzie gra jest taka sztywna? Taka nijaka

Nie funkcjonuje idealnie.. Ale to nie jest tylko wina Ibry, problem zaczyna się już w pomocy. Jest problem z szybkim rozgrywaniem piłki, dokładnym i zaskakującym.. Brakuje wykończenia i przede wszystkim strzałów z 16 metra.. Miejmy tylko nadzieję, że gra ekipy się poprawi...

0

bykunn

To po co Cacau wtrąca nos tam gdzie nie trzeba?? Messi miał gościowi coś do powiedzenia po faulu, a Cacau wcina się..

0

dobrze prawisz zreszta pilka to nie gra dla panienek i takie zachowania sa czyms normalny tym bardziej ze w gre wchodza emocje

Emocje jak i stawka..

0

Dajosek:

Wg mnie Ibra jakim by nie był genialnym piłkarzem(choć i tak nie uważam, ze takim jest) to i tak bedzie boiskowym chamem, mogliśmy sie o tym przekonac na meczu z vfb, gdy we wlasnym polu karnym fauluje go zawodnik vfb a ten leżąc probuje uderzyc go kolanem, a 2ga sytuacja to ta, o ktorej juz wpominaliscie, gdy po gwizdku odpycha zawodnika ze Stuttgartu. Tacy zadownicy nie przechodza do historii i ktoś mi tu wypomni reakcje Zidane'a a ja sie Ciebie pytam jakbyś ty zareagował gdyby obrażono kogoś z twojej rodziny?

Jakim chamem?? Co może miał podziękować piłkarzowi Stuttgartu za faul?? Druga sytuacja chodzi Ci o odepchnięcie gościa, który przyczepił się do messiego?? Po co ten koleś, zaczął gadkę z messim?? Ibra bardzo dobrze zrobił, za to go cenię.. Nie cacka sie i nie bawi.. Wejść na "głowę" sobie nie da...

0

Looky

Jak najbardziej powinny być bany..

0

sev3nd4ys

Klub dostaje je na stałe...

0

sev3nd4ys

Klub dostaje je na stałe...

0

"Real to cioty"

Umiejętność wyrażania się szwankuje u Ciebie... Dobrze, że wrzesień już tuż, tuż..

0

"""To czemu teraz Pan Laporta kupuje Ibrę? Na miejscu waszego zarządu bym zostawił Eto jeszcze na rok!"""

Tak, żeby odszedł za darmo?? W końcu zauważyli, że potrzebny jest wysoki, silny napastnik, który będzie mógł strzelać bramki głową.. Może w końcu %% wykorzystywanych wrzutek z wolnych i rożnych wzrośnie..

0

zetaa

Przez mijanie pachołków miałem na myśli, mijanie przeciwników. Nie jestem zapatrzony w Ronaldo. Patrze obiektywnie. Symulował ok, ale wystarczy popatrzeć na drugą część sezonu, grał inaczej.. To, że w ważnych meczach zawodzi, wystarczy popatrzeć na resztę drużyny Manu, i porównać czy tylko Ronaldo zawiódł...

0

villa25

Ja też jestem kibicem Barcy... Oglądałem bardzo wiele meczy Manu w tym sezonie i w poprzednich... I widziałem co Krysia potrafi...

Jak dla mnie Ronaldo> Messi.. I tyle, dla innych odwrotnie.. Trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?