lukaso
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj chłopaku. Popatrz co Sandro na okrągło wygaduje o budżecie i zastanów się czy Twój koment jest coś wart.
0
Aż na myśl przychodzi wywiad z Alexisem:
"W jakiej fazie nauki gry Barçy się znajdujesz?
Jestem w fazie nauki...jestem już dojrzały, gotowy, aby mój potencjał się ujawnił."
Nie wiem, czy ktoś przyuważył jak w 43min przy rzucie wolnym Xavi zdecydowanie odepchnął Neymara od jakichkolwiek prób podchodzenia do wykonania tego wolnego?? Nie wiem dlaczego, Xavi na siłę pcha się do wykonywania w takich sytuacjach.. Była świetna miejscówka dla Neymara.
0
Miesiąc szkoły to i 'poszpanować' można ;)
0
Tylko póki co, nagrody są za wyniki, a nie za widowisko.
0
Naprawdę, za każdym razem ściska was 'autobus'. Nie możecie pojąć, że pójście na wymianę ciosów nie przynosi rezultatów dla przeciwników?
Ciągle paplacie o autobusie, znowu ten autokar.. A inni płaczą znowu przyjadą z tą swoją 'tiki-taką'... Gadanina bez sensu.
0
z Elche? Prędzej z Madrytu!
0
Z Leo bym polemizował.
0
I jak robi kiks za kiksem przy straconych bramkach?
0
Raczej nie wydaje mi się, że w Bayernie dostał świetną i możliwość rozwoju. Tam jest również 'którymś z kolei' i ponadto niemcy nie pozwolą sobie by hiszpan grał, a niemiec grzał ławę.
Nie wróżę sukcesu w Bayernie dla Thiago.
0
No z tym Arsenalem to przesadziłeś.
0
Nie martw się. Nie będzie Messiego na boisku to będzie strzelał.
0
""Ten piłkarz wygląda w tym meczu jak zagubione w lesie dziecko. Napastnicy 18 drużyny w tabeli z łatwością wkręcają go w ziemię"" To samo można powiedzieć o Pique.
Ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego Pep chciał się go pozbyć??
0
Dla mnie to jest problemem:
"Czasem mam ochotę pójść na konfrontację z przeciwnikiem ale nie mogę wdać się w pojedynek jeden na jeden ponieważ reszta drużyny jest głębiej i muszę się cofnąć by rozpocząć akcję"
Zamiast iść w zaparte 1 na 1 i zrobić furorę to musi czekać i zwalniać.. To da się zauważyć w każdym meczu.
0
Cesc:
Kariera seniorska:
Lata Klub M (G)
20032011 Arsenal 212 (35)
2011 Barcelona
Źródło wikipedia.pl Niektórzy już wiedzą, że zawita u nas xD
0
"""chociaż trzeba długi spłacać.. """ Do tego premie za odniesione tytuły...
0
Teraz na Camp Nou koncert powinna powitać naszych Shakira ze swoim waka, waka ;]
0
"Wierze, bo wiara choć jest matką głupich to umiera ostatnia. " Ale każda matka kocha swoje dziecko. Będzie dobrze.
0
A kto pamięta kto w środku pola stracił z głupi sposób, w konsekwencji czego poszła szybka akcja Arsenalu i wpadła bramka na 1:2?? Nasi nie zdążyli się wrócić. Znów bardzo głupia strata Busquets'a. Co ten chłopak wyprawia momentami to szkoda mówić.
Ogra jednego zawodnika perfekcyjnie, aby po chwili stracić piłkę w głupi sposób. Takich akcji jest wiele w spotkaniu. Dla mnie to on i Maxwell byli wczoraj najsłabszymi ogniwami Barcy.
0
Chyba mu się pomieszało.. Zamknięty zostaje serwis http://www.kluivert.c om.pl .
0
Rozumiem, ze jako kibice Barcelony uwazacie, ze wszystko funkcjonuje idealnie. Ja jako kibic potrafie patrzec na wszytsko obiektywnie, skoro Ibra gra slabo to o tym pisze. Czy wy naprawde nie widzicie, ze z nim w skladzie gra jest taka sztywna? Taka nijaka
Nie funkcjonuje idealnie.. Ale to nie jest tylko wina Ibry, problem zaczyna się już w pomocy. Jest problem z szybkim rozgrywaniem piłki, dokładnym i zaskakującym.. Brakuje wykończenia i przede wszystkim strzałów z 16 metra.. Miejmy tylko nadzieję, że gra ekipy się poprawi...
0
bykunn
To po co Cacau wtrąca nos tam gdzie nie trzeba?? Messi miał gościowi coś do powiedzenia po faulu, a Cacau wcina się..
0
dobrze prawisz zreszta pilka to nie gra dla panienek i takie zachowania sa czyms normalny tym bardziej ze w gre wchodza emocje
Emocje jak i stawka..
0
Dajosek:
Wg mnie Ibra jakim by nie był genialnym piłkarzem(choć i tak nie uważam, ze takim jest) to i tak bedzie boiskowym chamem, mogliśmy sie o tym przekonac na meczu z vfb, gdy we wlasnym polu karnym fauluje go zawodnik vfb a ten leżąc probuje uderzyc go kolanem, a 2ga sytuacja to ta, o ktorej juz wpominaliscie, gdy po gwizdku odpycha zawodnika ze Stuttgartu. Tacy zadownicy nie przechodza do historii i ktoś mi tu wypomni reakcje Zidane'a a ja sie Ciebie pytam jakbyś ty zareagował gdyby obrażono kogoś z twojej rodziny?
Jakim chamem?? Co może miał podziękować piłkarzowi Stuttgartu za faul?? Druga sytuacja chodzi Ci o odepchnięcie gościa, który przyczepił się do messiego?? Po co ten koleś, zaczął gadkę z messim?? Ibra bardzo dobrze zrobił, za to go cenię.. Nie cacka sie i nie bawi.. Wejść na "głowę" sobie nie da...
0
Looky
Jak najbardziej powinny być bany..
0
sev3nd4ys
Klub dostaje je na stałe...
0
sev3nd4ys
Klub dostaje je na stałe...
0
"Real to cioty"
Umiejętność wyrażania się szwankuje u Ciebie... Dobrze, że wrzesień już tuż, tuż..
0
"""To czemu teraz Pan Laporta kupuje Ibrę? Na miejscu waszego zarządu bym zostawił Eto jeszcze na rok!"""
Tak, żeby odszedł za darmo?? W końcu zauważyli, że potrzebny jest wysoki, silny napastnik, który będzie mógł strzelać bramki głową.. Może w końcu %% wykorzystywanych wrzutek z wolnych i rożnych wzrośnie..
0
zetaa
Przez mijanie pachołków miałem na myśli, mijanie przeciwników. Nie jestem zapatrzony w Ronaldo. Patrze obiektywnie. Symulował ok, ale wystarczy popatrzeć na drugą część sezonu, grał inaczej.. To, że w ważnych meczach zawodzi, wystarczy popatrzeć na resztę drużyny Manu, i porównać czy tylko Ronaldo zawiódł...
0
villa25
Ja też jestem kibicem Barcy... Oglądałem bardzo wiele meczy Manu w tym sezonie i w poprzednich... I widziałem co Krysia potrafi...
Jak dla mnie Ronaldo> Messi.. I tyle, dla innych odwrotnie.. Trudno.