0

maciejo[L.G]

Porównywał i co?? Może nie dwa razy lepszy, ale jest lepszy Ronaldo. Jest kompletny. Wolne, przyśpieszenie, strzał, gra głową, mijanie pachołków... Messiemu brakuje wolnych i gry głową z wiadomej przyczyny..

0

Złota Piłka dla Iniesty ma być... Musi;]

0

antonio666

Dzięki..:]

0

Bombardier

Ballack powinien drugą żółtą dostać w pierwszym meczu...

0

widelec11

Obejrzyj sobie dokładnie pierwszy mecz... W drugim nie powinien Ballack grać i Lampard + do tego karny dla Barcy..

0

Zapodajcie tytuł drugiego filmiku jak ktoś zna...

0

"dobrze niech real się zadłuża..."

Jakie zadłuża.. Oni na tym zarobią krocie... Aspekt sportowy to tylko mały procent przy aspekcie $$$ tych transferów realu..

0

Niech się lepiej zajmą kontraktem dla Yaya, bo on ma zdaje się najgorsze płace z pierwszej 11, a jest jedną z barwniejszych postaci.... A poza tym trzeba mu pokazać, że Barcy zależy na nim, żeby nie myślał o przenosinach...

0

Dziesiątki nowym nicków na forum.... hoho...

Visca el Barca...!! Ach ten Xavi i Iniesta ;*

0

qba_88

No właśnie... Ja to co wcześniej powiedziałem, powtarzać każdemu kumplowi (kibicowi Chelsea) i tak dziwnie na mnie patrzą. Nie chcą się przyznać, że racje mam.... Więc myślę, że jakaś sprawiedliwość istnieje..

0

adammo13

Gdyby nie sędzia w pierwszym meczu to byśmy pojechali z zaliczką do Londynu. A poza tym Chelsea grałaby bez Lamparta i Ballacka..

0

"""'Odp mi na jedno pytanie-a w pierwszym meczu wszystko było ok?A może pamiętasz faul Bosingwy w polu karnym na Henrym?Może pamiętasz odgwizdane 2 spalone,których nie było,a Eto'o był sam na sam?Czerwona kartka dla Ballacka też się należała.Gdyby sędzia w 1 meczu był sprawiedliwy do Londynu jechalibyśmy z zaliczką przynajmniej dwóch goli."""' O tym żaden kibic Chelsea nie wspomni.. Można uznać ze sytuacje wyrównały się.. I to my jesteśmy w finale..

Iniestaaaa;d;d

0

"Nie wiem co ten sędzia robił na boisku? W tym meczu były 4 karne dla Chelsea powtażam 4 Nie wiem czy granie rękami w polu karnym jest zgodne z przepisami . Barça na ten finał nie zasłuzyła i jest w nim przpadkiem.."

Popatrz na to z innej strony. Tydzień temu sędzia też nas oszukał. Też powinniśmy wygrać, odgwizdał spalone, których nie było, nie dał karnego, nie dał żółtej Lampardowi (zasłużył na nią), nie wywalił Ballacka....

Więc wszystko się wyrównuje..

Visca el Barca, Visca el Iniesta..

0

jowunia

Nie używaj Caps Lock'a to nie będzie usuwania komentarzy i banów..

0

Haryztybetu

To nie pierwsze takie zejście Eto'o... Zawsze jak nie strzeli a go ściąga to tak robi.. To robi się denerwujące..

A przyznam wam, że takich nerwów nie przeżywałem zeszłorocznego meczu z Manu..

0

jowunia--- Bojan nie zawalił.. Nie miał jak uderzyć tej piły...

Zawalili również kibice.. Powinien być doping, porządny doping..

A zejście Eto'o, co on zrobił?? Wczuł się, że jest zawodnikiem Chelsea?? Biegusiem do linii bocznej powinien zasuwać, niech się tego uczy od Heńka..

0

Henry do wolnych;/ nie ma co;/ Czy Pep jest ślepy??? Niech obejrzy kilka meczy Arsenalu i zobaczy jak to Henryk strzelał z wolnych;/

Nie dziwię się, że nic nie zagrali nasi, bo każdemu odchodzą chęci po okopaniu nóg przez rywala.. A polowanie na nogi było przegięciem dziś.. Chłopcy są zmęczeni sezonem, ale trzeba dociągnąć.. prosimy;d

0

Przydałoby się w najbliższym czasie wysłać petycję do Pep'a żeby Henry wykonywał wolne.. Bo Alves każdy wolny posyła nad bramką;/

Bronią się skubańcy;/ Jak to anglicy;/ Miejmy nadzieję, że będzie dobrze;) trzymamy kciuki panowie;d

0

Fajne oceny.. Tylko pytanie czy one po niemiecku są?? Raczej tak... Bo 6 to 1, a 1 to 6 w niemieckich systemie szkolnym;]

0

"""niepodyktowanie rzutu karnego dla Barcelony, wyrzucenie Guardioli""' popełnił błąd z karnym, ale Guardiola nie powinien tak reagować.. Prowadziliśmy 2: 0 a Pep panikował jakbyśmy przegrywali...

0

bramka cudo, nic dodać, nic ująć.. Ale to co nasi robią to masakra.. Barcelońska maszyna zwalnia, byle tylko od razu nie wbiła wstecznego;/

0

kubasa

W którym numerze?? Bo ani w 1, ani w 2 na 2009 nie ma plakatu.

0

Należała się ta bramka Yaya Toure... Oj należała.. Powinien więcej strzelać.. Cieszy ta skuteczność, z rzutów rożnych;]

0

MQuC

Nie każdy ma możliwość zresetowania połączenia.

Ale te pretensje, prośby o nie wrzucanie na rapida. Dajcie już sobie ludzie spokój z tym. Nie pasuje nie ściągajcie.

Dla uploaderów wielki szacun.

0

bolek574Moderacja

Punkty się liczą, a poza tym można tworzyć archiwum;] Nie boisz się, że ci zniknie..

0

Preza: Dla mnie wielu innych piłkarzy by się spisywało lepiej na tej pozycji, ale to moje zdanie...

Pytam się kto?? Może Benzema?? Nie bądźmy śmieszni. Eto'o jest najlepszy w Europie na swojej pozycji.. Co do tego nie ma wątpliwości.

Oglądam mecze Interu. Ibra mu nie dorównuje. Może jest lepiej technicznie wyszkolony, ale sprytu pod bramkowego nie ma.

0

"czarował takimi zagraniami, których próżno szukać u obecnych zawodników FCB.." Zgadzam się tu w 110%... Teraz nie ma takich zagrań.. Jednak ta magia przydałaby się.. W tym momencie nie ma u nas takiego drugiego, co by tak czarował..

0

Niech tego gościa nie ważą się oddać nikomu.. ON jest najlepszy na swojej pozycji.. Oglądając jego mecz z Realem.. Ach;]

0

Stanowcze Nie;] Gdzie my go zmieścimy?? Chyba, że się go przerobi na lewą stronę;] Tylko kto by na to poszedł.. A poza tym szkoda tyle $$$$

0

Może Palanca dostał koszulkę podczas zejścia na przerwę??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?