1

@Pilka_jest_okragla Nie Bog zyl a Jezus czyli jego syn.

1

@kamilop Tak te dobre rzeczy to zasluga Boga a jak sa wojny czy dzieci chodza glodne po swiecie to nie wina Boga tylko ludzi.

1

@kamilop Wymien te dzialania.

0

@Nano22 Przeciez to sie ni kupy nie trzyma co jest w biblii napisane.

5

@Nano22 Aha czyli po prostu pewnego dnia Bog sie obudzil i pomyslal "A moze tak stworze swiat?"Dla mnie religia to tylko maszynka do zarabiania pieniedzy i nic wiecej.

0

@Pawlak1992 Moge sie zalozyc ze Granerud nie wygra turnieju.

0

@Pawlak1992 Granerud wygrywa na styku 2,3 pkt w konkursie.To nie sa takie skoki jak Stocha na Raw air gdzie miazdzyl wszystkich po 20 pkt.

0

@puyol_presidend5 Pewnie lepsze masz na osiedlu...

0

@norbi77 Ta sztanga pewnie wiecej wyciska od was...

1

@NaFazieHitman Cale szczescie ze nasza cywilizacja ma coraz mniej wspolnego z inteligencja.

0

@Gwyn Na pewno ty sie znasz,ale czego oczekuje po wyborcach pisu,samodzielnego myslenia? No chyba nie...

1

@SonBarcaGoku Z dupy to jest ten cwaniaczek Stanowski.

0

@Gwyn Takim ze mam do tego prawo.

0

@Art Przelecz ocalonych.

0

@Gwyn Nie mam potrzeby sie znac.Telefon jest do dzwonienia,ostatecznie internetu,wiec nie bede wydawal tyle kasy.Za ta kwote mozesz juz samochod kupic.

0

@ryba84 Bo niewiem na co ten komentarz.Polscy kibice sa podli.Jak juz sie na kogos uwezma to by ich gnebili cale zycie.

0

@daff1992 3 tys?w zyciu.Nie mam zadnej gwarancji ze kupujac telefon za 3 tys bedzie lepszy i wytrzymalszy od tego za 1 tys.

0

@Katalończyk 99 jaki chlop?

2

@ryba84 Ty za to jestes koks i tylko spojrzysz a ludzie maja pelno w majtkach.

3

@Katalonbar Lewy po zlotego buta.Zostaly 4 kolejki rundy jesiennej.Dobrze by bylo jakby dobil do 20 goli przez 4 kolejki.

3

@Mario96w nigdy nie dam za telefon wiecej niz 1000 zl

0

@Mario96w Najlepsze sa samsungi i to nie tylko jesli chodzi o telefony.

0

@Rust_Cohle Mialem huaweia nie skonczylem jeszcze splacac ratek a juz byl w koszu.

5

@Mns21 huawei,xiaomi.

0

Jak myslicie kto wygra w tym roku turniej czterech skoczni?

5

@ddanioofcb 24 to polowa?

0

@Yosemite Tak nie do konca bo Lewy debiutowal kilka lat pozniej w top 5 lig.

1

Na eurosporcie leci powtorka French open Swiatek vs Kenin.

0

@Yosemite chyba mial troszke wiecej trenerow.

1

@Encore Witaj w rodzinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?