lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla Nie Bog zyl a Jezus czyli jego syn.
1
@kamilop Tak te dobre rzeczy to zasluga Boga a jak sa wojny czy dzieci chodza glodne po swiecie to nie wina Boga tylko ludzi.
1
@kamilop Wymien te dzialania.
0
@Nano22 Przeciez to sie ni kupy nie trzyma co jest w biblii napisane.
5
@Nano22 Aha czyli po prostu pewnego dnia Bog sie obudzil i pomyslal "A moze tak stworze swiat?"Dla mnie religia to tylko maszynka do zarabiania pieniedzy i nic wiecej.
0
@Pawlak1992 Moge sie zalozyc ze Granerud nie wygra turnieju.
0
@Pawlak1992 Granerud wygrywa na styku 2,3 pkt w konkursie.To nie sa takie skoki jak Stocha na Raw air gdzie miazdzyl wszystkich po 20 pkt.
0
@puyol_presidend5 Pewnie lepsze masz na osiedlu...
0
@norbi77 Ta sztanga pewnie wiecej wyciska od was...
1
@NaFazieHitman Cale szczescie ze nasza cywilizacja ma coraz mniej wspolnego z inteligencja.
0
@Gwyn Na pewno ty sie znasz,ale czego oczekuje po wyborcach pisu,samodzielnego myslenia? No chyba nie...
1
@SonBarcaGoku Z dupy to jest ten cwaniaczek Stanowski.
0
@Gwyn Takim ze mam do tego prawo.
0
@Art Przelecz ocalonych.
0
@Gwyn Nie mam potrzeby sie znac.Telefon jest do dzwonienia,ostatecznie internetu,wiec nie bede wydawal tyle kasy.Za ta kwote mozesz juz samochod kupic.
0
@ryba84 Bo niewiem na co ten komentarz.Polscy kibice sa podli.Jak juz sie na kogos uwezma to by ich gnebili cale zycie.
0
@daff1992 3 tys?w zyciu.Nie mam zadnej gwarancji ze kupujac telefon za 3 tys bedzie lepszy i wytrzymalszy od tego za 1 tys.
0
@Katalończyk 99 jaki chlop?
2
@ryba84 Ty za to jestes koks i tylko spojrzysz a ludzie maja pelno w majtkach.
3
@Katalonbar Lewy po zlotego buta.Zostaly 4 kolejki rundy jesiennej.Dobrze by bylo jakby dobil do 20 goli przez 4 kolejki.
3
@Mario96w nigdy nie dam za telefon wiecej niz 1000 zl
0
@Mario96w Najlepsze sa samsungi i to nie tylko jesli chodzi o telefony.
0
@Rust_Cohle Mialem huaweia nie skonczylem jeszcze splacac ratek a juz byl w koszu.
5
@Mns21 huawei,xiaomi.
0
Jak myslicie kto wygra w tym roku turniej czterech skoczni?
5
@ddanioofcb 24 to polowa?
0
@Yosemite Tak nie do konca bo Lewy debiutowal kilka lat pozniej w top 5 lig.
1
Na eurosporcie leci powtorka French open Swiatek vs Kenin.
0
@Yosemite chyba mial troszke wiecej trenerow.
1
@Encore Witaj w rodzinie.