0

Ratajski jak ty tego nie wykorzystujesz to slabo.

0

@msmsms Taylor?Tam wiekszosc jest grubych,bo prawie wszyscy sa z wysp.

0

@DaPi Raczej bez szans.W koncu trafil na kogos rownego.

0

@msmsms Jakie sugestie?

1

@KapiFCB A kto mial pisac jak jeszcze mistrzostw nie bylo.Ze wiekszosc ludzi to Janusze i ogladaja sporty dopiero jak Polacy osiagaja sukcesy to nie znaczy ze wszyscy sa tacy.

1

@bixmix Im wyzsza faza tym wiecej setow.W finale do 7 wygranych graja.

0

Polak dobrze zaczyna.Do 5 wygranych setow graja?

0

@michal26 Czyli bardzo.

2

@MesQueUnClub96 Przy takim wietrze to nie dziwne.

0

@jakub1906 Przeciez taki mecz nie trwa godziny nawet.

1

@MesQueUnClub96 Zalezy od fazy pucharowej.W 1/8 gra sie do wygrania 4 setow przez jedna osobe,w 1/4 5 setow,w polfinale 6 setow a w finale 7 setow.

0

@cules100pro Jaki nowy rok taki caly rok.

1

@Barca1992 25 ;)

1

@MesQueUnClub96 XXI wiek a nie potrafia komputerowo obliczyc odleglosci.

1

@NaFazieHitman Nie bylem i nie zamierzam.Zeby nauczyc sie robic pompki nie musze isc do wojska.Znam wielu ludzi po wojsku ktorzy sa gorszymi ciamajdami od tych ktorzy nigdy nie byli.

3

@NaFazieHitman Tak bo wojsko robi z chlopcow mezczyzn,chyba za duzo filmow.

0

@Guffi To byla ironia blizej ci nieznana.

0

@Guffi Guzik mnie obchodzi twoja zona,ale powiedz poczules sie lepiej ja obrazajac?

0

@kamilo0066 To nie oznacza ze musi ja obrazac i nazywac brzydka baba.

0

@pt9 Ja nie moge obrazac ale kolega wyzej juz tak?

3

@Kris_1993 Za to Braithwaite strzeli pewnie hattricka Realowi.

5

@Guffi Jak ona jest paskudna to ciekaw jestem twojej zony,Scarlett Johansson czy Margot Robbie?

0

@Guffi Juz widze jak spotykasz ja na zywo i mowisz i jej to mowisz.

0

@Encore Patrzac ogolnie nie dzielac na pomocnikow defensywnych i ofensywnych to Bruno nie dorasta do piet Kimmichowi.

0

@ElPonczato Pisales ze Bruno jest top 3 pomocnikow na swiecie,a nie ofensywnych pomocnikow.Dlatego Kimmich jest przed nim.

1

@MesQueUnClub96 jak dobrze policzylem to 4

3

@NeroTFP Ammanna chyba scignie.

0

@tmQbassive Juz nie moge sie doczekac Australian Open ;)

0

@msmsms Poziom genialny w tym meczu

1

@Colon Tak teraz gra.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?