lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ratajski jak ty tego nie wykorzystujesz to slabo.
0
@msmsms Taylor?Tam wiekszosc jest grubych,bo prawie wszyscy sa z wysp.
0
@DaPi Raczej bez szans.W koncu trafil na kogos rownego.
0
@msmsms Jakie sugestie?
1
@KapiFCB A kto mial pisac jak jeszcze mistrzostw nie bylo.Ze wiekszosc ludzi to Janusze i ogladaja sporty dopiero jak Polacy osiagaja sukcesy to nie znaczy ze wszyscy sa tacy.
1
@bixmix Im wyzsza faza tym wiecej setow.W finale do 7 wygranych graja.
0
Polak dobrze zaczyna.Do 5 wygranych setow graja?
0
@michal26 Czyli bardzo.
2
@MesQueUnClub96 Przy takim wietrze to nie dziwne.
0
@jakub1906 Przeciez taki mecz nie trwa godziny nawet.
1
@MesQueUnClub96 Zalezy od fazy pucharowej.W 1/8 gra sie do wygrania 4 setow przez jedna osobe,w 1/4 5 setow,w polfinale 6 setow a w finale 7 setow.
0
@cules100pro Jaki nowy rok taki caly rok.
1
@Barca1992 25 ;)
1
@MesQueUnClub96 XXI wiek a nie potrafia komputerowo obliczyc odleglosci.
1
@NaFazieHitman Nie bylem i nie zamierzam.Zeby nauczyc sie robic pompki nie musze isc do wojska.Znam wielu ludzi po wojsku ktorzy sa gorszymi ciamajdami od tych ktorzy nigdy nie byli.
3
@NaFazieHitman Tak bo wojsko robi z chlopcow mezczyzn,chyba za duzo filmow.
0
@Guffi To byla ironia blizej ci nieznana.
0
@Guffi Guzik mnie obchodzi twoja zona,ale powiedz poczules sie lepiej ja obrazajac?
0
@kamilo0066 To nie oznacza ze musi ja obrazac i nazywac brzydka baba.
0
@pt9 Ja nie moge obrazac ale kolega wyzej juz tak?
3
@Kris_1993 Za to Braithwaite strzeli pewnie hattricka Realowi.
5
@Guffi Jak ona jest paskudna to ciekaw jestem twojej zony,Scarlett Johansson czy Margot Robbie?
0
@Guffi Juz widze jak spotykasz ja na zywo i mowisz i jej to mowisz.
0
@Encore Patrzac ogolnie nie dzielac na pomocnikow defensywnych i ofensywnych to Bruno nie dorasta do piet Kimmichowi.
0
@ElPonczato Pisales ze Bruno jest top 3 pomocnikow na swiecie,a nie ofensywnych pomocnikow.Dlatego Kimmich jest przed nim.
1
@MesQueUnClub96 jak dobrze policzylem to 4
3
@NeroTFP Ammanna chyba scignie.
0
@tmQbassive Juz nie moge sie doczekac Australian Open ;)
0
@msmsms Poziom genialny w tym meczu
1
@Colon Tak teraz gra.